• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Передбачення Олени Курилової на 2018 рік. Що буде

Сьогодні все більше і більше людей у всьому світі звертаються до пророцтва, різним прогнозам з яких можна дізнатися хоча б приблизну інформацію про наше майбутнє, і до чого варто готуватися. Саме тому кількість людей, які використовують своє «третє око», спілкуючись з духами і здатні побачити минуле і майбутнє, сьогодні затребувані як ніколи раніше. Причому причиною цього нестабільне і неспокійна ситуація у світі. Передбачення Олени Курилової на 2018 рік вже зацікавили багатьох, причому дійсно варто віддати належне цій провісниці, яка показала і продемонструвала на передачі «битва екстрасенсів» досить непогані результати і здібності. Але, про все докладніше.

Що буде з Україною?


Це питання для багатьох, як і раніше, залишається одним з найактуальніших. Згідно прогнозам Олени Курилової всі військові дії, які на даний момент відбуваються на території країни, є абсолютно безглуздими та марними. Простіше кажучи. Якщо між двома лідерами, тобто Донбасом і центром України не будуть вирішені проблеми мирним шляхом, то це в кінцевому підсумку може призвести до досить серйозних ускладнень. Отже, чого варто очікувати? Насамперед, якщо конфлікт не буде вирішено мирним шляхом, то, швидше за все, за ініціативою ЄС, Україна буде поділена на шматочки. А щоб уникнути цього сумного результату, всі свої вчинки і дії необхідно уважно і гарненько обдумати і зробити відповідні висновки.

Передбачення Олени Курилової на 2018 рік. Що буде


Це, мабуть, основна інформація, щодо України. З усього можна зробити висновок, що в країні життя на даний момент часу йде таким чином, що всі намагаються ігнорувати існуючі закони і роблять все, щоб просто вижити. При цьому найголовнішими «выживателями» в такій ситуації по праву можна назвати саме уряд країни. Що стосується простого населення, то їм не варто покладатися і чекати якогось дива від влади, так як його не буде і в кінцевому підсумку ні хто не зможе вирішити за них всі проблеми всередині країни.
Як видно, всі прогнози і пророцтва щодо майбутнього України досить змащені та узагальнені, так як абсолютно ніякої конкретики не називається. При цьому суть проблеми Олена Курилова бачить в тому, що в першу чергу саме уряд країни має змінити своє ставлення до народу, і тоді все обов'язково стане на свої місця.

Росія і Європа.


Щодо цього напряму, провісниця висловлює такі думки чого варто очікувати і на що сподіватися.
 • По-перше, Росія в цьому році пістарається докласти максимум зусиль щодо вирішення економічних проблем. Іншими словами, будуть вжиті всі необхідні заходи для того, щоб економічна криза пішла на спад.

 • По-друге, поповнення скарбниці державного бюджету буде здійснюватися за рахунок простого населення.

 • По-третє, висока ймовірність розвитку дефолту і девальвації рубля в країні.

 • По-четверте, Росія зробить всі необхідні заходи для того, щоб налагодити і встановити міцні відносини з Євросоюзом. Ця міра, насамперед, необхідна для того, щоб позбутися від нинішніх існуючих санкцій.


 • Як видно, у Російській Федерації всі дії влади будуть спрямовані головним чином на відновлення економічної ситуації, причому влади готові йти на радикальні заходи, навіть не включаючи до уваги те, що все це самим негативним чином буде складатися на рівні життя простого населення, який і так перебуває на межі бідності.
  Передбачення Олени Курилової на 2018 рік. Що буде


  Щодо Європи, то Олени Курилова зазначає, що тут всі добре розуміють, що ні в якому разі не варто і не варто вплутуватися в якісь конфліктні дії проти країни, так як це може привести до досить важким і непоправних наслідків. В результаті чого, швидше за все, Європа обере ожидательную політику і тактику, а, точніше, поки ситуація між Росією і Україною не вирівняється і не прийде до свого логічного завершення. Але багатьох цікавить питання, що стосується європейських санкцій. У цьому напрямі слід відзначити, що вони поки будуть актуальні і діяти до тих пір, поки Євросоюз остаточно не зрозуміє і не усвідомлює їх марність, і той факт, що саме вони не мають абсолютно ніякого значення і впливу на відносини між Росією і Україною.
  Як видно, більш точні передбачення Олена Курилова дає відносно Росії, а все інше грунтується на тому, що влада повинні усвідомити негативність всіх своїх дій і, насамперед, під голову ставити пріоритети народу, а не свої особисті цілі.
  загрузка...
  Передбачення Олени Курилової на 2018 рік. Що буде
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають