• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Канікули в Києві в 2017-2018 року. Україна

Канікули в Києві в 2017-2018 року, як і скрізь, є самим улюбленим і довгоочікуваним часом абсолютно для всіх учнів незалежно від віку. Адже це час, коли можна забути про уроки, пістійної домашній роботі, підручниках і зошитах, а весь свій вільний час присвятити своїй улюбленій справі і заняття. Іншими словами, канікули – це дуже хороша можливість набратися сил, відпочити і відновитися перед черговим навчальним процесом. Варто зазначити, що шкільні канікули на Україні, а, точніше, в школі, гімназії, ліцеї, коледжі і іншому освітньому закладі суттєво відрізняються за своїми термінами проведення.
Хоча загальна все ж між ними є, так як їх тривалість у сукупності має складати не менше 30 календарних днів.
Саме цей термін і цифра встановлена в законодавстві України про освіту.

Україна, і особливості графіка канікул.


Згідно з законом країни, графік канікул складається індивідуально в кожному загальноосвітньому закладі напередодні навчального процесу. Хоча міністерство і дає приблизний графік, кожна школа складає все ж свій, який безпосередньо залежить від ділення на чверті, триместри або ж семестри. В кінцевому підсумку, педрада стверджує або ж, навпаки, повністю спростовує представлений графік відпочинку для учнів та студентів. У тому випадку, якщо істотно відрізняється від загальноприйнятого, то адміністрація школи просто зобов'язана узгодити свої дії з місцевим відділом освіти.

Канікули в Києві в 2017-2018 року. Україна


Що стосується початку занять, то по всій території країни учні сідають за парти в один і той же час, тобто 1 вересня, як і у всьому світі. Якщо уважно вивчити графік канікул по чвертях, який відноситься до традиційного варіанту навчання, то весь навчальний процес підрозділяється на 4 чверті, для кожної з яких встановлений свій часовий проміжок. Це осінні, зимові, весняні і літні. Якщо більш детально, то графік виглядає наступним чином.
1.Осінні канікули після 1 чверті тривають протягом 9 календарних днів і потрапляють на період з 29 жовтня по 6 листопада.
2.Зимові канікули по праву можна назвати найбільш тривалими, так як вони захоплюють ще й різдвяні свята, і в загальному підсумку становлять 16 днів, тобто триває з 24 грудня по 8 січня. Варто відзначити, що канікули у дітей збігаються з новорічним відпочинком у батьків, а, значить. Можна спланувати незабутній спільний відпочинок і весело провести час.
3.Весняні канікули після 3 чверті також як і осінні налічують рівно 9 днів і починаються з кінця березня, а, точніше, з 25 березня по 2 квітня.
4.Літні канікули по праву вважаються найбільш улюбленими і довгоочікуваними, так як вони тривати протягом 3-х літніх місяців, тобто з 1 червня по 31 серпня. Цього часу цілком достатньо для того щоб учні змогли добре відпочити і з новими силами приступити до навчального року.

Щодо першокласників, то для них існує і розроблений свій графік канікул, який багато в чому відрізняється від всіх інших. Запитаєте чому? У їх графік включені ще одні додаткові канікули з урахуванням віку малюків. Як правило, вони заплановані і встановлені на період з 18 по 26 лютого.
Такий же графік складання та проведення канікул і пропонує Міністерство освіти, тобто часто школи намагаються дотримуватися встановлених законом норм за винятком лише окремих випадках, які визначені і прописані статутом.

Канікули в Києві в 2017-2018 року. Україна

Навчання по триместрах.


У тому випадку, якщо в українській школі освітній процес здійснюється на основі поділу по триместрах, то тут графік канікул буде істотно відрізнятися від графіка канікул по чвертях. Головною особливістю такої системи є те, що навчальний процес повинен тривати суворо 5 тижнів, після чого 7 днів відпочинку. При цьому час зимових канікул точнісінько збігається з графіком канікул по чвертях. Але, при цьому діти набагато частіше і більше відпочивають, а кількість навчальних тижнів збігається з тим, який встановлено для всіх варіантів шкільного процесу. Щодо старшого ланки навчання, то для них також можливе додаткове виділення вихідних днів, які необхідні для більш ретельної підготовки до випускних іспитів.
Згідно з існуючим положенням, незалежно від того, за яким методом і способом здійснюється освітній процес, школа зобов'язана до початку навчального процесу повідомити про графік канікул всіх батьків. Адже завдяки цьому батьки зможуть більш ретельно контролювати свою дитину в успішності, а також пістаратися розпланувати спільний відпочинок на час канікул, щоб цей час просто-напросто не пройшло даром, а пішло тільки на користь.
загрузка...
Канікули в Києві в 2017-2018 року. Україна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають