• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Фестиваль фарб в 2018 році. Коли буде

Фестиваль фарб в 2018 році являє собою найбільш яскравий і відомий свято, який вже проводиться не тільки в Індії, але і в багатьох містах світу. По своїй суті, Холі є весняним фестивалем кольору, фарб і радості. Саме в цей день прийнято обливатися кольоровою водою і щедро посипати і обсипати один одного різними кольоровими порошками, тобто веселощі, радість і сміх панують абсолютно скрізь.

Коли буде?


Як відомо, Холі прийнято відзначати через 2 тижні після свята Махашиваратри в повню місяця пхалгун індуїстського календаря. Але, дату святкування цього фестивалю вже прорахували, тому ми можемо заздалегідь ознайомитися і гарненько підготуватися до цього свята.

1.Холі в 2018 році потрапляє на період з 2 по 3 березня.
2.Холі в 2019 році – з 21 по 22 березня.
3.Холі в 2020 році – 10-11 березня.
4.Холі в 2021 році -29-30 березня.

Як видно, фестиваль фарб в Індії потрапляє, і проводитися строго в березні місяці.

Фестиваль фарб в 2018 році. Коли буде

Трохи історії, традиції.


Якщо торкнутися питання історії, то свято Холі спочатку прийнято було вважати релігійним, так як він найтіснішим чином пов'язаний з індуїстськими повір'ями. Але в даний час його прийнято святкувати і відзначати в найрізноманітніших конфесіях, адже в інших країнах це просто фестиваль і карнавал фарб. Якщо говорити про традиції свята, яких безліч, то можна виділити наступні найбільш важливі і значущі.
1.Різноманітність фарб, якими все навколо обсипаються.
2.Кожен, хто прийшов на свято може сам вибрати порошок по колірній палітрі, який йому найбільше сподобався.
3.Після початку свята, всі починають розкидати порошок навколо, фарбуючи все в яскраві і незвичайні тони.

Погодьтеся, це дійсно дуже незвичайне і веселе видовище, яке здатне зарядити позитивною енергетикою і емоціями. Причому з кожним роком територія його святкування стає ширше і більший. Наша країна не стала винятком із правил, оскільки вже протягом кількох років це свято відзначають з урахуванням всіх традицій і звичаїв. Саме в ці дні на вулицях міста можна зустріти щасливі і розмальовані обличчя перехожих. Що стосується Росії, то фестиваль фарб прийнято проводити не в березні, а ближче до літніх місяців, коли на вулиці дуже тепла і спекотна погода. Запитаєте, чому таке відхилення від дати проведення? Все просто, так як в березні місяці у нас досить холодно.

Поради мандрівникам на Холі.


Якщо ви вирішили все-таки відвідати фестиваль фарб на його батьківщині, тобто в Індії, то найбільш правильним буде спочатку ознайомитися з усіма звичаями та традиціями і ні в якому разі не ігнорувати запропоновані поради.

 • Порада 1. У дні Холі в Індії діти намагаються поливати перехожих кольоровою водою з дахів будинків. Саме тому краще всього всю свою апаратуру вигляді фотоапаратів і камер телефонів або не брати з собою на фестиваль, або гарненько упакувати в пластикові пакети, щоб просто-напросто не зіпсувати.

 • Порада 2. В деяких районах індії, наприклад, у Делі, на час святкування цього дня прийнято закривати всі магазини, крамниці і ресторани. Ось чому краще всього запастися усіма необхідними продуктами і товарами, щоб не потрапити в складну і важку ситуацію.

 • Фестиваль фарб в 2018 році. Коли буде

 • Порада 3. Якщо ви не хочете, щоб вас з ніг до голови вимазали фарбою, то краще це час перечекати в готелі. Якщо ж ви, навпаки, хочете взяти найактивнішу участь у цьому карнавалі, то найбільш правильним буде надіти старий одяг, який не шкода не тільки забруднити, але і викинути. Також перед виходом на вулиці багато радять провести ряд досить простих, але необхідних процедур і операцій. Насамперед, нанести шар крему на обличчя, шию і груди, і на відкриті ділянки тіла, так як використовується на святі фарба добре вбирається і дуже погано змивається.

 • Порада 4. Якщо у вас є і ви носите цінні речі, то краще всього їх зняти і залишити в готелі або будинку, що б не втратити у цій святковій метушні або ж не стати гарною поживою для злодіїв. Що стосується рюкзаків і сумок, то їх краще всього носити спереду.

 • Порада 5. Не рекомендується вживати алкоголем, який прийнято розпивати на цьому святі.


 • Варто зазначити, що в кожному районі і місті Індії існують свої традиції святкування Холі. Приміром, у Махтуре, Вріндаване і Джайперу свято по праву славиться своєю мальовничістю і разноцветностью. А ось в Путтапарті цей фестиваль взагалі не прийнято відзначати з покон віків. Також це свято дуже затребуваний і популярний у великих туристичних центрах, де його відзначають з великим розмахом і на «веселу ногу». Якщо ви хочете відчути справжню атмосферу фестивалю фарб, саме час вирушати в Індію, повірте, маса яскравих, позитивних і незабутніх емоцій вам гарантовано.
  загрузка...
  Фестиваль фарб в 2018 році. Коли буде
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають