• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Віщий Олег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

У 2018 році в прокат вийде фільм «Віщий Олег», який продовжить розвивати тему зображення життя на Русі в російському кіно, розпочату до цього. Відразу можна припустити, що це з тієї ж опери, що і недавній «Вікінг», а якщо подивитися на перші кадри зі знімального майданчика, то не можна не помітити схожості з «Грою престолів». Ну або «Вікінгами». Тут вже кожен може бачити те, що хоче. Давайте розберемося, що дійсно вартого можна очікувати від проекту.

Чим примітний проект


«Віщий Олег» — це екранізація життя Великого Князя Київського. Цей Князь Новгородський з'явився на світ задовго до Володимира Святославовича. Чи означає це, що Русь у фільмі буде показана ще більш неписьменною? Адже до Хрещення Русі, здається, були темні часи. Чи це насправді не так?
Достовірно багато моменти життя, як і саме народження Олега Віщого, невідомо. Якщо виходити з «Повісті тимчасових років», то він припадав прямим родичем Рюрика, після смерті якого, власне, і отримав право на володіння новгородськими землями.
Віщий Олег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Історія, яка дійшла до нас, свідчить, що Олег зробив те, чого не зміг досягти при житті сам Рюрик заснував Давньоруська держава, Київська Русь. Поки він був регентом Ігоря, рідного сина Рюрика, Олег захопив Київ, після чого заснував там столицю. Тепер-то всі східні слов'яни поклонялися йому.
Власне, прізвисько Віщий, приписуване йому і завжди згадується нерозлучно з його ім'ям, було дано Олегу як вказівка на той факт, що він знає все наперед: передбачає майбутнє. Таку вказівку вперше з'явилося в «Повісті тимчасових років» і датується 907 роком, коли Олег повернувся додому після походу на Константинополь, де брав участь у російсько-візантійської війни.
Що з цього ляже в основу підготовку стрічки, поки невідомо. Можливо, як і у випадку з «Вікінгом», автори можуть заздалегідь як завгодно розпорошуватися своїми думками про те, що збирали буквально по крупицях інформацію для своєї картини, але якщо на виході вийде, що називається, вихлоп, значить, не дуже сильно вони старалися. Все-таки кіно знімається для людей, які ходять в кінотеатри, щоб насолодитися переглядом якісно поданої історії. Бажано, достовірною.
Віщий Олег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Поняття реалізму, звичайно, у всіх різне, але факт залишається фактом: серіали на кшталт «Гри престолів» і «Вікінгів» рейтингові, тоді як «Вікінг» з Данилом Козловським у головній ролі ще довго після перегляду буде сприйматися людьми як щось, м'яко скажемо, незрозуміле, хоч він і зібрав у прокаті великі гроші. Але багатьом вже оскому набила ситуація з одночасним прокатом в Росії «місцевого Часу перших» і «заморського» «Форсажу». Збіг? Хто так думає, підніміть руки!
Звичайно, не можна судити про продукт ще до того, як ти з ним не ознайомився власні очі, але до подібного роду проектів треба завжди підходити з обережністю. Тоді й ефект завищених очікувань не обернеться проти вас.

Режисер і сценаристи


Режисером «Віщого Олега» був призначений Антон Борматов. Про нього треба сказати те, що починав він свою кар'єру зі зйомок серіалу «Хіромант». Після цього у нього були міцні драми «Чужа» і «Околофутбола». Одного разу він «відволікся» на антологію «З новим роком, мами!».
Віщий Олег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

В принципі, людина багатообіцяючий, але адже і Андрій Кравчук був не любитель, коли підходив до зйомок свого «Вікінга». До речі, з Данилом Козловським незабаром ближче познайомиться і Антон Борматов, коли запускається у виробництво детектив «Декоратор», заснований на однойменному романі Бориса Акуніна.
Складати «Віщого Олега» для Антона Борматова будуть Олександр Шевцов та Володимир Кильбург.
За Олександра Шевцова говорить його причетність до написання сценарію двох частин воєнної драми з елементами фантастики «Ми з майбутнього». А ось Володимир Кильбург раніше займався розробкою двох частин «Антикілера», де виступав в якості продюсера. Подивимося, що вийде у підсумку з цього тандему.

Оператор


Знімати «Віщого Олега» взявся Михайло Мукасей. Це буде його перший у кар'єрі дорогий проект, якщо не вважати четверте «Гардемаринів», які все ніяк не запустяться. А так, в його послужному списку є комедія «Даун Хаус» і трилер «Жесть», а також серіал «Полювання на ізюбря».
Ім'я художника-пістановника поки не називається, як не розголошується інформація про монтажера і композитора.

Сюжет


Сюжет «Віщого Олега» передбачити складно. Якщо судити з точки зору історії і фактів, описаних у «Повісті тимчасових років», то напевно творці повинні представити Великого Князя Київського як воїна, ще з народження звикли завойовувати все те, що йому по праву даровано. Як-то так.
Віщий Олег фільм 2018 | трейлер, дата, актори

Було б непогано, якщо лейтмотивом даного історичного кіно був би наступний момент: ознака волхвів, які одного разу розповіли йому своє бачення його майбутнього, мовляв, він помре від свого коня. Принаймні, вже один цей момент міг би допомогти сценаристам розплутувати клубок всіх взаємозв'язків, представлених у фільмі. Нам так здається.
Там ще і твіст своєрідний є, якщо так можна висловитися щодо написаного раніше: коня Олег наказав відвести, а на його могилі він потім стояв і запитував зверхньо, мовляв, як же ти міг убити мене наповал, якщо я стою на твоєму черепі зараз, після чого звідти вилізла змія і вкусила князя, що, власне, і обернулося для нього смертю, тієї самої, про яку раніше говорили волхви.

Акторський склад


В образі князя Олега на великому екрані з'явиться Володимир Яглич. Колишній чоловік Світлани Ходченкової колись засвітився в драмі «Ми з майбутнього» після низки зйомок у серіалах, але згодом цього вище голови так і не стрибнув. Можливо, участь у «Віщого Олега» допоможе йому досягти загального визнання.
Його партнерами по знімальному майданчику стануть Ієва Андреевайте і Данила Якушев. Імена інших акторів поки не називаються.
Литовська акторка Ієва Андреевайте, ймовірно, запам'яталася багатьом глядачам за образом вчительки англійської, яка закохалася в героя Михайла Єфремова у комедії «Хороший хлопчик». Ну а до цього вона була задіяна і в «Стартап», який спочатку мав намір знімати Рома Карімов, і в серіалі «Фарца», і в фентезі «Він — дракон», і в англомовному кіно «Убий своїх друзів».
Данила Якушев хоч і знімався помітно більше, але таким послужним списком у свої 30 з гаком років похвалитися не може. Хіба що другий план в серіалах «Молодіжка», «Матусі» і «Інтерни» та участь у короткометражці «Майор Грім» поки що говорить за нього. Можливо, для нього «Віщий Олег» теж стане проривом.

Дата виходу фільму


Дата виходу фільму «Віщий Олег» встановлена на 2018 рік. Точне число буде названо пізніше. Згідно з наявною інформацією, основний період зйомок запланований на літо-осінь 2017.
Читайте також :

 • Список фільмів 2018 року

 • Тренер

 • Аквамен
 • загрузка...
  Віщий Олег фільм 2018 | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають