• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гороскоп на 2018 рік від Василини Володіної по знакам зодіаку. Прогноз

Ще з давніх часів людей завжди цікавило і хвилювало питання щодо їх майбутньої долі, того, що їх очікує. Гороскоп на 2018 рік від Василини Володіної по знаках зодіаку допоможе кожному знайти відповідь на питання, що цікавить і хвилює його питання. Напевно, кожен знає про те, що цей рік пройде під заступництвом Жовтої Земляний Собаки, яка також славиться своїми певними характеристиками й рисами характеру. Насамперед, це досить миролюбний і терплячий тварина, ласкаве, повністю позбавлене такої якості, як хитрість. З усього цього можна зробити висновок, що рік буде, загалом, відносно спокійним з найменшою кількістю конфліктів, якщо порівняти з минулим роком.
На думку Василини Володіної, провідного астролога нашої країни, цей рік принесе успіх людям, які прагнуть до поліпшення свого добробуту, не сидять на місці, а завжди знаходиться в безперервному русі.
Але, для того щоб в повній мірі представити кого і що чекає самим правильним стане вивчити гороскоп за знаками зодіаку.

Прогноз.


Гороскоп на 2018 рік від Василини Володіної по знакам зодіаку. Прогноз

 • Овен. Для цього знака рік буде досить напруженим і складним, так як їх чекає доленосна пропозиція, від вирішення якого залежить вся подальша їх життя. Саме тому слід бути дуже уважним і обдумано підходити до вирішення будь-якого питання і проблеми. Хоча, багато Овни відмовляться від такого ризикового пропозиції і в їх абсолютно нічого не зміниться, але в подальшому, як і раніше, будуть страждати від своєї нерішучості.

 • Телець. Цей рік для цих людей по-справжньому буде знаковим і дуже перспективним, так як в них прокинутися ще нікому не відомі найактивніші якості і риси характеру. В цьому році вони зможуть з максимальною точністю вгадувати і передбачати події, що розвиваються, що дозволить їм показати себе зовсім з іншої сторони.

 • Близнюки. Для цього знака рік стане досить значним і буде пов'язаний з певною конкретикою. Простіше кажучи, ці люди зможуть подивитися на все, що відбувається і своє оточення абсолютно новими очима. В результаті саме це допоможе їм знайти і знайти свою другу половинку, причому в найближчому оточенні, а, отже, цей рік стане успішним для створення міцної і довгої сім'ї.

 • Рак. Ці люди повинні всіляко навчитися зберігати впевненість, займатися незважаючи ні на що своєю улюбленою справою і бути досить активним в любовних відносинах і професійної діяльності. В цьому році Раків очікує багато подорожей по самим різним і незнайомих місцях, тому рік буде сповнений вельми цікавими зустрічами і знайомства. А ось що стосується переїзду, або ж різкої зміни місця проживання, то від цієї ідеї і задумки слід утриматися.

 • Лев. Рік буде дуже активним і успішним, причому цей знак, перш за все, зможе проявитися себе в любовних відносинах. Хоча також велика ймовірність з-за такої активності розпаду багатьох сімейних пар, тому слід бути гранично уважним і обережним, так як багатьом з цієї причини доведеться змінити місце роботи і проживання, а чи піде це на користь чи ні, ніхто не може сказати з 100% уверен6остью.

 • Діва. Цей рік буде досить складним і напруженим, та як цьому знаку доведеться, зрештою, виконати всі дані раніше зобов'язання і обіцянки. Вже на самому початку року діви зіткнутися з серйозними проблемами, які потребує негайного вирішення. У свою чергу така завантаженість Дів може в кінцевому підсумку негативно позначитися на сімейних і особистих стосунках, адже велика ймовірність частих скандалів і сварок.

 • Ваги. Цей рік для цього знака буде дуже продуктивним і хорошим у всіх сенсах цього слова. Іншими словами, Терези зможуть добитися успіхів у всіх сферах, тобто на роботі і в кар'єрі, в коханні. Що стосується першої половини року, то багато Ваги зіткнутися з абсолютно новими для них почуттями, створять сім'ю, а деякі дочекаються довгоочікуваного поповнення в родині.

 • Скорпіон. Для цього знака буде досить динамічним. Вже з перших днів року їх накриють абсолютно нові почуття і закоханість, яка зробить Скорпіонів надзвичайно заповзятливі та енергійними. У середині року їх очікують палкі і пристрасні почуття, тому перед багатьма, особливо сімейними парами стане питання – зберегти сім'ю, або ж краще піти і створити нову. Саме тому протягом усього року найбільш правильним буде навчитися зберігати спокій і стійкість.

 • Стрілець. Цей знак уже з перших днів роки загрузне в сімейних проблемах, тому дуже багато часу доведеться присвятити рідним і близьким людям. У свою чергу саме ця особливість самим негативним чином позначиться на професійній діяльності. Але, не дивлячись на це сім'я і діти у них як і раніше будуть на першому місці, тому в саму важку хвилину близькі і рідні люди завжди будуть поруч і при необхідності протягнуть руку допомоги.

 • Козеріг. Усі вчинки і дії цих людей будуть виходити, і пов'язані з їх внутрішнім станом і душевної гармонією. Але, все-таки на перший план у них вийде робота та кар'єрний ріст, так як люди цього знака люблять бути лідером і керівником, що відбивається і проявляється навіть у сімейних відносинах.

 • Гороскоп на 2018 рік від Василини Володіної по знакам зодіаку. Прогноз

 • Водолій. Майбутній рік буде дуже вдалим і продуктивним. Ці люди пістійно всіх будуть дивувати своїми вчинками, особливо це стосується любовних відносин. Зросла сексуальна сторона стане основною причиною, яка здатна відвернути їх від роботи і сім'ї, абсолютно забуваючи про все.

 • Риби. Всі події протягом цього року будуть безпосередньо пов'язані з їх емоційним фоном. Гармонійні, спокійні та оптимістичні відносини в любові і сім'ї дозволять цьому знаку активно творчо розвиватися. В результаті багато з цього знаку зможуть домогтися серйозного фінансового успіху.


 • Як видно, для більшої частини знаків зодіаку 2018 рік буде дуже успішним і позитивним, при цьому на перше місце багато, як і раніше, ставлять рідних і близьких людей.
  загрузка...
  Гороскоп на 2018 рік від Василини Володіної по знакам зодіаку. Прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають