• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Передбачення на 2018 рік: пророцтва Ванги, Нострадамуса, Кейсі і екстрасенсів

У світі завжди існували люди, здатні передбачити майбутнє і попередити про майбутні події. Їх здібності регулярно піддають сумнівам, адже повірити в правдивість такого дару досить складно. Але факт залишається фактом: передбачення багатьох ясновидців дійсно збуваються, незважаючи на слова тих, хто сумнівається. Тому в напередодні 2018 року корисно дізнатися, яким буде рік згідно баченню найбільш відомих екстрасенсів і медіумів.
Звичайно, передбачення на 2018 рік можуть бути декілька туманними, а деякі з них звучать неточно і навіть дивно. Але вони допомагають дізнатися, чого очікувати в майбутньому, що, погодьтеся, дуже корисно.

Яким буде 2018 рік


Пророкувань на 2018 рік досить чимало, причому багато з них мають спільні риси. Так, якщо проаналізувати найбільш часті прогнози, то можна сказати, що людство чекають випробування у вигляді землетрусів, затоплень та інших кліматичних катастроф.
Ще однією небезпекою стане нова хвороба, від якої загине багато людей, оскільки вчені довго не зможуть знайти потрібні ліки. Крім того, сильне екстрасенси передбачають, що Землю очікує зіткнення з астероїдом, з-за чого на планеті зміниться клімат.
Передбачення на 2018 рік: пророцтва Ванги, Нострадамуса, Кейсі і екстрасенсів

Також ясновидці пророкують ускладнення військової обстановки у світі. У 2018 році як ніколи актуальним стане питання зупинення третьої світової війни, багато локальні конфлікти загостряться, і різні країни зіткнуться з тероризмом.
Є серед передбачень і досить сміливі, в які складно повірити. Наприклад, існує прогноз, що в 2018 році на території США висадяться прибульці, які не тільки не стануть атакувати людство, але і допоможуть йому вирішити багато існуючих проблем.

Що говорила про 2018 рік Ванга


Болгарська провидиця Ванга вважається однією з найвідоміших: її слова про майбутнє ставали пророчими. До наших днів збереглося безліч її передбачень, багато з яких стосуються 2018 року.
Так, Ванга передбачила, що в рік Собаки вчені створять поїзди, які будуть літати на проводах до Сонця. Таке пророцтво звучить туманно і його не слід сприймати дослівно. Цілком ймовірно, що ці слова означають винахід транспорту, що працює на сонячній енергії чи створення технології, що спрощує польоти в космос.
Передбачення на 2018 рік: пророцтва Ванги, Нострадамуса, Кейсі і екстрасенсів


Одним з найважливіших пророкувань Ванги є припинення видобутку нафти в 2018 році. Ясновидиця сказала, що саме в цьому році люди перестануть використовувати цей, вважається незамінним, енергоресурс і наша планета зможе відпочити. Це передбачення можна тлумачити по-різному. Наприклад, це може означати, що в 2018 році ціна на «чорне золото» так впаде, що його видобуток стане невигідною і призупиниться. Ще один варіант – припинення нафтовидобутку через винаходу нового джерела енергії.
Ванга також передбачила, що розстановка сил на міжнародній арені сильно зміниться. Так, провідною державою стане Китай, який поширить свій вплив на весь світ. Багато країн, які раніше вважалися слабкими, стануть могутніми, а деякі з них навіть обзаведуться власними «колоніями».

Передбачення Едгара Кейсі


Едгар Кейсі – це відомий американський медіум і містик, який з дивовижною точністю передбачав розвиток світу в майбутньому. Його називали «сплячим пророком», оскільки всі свої прогнози він давав виключно у сні і нічого зі сказаного не пам'ятав на ранок. Всі слова містика записував спеціальний стенографіст. Дуже багато передбачення Кейсі збулися, тому до його прогнозами прислухаються до наших днів.
Передбачення на 2018 рік: пророцтва Ванги, Нострадамуса, Кейсі і екстрасенсів

Щодо 2018 року Едгар Кейсі говорив про те, що людям необхідно звільнитися від егоїзму і стати більш мудрими, інакше не уникнути серйозних катаклізмів. За його словами, на слов'янські народи буде покладена місія принести світу надію на відродження віри. Крім того, він говорив, що можлива поява п'ятої раси людей, яка і стане провідною.
Щодо обстановки в світі, передбачення містика досить похмурі. Так, він передрікав, що в 2018 році можливе використання нової хімічної зброї, з-за якого в країнах Європи не зможуть жити люди. Також існує високий ризик, що запалає масштабна війна, внаслідок якої у багатьох країнах настануть часи розрухи.
За словами екстрасенса, навіть якщо людству вдасться уникнути глобального збройного конфлікту, все одно, можлива масова загибель людей внаслідок невідомої раніше хвороби.

Передбачення Нострадамуса


Ім'я астролога Мішеля Нострадамуса відомо у всьому світі, адже його прогнози дивно точні і стосуються навіть далекого майбутнього. Саме його вважають самим великим віщуном всіх часів і ретельно вивчають всі наявні записи.
Передбачення на 2018 рік: пророцтва Ванги, Нострадамуса, Кейсі і екстрасенсів

Звичайно, багато слова Нострадамуса дуже туманні, а деякі прорікання мало схожі на правду. Але їх і не слід сприймати надто буквально, адже астролог почав робити прогнози ще в 1555 році, коли ще не існувало багатьох відомих нам понять.
Що стосується прогнозів на 2018 році, то в основному вони говорять про масштабні катаклізми, які чекають світ. Так, можливі страшні виверження вулканів, які призведуть до лісових пожеж і сильного забруднення атмосфери. Також, за словами Нострадамуса, в 2018 році пропаде можливість вільно спістерігати за рухом Сонця і Місяця.
Крім того, у світі може розгорітися масштабна війна, причиною якої стануть розбіжності народів на грунті релігії. Військові конфлікти приведуть до того, що у багатьох державах настане розруха і в них запанує анархія. Повернення до колишнього стану справ буде дуже довгим, причому частина країн так і не зможуть відновитися.
Але серед пророкувань Нострадамуса є і позитивні моменти. Так, астролог передбачив, що людство вивчить властивості сонячної енергії і почне використовувати її собі на благо. Крім створення нових видів транспорту, енергію Сонця будуть застосовувати для вивчення глибин океану і космосу.

Чи Буде апокаліпсис у 2018 році


Передбачення на 2018 рік: пророцтва Ванги, Нострадамуса, Кейсі і екстрасенсів


Ні прогнози вчених, ні передбачення екстрасенсів не вказують на те, що в 2018 році можливий кінець світу. Тим не менш, людство чекає досить багато неприємних явищ, які можуть наштовхнути на таку думку. Так, в Америці і Східної Азії ймовірні сильні повені, які призведуть до загибелі багатьох людей і масштабних руйнувань. Також провісники говорять про пожежі і виверження вулканів, які спричинять не тільки людські жертви, але й зміна цінностей людей.
Крім того, за словами медіумів, люди все більше будуть залежати від віртуальної реальності і роботів, що призведе до негативних змін у людській свідомості.
Питання правдивості пророкувань досить спірне. Скептики вважають, що передбачити майбутнє неможливо, а збіг слів медіумів з подіями, що трапляються у світі, випадково.
Але тих, хто вірить прогнозам, також чимало і вони підкреслюють, що існує безліч явищ, які наука не може пояснити, і вміння передбачати майбутнє в тому числі. Вірити пророцтвам і астрологічними прогнозами чи ні – кожен вирішує для себе сам. Але, погодьтеся, корисно дізнатися побільше про майбутні події, щоб завжди бути готовим до будь-яких змін.

Відео-рубрика


загрузка...
Передбачення на 2018 рік: пророцтва Ванги, Нострадамуса, Кейсі і екстрасенсів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають