• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий Jeep Grand Cherokee 2018. Огляд характеристик. Ціна

Новий Jeep Grand Cherokee 2018 року вже привернув до себе велику увагу, так як з неофіційних джерел стало відомо про те, що модель авто, швидше за все, буде семимісна, що дуже радує. Вже відомо, що новинка стане набагато більш зручна, комфортна і сучасна порівняно зі своїм минулим попередником. Але про що, будь доопрацюваннях та модернізаціях можна говорити з 100% упевненістю? І насправді хороша модель авто, як про неї говорять? Давайте пістараємося знайти відповіді на всі ці питання, які значною мірою допоможуть нам зробити правильний вибір.

Екстер'єр авто, фото.


Відразу варто сказати, що Jeep Grand Cherokee 2018 року повністю змінюється за зовнішніми показниками. У чому це виявлятиметься?

 • По-перше, новинка стане набагато масивніший і сильніше за рахунок збільшених розмірів колісної бази авто.

 • Новий Jeep Grand Cherokee 2018. Огляд характеристик. Ціна

 • По-друге, фари і задні ліхтарі мають прямокутну форму, яку в свою чергу за всіма зовнішніми ознаками і показниками навряд чи можна назвати і охарактеризувати, як гостру або ж кутасту.

 • По-третє, світлодіодний денне світло, а також повністю світлодіодна світлотехніка.


 • Уважно вдивляючись у зовнішнє оформлення авто відразу стає зрозуміло, що все-таки дизайнери зробили великий акцент на те, щоб більша частина деталей, систем і механізмів виглядали елегантно, стильно і сучасно, що їм вдалося на всі 100%.  Інтер'єр салону.


  Тут змін буде мінімальна кількість, але незважаючи на це, все-таки на їх основі салон став виглядати більш сучасно і екстравагантно. Що ж можна віднести в цей список?

  1.Велика кількість вільного простору завдяки збільшеним параметрами колісної бази.
  2.Третій ряд сидінь може легко складатися, що в свою чергу дозволить збільшити багажне відділення.
  3.Кожний ряд крісел і сидінь будуть оснащені необхідними опціями і системами регулювання.
  4.Оздоблення салону виконана з більш якісного матеріалу.
  5.Мультимедіа залишилася в колишньому і незмінному форматі за рахунок додавання невеликої кількості числа нових опцій, які будуть знаходитися під рукою у водія.
  6.Всі дисплеї будуть збільшені в розмірах, хоча на приладовій панелі буде використовуватися абсолютно нова модель цифрового екрану, яка стане ще більш інформативніше.

  Змін, звичайно ж, не надто багато, але зате все знаходиться безпосередньо на своїх місцях, нічого зайвого і не потрібного. При цьому кожен, хто буде перебувати в салоні – водій, або ж пасажири будуть відчувати себе зручно і комфортно при пересуванні абсолютно на будь-які відстані.

  Огляд характеристик.


  Якщо детально вивчити технічну сторону нової моделі, то радує те, що лінійка силових агрегатів буде досить різноманітною, що робить великий плюс розробникам і інженерам.

 • По-перше, бензиновий 6-ти циліндровий двигун об'ємом 36 л доступний для всіх базових версій. Його потужність становить 290 л. с.

 • По-друге, бензиновий 8-ми циліндровий агрегат об'ємом 52 л

 • По-третє, сама заряджена і сучасна версія двигуна об'ємом 62 л, швидше за все, з кодовою назвою Hellcat. Потужністю 717 к. с. за заявою багатьох експертів. Такий варіант мотора цілком може скласти гарну конкуренцію зарядженим версіями BMW.

 • Новий Jeep Grand Cherokee 2018. Огляд характеристик. Ціна

 • По-четверте, восьмиступінчаста автоматична коробка передач. При цьому вже офіційно відомо про те, що від механічної трансмісії компанія в цих моделях авто повністю відмовляється на увазі їх економічну недоцільність.

 • По-п'яте, модель авто буде випускати з переднім і повним приводом в залежності від комплектації.


 • Як видно технічна сторона авто дійсно дуже радує і заслуговує на саму тверду «п'ятірку», тепер залишилася справа за малим – це випробувати новинку на дорозі і в реальності переконатися в чудових якостях і властивостях.

  Ціна і старт продажів.


  З офіційних джерел стало відомо про те, що перший випуск і старт продажів авто Jeep Grand Cherokee запланований на початок 2018 року. Щодо вартості, то всі напряму буде залежати від комплектації. Приміром, самі представники компанії заявили, що стартова вартість базової версії складе 2100000 рублів, а ось більш укомплектована модель авто обійдеться в 4300000 рублів. Щодо спецверсий, то в цьому напрямі поки немає ніякої точної і конкретної інформації.
  Так, модель Jeep Grand Cherokee дійсно стала більш сучасною та свіжої, але все ж всі фанати і шанувальники авто цього рівня з нетерпінням чекають офіційного підтвердження про семимісцевою моделі.
  загрузка...
  Новий Jeep Grand Cherokee 2018. Огляд характеристик. Ціна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають