• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Чи буде кінець світу в 2018 році: апокаліпсис, пророцтва і передбачення

За весь час існування людства, йому загрожувало чимало "кінців світу", які обіцяли принести з собою розруху, хаос, позбавлення і смерть. Кожен раз, коли який-небудь з провидців заявляв про прийдешнє сумному подію, світ занурювався в паніку.
Жителі планети намагалися знайти порятунок під землею, в бункерах, на кораблях, запасаючись продуктами і водою. Звернувшись до історії можна згадати, що наші прабабусі, бабусі, та й ми з вами пережили "кінець світу" в 1994 році, в 2000 році і в 2012 році.
Як бачимо, нічого конкретного з нашою планетою не сталося, тому серйозно ставитися до заяв про те, що кінець світу в 2018 році все-таки відбудеться не варто. Але в теж час, не можна упускати з виду, що великі пророки і ясновидці все ж угледіли в цьому періоді кардинальні зміни, які відбудуться в світі. Підуть вони на благо землян або ж візьмуть негативне забарвлення? Час покаже!

Пророкування Мішеля Нострадамуса


Як відомо, Нострадамус був одним з найсильніших провісників коли-небудь жили на нашій планеті. Йому вдавалося передбачити серйозні історичні події, які як не дивно збувалися. За все своє життя він зробив чимало значущих заяв: деякі вже відбулися, а деякі тільки чекають своєї години. Розшифровуючи його записи, дослідники прийшли до висновку, що повинно було відбутися три кінця світу і черговий з них як раз в 2018 році.
Чи буде кінець світу в 2018 році: апокаліпсис, пророцтва і передбачення

Що ж чекати людству в новому періоді? Невже на Землю впаде гігантський метеорит і зруйнує все на своєму шляху? Ні, згідно пророкувань Нострадамуса почнеться жорстока війна між християнами і людьми в білих убраннях. При цьому велика частина населення переміститься на північ. Важко сказати, яка саме небезпека чигає в 2018 році людей, але існує думка, що почнеться ядерний конфлікт на території Європи, при цьому, європейці будуть змушені просити притулку в Росії.
Якщо уважно спістерігати за зведеннями новин стає зрозуміло, що війна (якою б вона не була) вже почалася. На Близькому Сході все частіше спалахують сутички між християнами і представниками ісламської віри. Однак існує й інша версія: деякі скептики впевнені, що вірш-пророцтво Нострадамуса ніколи не писав — його вже створили в наші дні, під враженням від подій, що відбуваються.

Пророцтва Ванги про кінець світу


Чи буде кінець світу в 2018 році: апокаліпсис, пророцтва і передбачення

Незважаючи на великий дар болгарської ясновидиці Ванги, вони ніколи не вказувала точної дати загибелі світу. Вона лише натякала, що людство саме приведе себе до настільки сумних подій: кінець світу відбудеться через техногенної катастрофи, в "яму" заженуть себе люди, ведучи необдуману політику і нераціонально витрачаючи ресурси планети. У теж час, Ванга не бачила загибелі всього живого, вона лише попереджала, що наша раса знайде інший спосіб існування.
Зазначимо, що запуститься механізм руйнування з Далекого Сходу. Саме в цій частині планети, на думку Ванги, назрівають жахливі плани по знищенню міст. Поточна ситуація в цих регіонах справді наштовхує на думки, що слова болгарської ясновидиці незабаром почнуть збуватися.

Що думають інші пророки?


За всю історію існування людства, перебувала величезна кількість людей, які стверджували, що вони можуть заглянути в майбутнє. Навіть у наші дні знаходяться ті, хто вважають себе великим пророком і готові відповісти на всі піставлені запитання.
Чи буде кінець світу в 2018 році: апокаліпсис, пророцтва і передбачення

Серед найбільш обговорюваних теорій щодо загибелі нашої планети в 2018 році, слід зупинитися на таких:

 • Спалахне серйозна вірусна інфекція, яка віднесе багатомільйонна кількість життів. Саме це передбачення зробила на 2018 рік Матрона. Вона стверджувала, що люди будуть гинути без війни і порятунок знайдеться не скоро.

 • Східна Азія та Америка опиняться під водою і велика частина їх жителів загине.

 • До Землі рухається величезний метеорит, який і послужить причиною глобальної катастрофи.

 • У багатьох розвинених країнах почнеться сильний економічна криза: люди будуть вмирати від голоду.

 • Сплячі вулкани прокинуться від тривалого сну і почнуться масові виверження, від яких буде важко сховатися.


 • Чи буде кінець світу в 2018 році: апокаліпсис, пророцтва і передбачення


 • Земля зустрінеться з інопланетної життям: прилетить НЛО в Америку і на планету ступить наймудріша з позаземних цивілізацій. Саме ці істоти зможуть запобігти назріваючій військовий конфлікт.

 • З'явиться найбільший пророк, який зможе повернути людей до іншої віри та це дозволить уникнути кровопролитної війни.


 • Як бачимо повного винищення людства не відбудеться, так і наша планета не розчинитися в небуття. Все, на чому акцентують увагу пророки — це вчинки політиків, грошові питання, і необережності вчених, які можуть призвести до епідемій.

  Що чекає Росію в 2018 році


  Окремим пунктом хотілося б поговорити про прогнози для Росії . У найближчому майбутньому в цій країні відбудуться кардинальні зміни, і хотілося б вірити, що вони підуть на благо росіян.
  Чи буде кінець світу в 2018 році: апокаліпсис, пророцтва і передбачення

  В першу чергу провидці стверджують що:

 • держава знову об'єднається з п'ятьма республіками, що входили до складу СРСР. Буде побудована нова могутня держава з удосконаленими економічними і політичними засадами;

 • в країну прийде сильний пророк, який змінить хід історії і покладе край усім суперечкам;

 • російські вчені зроблять серйозний крок у медицині та науці: вироблять ліки від невиліковних хвороб, знайде дешеве джерело енергії.


 • Якщо звернутися до науки, то астрофізики стверджують, що найближчим часом кінець світу не загрожує нашій планеті. Він відбудеться, можливо, лише 3 млрд. років, коли Сонце буде палити так нещадно, що перетворить Землю на суцільну пустелю. До того часу спеціалісти напевно знайдуть спосіб, як вберегти себе і все людство від загибелі.

  Відео рубрика


  загрузка...
  Чи буде кінець світу в 2018 році: апокаліпсис, пророцтва і передбачення
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають