• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Таксі 52018 фільм | трейлер, дата, актори

У 2018 році Люк Бессон обіцяє випустити на великі екрани продовження всіма відомої серії про любителя швидкісних пересувань по автодорогах та його кількох хороших знайомих — фільм «Таксі-5». Правда, полюбилися шанувальникам франшизи Taxi особи, судячи з усього, так і залишаться тільки в їх пам'яті. Ймовірно, знаменитий французький продюсер вирішив, що пора б вже залучити до його дітищу увагу нової аудиторії. А для цього потрібно вдатися до допомоги абсолютно нових людей.

Що було раніше


Взагалі-то, Люк Бессон дійсно продюсер, хоча нерідко режисує свої ж проекти. І саме він запустив коли виробництво досить французької комедії під назвою «Таксі», ще за пару років до виходу в світ «Форсажу». Вже тоді, в 1998 році багато автолюбителів згадували свої кращі роки за переглядом легкого бойовика Жерара Піреса, де звичайний на вигляд таксист хвацько справляється з побажаннями своїх клієнтів доставити їх до призначеного місця на карті міста у термін. А він робив і раніше!
Таксі 52018 фільм | трейлер, дата, актори

У Люка Бессона, до речі, є і абсолютний бойовик на ту ж тему — «Перевізник», де герой Джейсона Стэйтема доставляє людей або вантаж вчасно за великі гроші. За те, що він працює за принципами, їм же і вигаданим, за те, що він робить свою роботу краще за інших. Але не про нього зараз.
Всього до цього моменту у франшизі «Таксі» знято 4 повнометражних фільми, один рімейк (американський) і один серіал. Три наступних за оригінальною стрічкою картини знімав режисер все з тим же ім'ям — Жерар, але вже з прізвищем Кравчик. І йому вдалося розвинути оригінальну історію до потрібного стану. Але ось четверта частина була випущена ще в 2007 році, а це вже давно було, погодьтеся. Тому потрібен терміново перезапуск серії!

Що буде зараз


Люк Бессон не посоромився поділитися особисто інформацією про те, що задумав незабаром випустити нову частину «Таксі». Але, судячи з усього, герої Самі Насері і Фредеріка Дифенталя цього разу продовжать свою акторську кар'єру в інших проектах. Хотілося б знову побачити обличчя красуні Маріон Котійяр і харизматичного Бернар Фарсі, але, на жаль, вони запам'ятаються виключно як герої попередніх чотирьох фільмів. Хоча, може, це й на краще.

Режисер і сценаристи


Люк Бессон, за чутками, затвердив в режисерське крісло Франка Гастамбида. Він же займеться сценарієм підготовлюваного проекту.
Таксі 52018 фільм | трейлер, дата, актори

Іншими сценаристами, яких двоє, виступлять: Ахмед Хаміді і Малік Бенталха.
Є інформація, що головним у цій «сценарної кімнаті» буде Ахмед Хаміді. Йому в актив можна занести мультфільм «Еволюція» режисера Жамель Деббуз.
Хто не знає Деббуз по імені, знає його в обличчя: це той самий актор, який завжди ховає свою праву руку в кишені. Він був задіяний на знімальному майданчику таких проектів, як «Амелі», «Астерікс і Обелікс» (той, що «Місія Клеопатра»), «Ангел-А» та ін. Ще він знявся в досить популярному ролику, де нібито саме він допоміг придумати музиканту Stromae мотив для його майбутнього хіта Alors on danse.
Таксі 52018 фільм | трейлер, дата, актори

Круто було б, якби Жамель Деббуз влився в акторський склад п'ятого за рахунком фільму «Таксі», хоча б в епізодичній ролі, але поки такої інформації немає.
А ось про персони Франка Гастамбида і Маліка Бенталха варто сказати наступне: вони вже знайомі з проектом «Мальчишник в Паттаї». Здається, там вони й подружилися. Правда, Гастамбид — режисер, якщо що, а Бенталха — актор.

Люди, причетні до переосмислення серії


Інші люди, причетні до створення перезапуску, поки що ховаються в тіні. Тільки Люк Бессон, як і належить головному чинному особі проекту, побажав «видати» свою причетність до нього. Думається, вже незабаром стануть відомі імена і оператора, і художників, і монтажер, і композитора майбутньої комедії з задатками хіта прокату.

Акторський склад


Про акторський склад до цього моменту відомо ось що: ті самі Франк Гастамбид і Малік Бенталха, ймовірно, стануть послідовниками Самі Насері і Фредеріка Дифенталя. Принаймні, поки спростування цієї інформації не надходило, як і її підтвердження, але все ж.
Таксі 52018 фільм | трейлер, дата, актори

Примітно, що таксистом буде як раз таки Бенталха, тоді як співробітником поліції — Гастамбид. Воно й зрозуміло, адже, як ми сказали раніше в тексті, Бенталха здебільшого актор, хоча і був перш задіяний переважно на других ролях в різних проектах. До речі, «Паттайя» зробила з нього і Гастамбида практично зірок, нехай і культових, але все ж. Впізнаваних людей взагалі.

Сюжет


Сюжет п'ятої частини «Таксі», не варто це приховувати, можна передбачити заздалегідь. Якщо ви є великим шанувальником даної серії, то великих відкриттів історія вам не принесе. Ті ж, хто вперше чує про цю комедії, втім, теж не будуть сильно здивовані побаченим.
В центрі історії тут знайдеться місце для таксиста, який звик гнати на швидкості на своєму автомобілі до межі, і його друга, співробітника поліції. Звичайно, порушувати закон не можна, але ти спробуй наздожени цього порушника, щоб виписати йому штраф! Та й потім, він адже в більшості випадків приносить людям користь. Як-то так.

Фільм 2018 року «Таксі-5»


Дата виходу фільму «Таксі-5» в прокат — орієнтовно 31 січня 2018 року. Хоча це неділя. Але подивимося, як воно буде в реальному житті. Загалом, чекаємо. Прибуття «Таксі». Точно в строк! А як інакше?
Пропонуємо в очікуванні виходу трейлера подивитися короткий відео , в якому ведеться побіжний огляд франшизи:

Читайте також :

 • Найбільш очікувані фільми 2018 року

 • Нестримні 4

 • Біжить в лабіринті: Ліки від смерті
 • загрузка...
  Таксі 52018 фільм | трейлер, дата, актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають