• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Опалювальний сезон 2017-2018 року. Коли починається

Опалювальний сезон 2017-2018 року являє собою один з найбільш важливих і складних процесів, що вимагає серйозної підготовчої роботи, яка в основному ведеться в весене-літній час. Погодьтеся, від того, яка робота буде проведена і від її ефективності безпосередньо залежить рівень майбутнього режиму тепла в квартирах і муніципальних підприємствах і взимку пізньої осені.
Причому вся робота з підготовки опалювального сезону розпочато давним давно і, суворо контролюється і фіксується з боку департаменту паливно-енергетичного господарства.

Підготовча робота.


Опалювальний сезон 2017-2018 року. Коли починається


Напевно, кожен погодиться з тим фактом, що опалювальний сезон є досить відповідальним і важливим процесом, тому до початку цього часу необхідно підійти повністю підготовленим. Саме тому для досягнення всіх заздалегідь запланованих цілей створена і розроблена спеціальна програма, що включає в себе найрізноманітніші пункти дій, яких необхідно дотримуватися. Які пункти по праву можна назвати і відзначити першочерговими?

 • По-перше, організація і створення спеціальної комісії в органах виконавчої влади і галузевих підприємствах. Основне завдання цієї комісії полягає в контролі за підготовку всіх об'єктів, обсягами і термінами проведення всіх намічених робіт.

 • По-друге, створення і проектування спеціального графіка всіх ремонтних робіт, а також попереднього і пробного запуску всієї опалювальної системи на виявлення прогалин і недоліків у роботі на своєчасне видалення і виправлення.

 • По-третє, складання кошторису, що стосується всіх ремонтних та підготовчих робіт. Якщо уважно його вивчити, то він включає в себе всі об'єкти, що знаходяться в повному або частковому ремонті спільно з вартістю всіх проведених і необхідних робіт.


 • Коли починається?


  Одним із значущих і важливих питань для багатьох мешканців багатоквартирних будинків є те, коли ж, нарешті, буде включено опалення. Відповідаючи на це питання, відразу варто зазначити, що щорічно коригуються строки і встановлюються нові. Запитаєте, навіщо це роблять, якщо можна скласти один єдиний графік і чітко його дотримуватися? Все просто, так як початку запуску опалювальної системи безпосередньо залежить від погодних умов, які в кожному окремо взятому регіоні різні, адже де-то холодніше, а де, навпаки, тепліше. Не варто думати, що це чергова примха місцевих властей, так як всі ці пункти і моменти прописані і встановлені в законодавстві, хоча все-таки кожен край, область і регіон наділені своїми правами і повноваженнями самостійно вирішувати і регулювати цей процес на місцях. Але, якщо, загалом, вивчити наявні терміни, тобто графік, якого необхідно притримувати, то можна назвати такі цифри.
 • 10 березня – це час початку старту всіх необхідних робіт з проведення гідравлічних випробувань теплообмінників, теплообмінники являють собою механізм, що знаходиться і розміщується безпосередньо в центральних теплових пунктах.

 • 12 травня – початку проведення гідравлічних випробувань магістральних і розвідних теплових станцій.

 • 25 травня – час, коли повністю припиняються і всі підготовчі роботи завершуються. Як правило, до цього моменту часу вже виявлені і усунені багато помилок і серйозні прогалини, які могли б в зимовий час привести до серйозних наслідків і збоїв системи.

 • 15 жовтня – час пуску тепла з урахуванням всіх регламентних термінів. Але в питанні житлових будинків і окремої категорії муніципальних установ, то тут термін запуску здійснюється 2 тижнями раніше.


 • Умови початку і кінця опалювального сезону.


  Але, вище були перераховані лише умовні терміни початку підготовчих роботою та опалювального сезону, так як кожен регіон має право розпочати цей сезон на багато раніше, якщо будуть виконуватися наступні два дуже важливих умови, прописані в законі.

  1.Настала осінь і за правилами початок опалювального сезону стартує в період з 1 по 15 жовтня, причому до останньої дати тепло вже має бути в кожному домі.
  2.Середньодобова температура повинна становити від +8 градусів протягом 5 днів. При цьому ні в якому разі не можна затягувати з початком опалювального сезону, так як в кінцевому підсумку вся система може перемерзнуть і доведеться витратити і викласти чималу суму грошей з бюджету на проведення відновлювальних робіт.

  Опалювальний сезон 2017-2018 року. Коли починається


  Це що стосується початку опалювального сезону, але у законі також прописані умови, які обов'язково враховуються при відключенні тепла.

  1.Кінець сезону. За графіком він потрапляє в період з квітня по середину травня, тут також все залежить від географічного розташування регіону.
  2.Прогноз погоди. Іншими словами, якщо за прогнозами синоптиків ще буде похолодання, то навряд чи відключать тепло, а якщо навпаки, погода тепла, то такі витрати будуть просто-напросто нерозумними.
  3.Для закінчення опалювального сезону середньодобова температура повинна становити від +8 градусів протягом 5 днів.

  З усього можна зробити висновок, то опалювальний сезон являє собою досить складний процес, що вимагає серйозної та якісної підготовки, щоб взимку в кожному будинку було дійсно тепло і затишно.
  загрузка...
  Опалювальний сезон 2017-2018 року. Коли починається
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають