• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

iPhone із гнучким екраном в 2018 році: новий смартфон, характеристики і фото, дата виходу

Зовсім скоро у продаж надійдуть смартфони з гнучким дисплеєм, які вмить зберуть навколо себе масу уваги. Подібний поворот подій буде означати революцію в світі «розумних» телефонів. Іншим компаніям доведеться освоювати нову техніку зборки мобільних пристроїв, щоб не відставати від лідера.
Експерти вважають, що за такими дисплеями варто майбутнє, саме виробник таких смартфонів зможе диктувати свої правила на ринку мобільних телефонів. Корейські компанії Samsung, LG Electronics і ін. вже щосили працюють над цим питанням і навіть почали випускати смартфони з гнучкими екранами, які поки що лише презентуються і допрацьовуються.
Американська корпорація з яблучним назвою Apple вчасно підметушилися і підписала договір з китайською компанією BOE Technology, яка якраз займається створенням спеціальних AMOLED дисплеїв, здатних гнутися.
Так що вперше світ побачить iPhone із гнучким екраном в 2018 році . Принаймні, такої думки дотримуються компетентні аналітики. Цілком можливо, що найближчими оновлення смартфонів-«яблучок» вже будуть оснащені спеціальними гнучкими дисплеями, що можливо завдяки органічним світлодіодам.
Експерти в цій галузі стверджують, що компанія-виробник гнучких дисплеїв BOE Technology збирається запустити масштабний проект по створенню гнучких AMOLED екранів. Для цих цілей навіть побудували два підприємства в провінції Китаю Сичуань. Компанія-замовник великої партії гнучких дисплеїв інвестувала приблизно 14 з половиною мільярди доларів США. Дана сума гарантує щомісячну вироблення трохи менш ніж 50 тисяч одиниць гнучких екранів.

Новий смартфон з гнучким дисплеєм


iPhone із гнучким екраном в 2018 році: новий смартфон, характеристики і фото, дата виходу

В той час, як «Яблуко» готується до продажу iPhone 6S, а також оновленого і вдосконаленого iPhone 6S Plus, в мережі вже щосили ходять чутки про те, що восьма оригінальна версія модного гаджета буде істотно відрізнятися. Чому ж? Правильно, своїм гнучким дисплеєм.
І правда, передові інновації дісталися до смартфона, який є своєрідною «іконою стилю» серед інших мобільних пристроїв. Джерела, досить близькі до Apple, стверджують, що могутня корпорація всерйоз розглядає повний перехід iPhone, як і iPad, на гнучкі AMOLED-екрани.
За даними південнокорейських ЗМІ та інформації з Східної Азії, iPhone в 2018 році буде оснащений інноваційним гнучким екраном.
Екран, що має здатність згинатися, відрізняється масою позитивних якостей. Найголовніший плюс гнучких дисплеїв – висока стійкість до механічних пошкоджень. Смартфони з такими екранами обіцяють бути більш тонкими і більш легкими, ніж інші сучасні мобільні пристрої.
iPhone із гнучким екраном в 2018 році: новий смартфон, характеристики і фото, дата виходу


Крім того, не можна не відзначити той факт, що здатні гнутися і змінювати свою форму при необхідності дисплеї набагато зручніше для здійснення дзвінків, написання повідомлень, керування меню, зрештою, не кажучи вже про перегляді відео.
Фанатам компанії залишається лише терпляче чекати і сподіватися, що Apple вже в 2018 році випустить по-справжньому якісний смартфон з гнучким дисплеєм без втрати потрібних характеристик.

Світ технологічних інновацій


З кожним днем вчені досягають нових вершин, вони не перестають дивувати і приємно шокувати простих обивателів новими винаходами. Здавалося б – все, що тільки можна, вже давно придумано. Ан, немає.
iPhone із гнучким екраном в 2018 році: новий смартфон, характеристики і фото, дата виходу

З'явилися в останні роки високотехнологічні матеріали можуть повністю змінити наше уявлення про те, якими повинні бути екрани наших телефонів, планшетів і телевізорів. Про гнучких екранах давно ходили історії. Вони описувалися у фантастичних книжках, згадувалися в бізнес-планах амбітних розробників.
Вся планета завмерла в очікуванні, коли ж, нарешті, з'явиться дійсно гнучкий екран, а мобільні пристрої та інша електроніка стане легкою і суперміцною.
Не варто плутати поняття гнучкий дисплей і вигнутий екран. Адже останній всього лише відрізняється химерної вигнутою формою і зовсім не може деформуватися. Насправді, технологія створення вигнутих дисплеїв практично не відрізняється від виробництва звичайних панельних екранів.
iPhone із гнучким екраном в 2018 році: новий смартфон, характеристики і фото, дата виходу

Існує лише одна відмінність – в разі вигнутого дисплея світлодіоди встановлюють не на рівній поверхні, а на вигнутій. А ось що стосується гнучких екранів, то розробкою таких дисплеїв провідні фахівці в даній області займаються вже багато років. Захопленій публіці демонструють лише прототипи готового продукту. Функціональність такого виробу, на жаль, не можна оцінити на практиці.
Незважаючи на те, що деякі компанії досить далеко просунулися в цьому питанні, поки ще не можна вільно придбати смартфон, який можна легко скрутити в трубочку або скласти навпіл і заховати в нагрудну кишеньку.
До того ж, лише одного дисплея, здатного гнутися в різні боки, буде замало. До нього необхідні гнучка батарея, яка приймає різні форми плата, гнущаяся мікросхема, — а це вже значно складніше. Але Apple впевнено рухається у вірному напрямку, радуючи споживачів технологічними новинками, що дозволяє задуматися про можливість швидкого випуску новенького iPhone з міцним гнучким дисплеєм.

Відео-новинузагрузка...
iPhone із гнучким екраном в 2018 році: новий смартфон, характеристики і фото, дата виходу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають