• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Метеоритний феєрверк в 2018 році | Запуск штучних метеорів, космічне шоу

До чого дійшов прогрес! Японські вчені навчилися створювати неможливе! Завдяки своїм розробкам, компанія ALE може запустити справжній феєрверк в космосі! До речі, видно він буде з поверхні Землі навіть неозброєним поглядом. Як вам таке? Вперше людям випаде унікальна можливість подивитися на метеоритний феєрверк в 2018 році .
Саме на цей період призначено випробування нового виду розваг. А ще через деякий час у кожної людини зі значною сумою грошей, яку не шкода викинути, в буквальному сенсі, на вітер, буде шанс замовити фантастичне космічне шоу, щоб порадувати і здивувати свою другу половинку, на ювілей або інше свято.

Космічний фурор


Почнемо з того, що скажемо пару слів про компанії та проекті. Отже, не так давно японська компанія ALE, що займається космічними розробками, виступила перед громадськістю з воістину приголомшливою новиною. Не даремно називають компанію в певних колах не інакше як «космічний стартап».
Учені в штаті компанії розробили спеціальну технологію, що дозволяє обрушувати на тлінну землю метеоритні дощі, скомпонувавши їх таким чином, що глядачам феєричного космічного дійства буде здаватися, що над їх головами розгортається справжнє чарівництво – феєрверк в космосі. Задумка фахівців ALE повинна сподобатися як закоханим романтикам, так і всім поціновувачам прекрасного.

Як все починалося


Метеоритний феєрверк в 2018 році | Запуск штучних метеорів, космічне шоу

Ще в 2014 році вчені компанії ALE зуміли зробити справжній прорив у науці. Вони домоглися дійсно сильного світіння своїх штучних метеоритів. Якщо звернутися до цифр, то сила світіння їхніх винаходів виявилася більш ніж в 70 разів вище звичайного, тобто, цього метеорита. Не можна при цьому не відзначити той факт, що діаметр одного об'єкта не перевищує 2-3 сантиметри.

Подробиці реалізації проекту


Організація метеоритного феєрверку передбачає запуск корабля з спеціальним супутником компанії ALE в 2018 році . Це буде першим випробуванням супутника і, власне, саме тоді відбудеться перший в світі рукотворний метеоритний феєрверк. Супутник буде порожнистим, а всередині розмістять штучні метеорити – кульки невеликого діаметру. Саме супутник буде скидати кульки на Землю.

Сам супутник має невеликий розмір, приблизно 50 сантиметрів у довжину. Форма його нагадує куб. Висота, на яку підніметься супутник, становить близько 400-500 кілометрів. Протягом декількох місяців супутник буде перебувати на орбіті, повільно рухаючись у напрямку з півночі на південь. Потім відбудеться падіння і згоряння супутника в шарах атмосфери, притому абсолютно не засмічуючи її.

Наукове чари


Метеоритний феєрверк в 2018 році | Запуск штучних метеорів, космічне шоу

Падіння метеоритів можна назвати одним з найбільш захоплюючих явищ природи, дарованих нам Всесвіту. Рукотворний зорепад від японської компанії ALE здатний перевершити справжній метеоритний потік по красі і силі світіння «метеоритів».
Кульки, створені ALE, будуть набагато довше падати, раз в десять повільніше, ніж справжні метеорити. Швидкість падіння елементів метеоритного феєрверку значиться на позначці 7-8 км/з, а долітати вони будуть приблизно на відстань до 60 км над поверхнею Землі. Яскраве світіння маленьких метеоритів, створених вченими, буде здійснюватися за рахунок їх падіння і повільного згоряння по дорозі до Землі.
Незабаром талановиті японські вчені розроблять особливий хімічний склад штучних метеоритів, з допомогою якого з'явиться можливість вибрати колір метеоритного дощу.
Штучні метеорити являють собою не тільки сферу розваг, вони несуть і чисто наукову цінність. Як заявив інженер аерокосмічних технологій Хіронору Цукру, вчені зможуть аналізувати світло падаючих елементів метеоритного феєрверку і, як наслідок, краще вивчити температуру, рух і щільність атмосфери.

Ціна метеоритного задоволення


Метеоритний феєрверк в 2018 році | Запуск штучних метеорів, космічне шоу

Щоб насолодитися незабутнім видовищем (ще б, де ще можна побачити різнобарвний метеоритний феєрверк в самому космосі?), потрібно викласти солідну суму. Далеко не кожному це задоволення буде по кишені.
Вартість лише одного метеоритного кульки становить близько 8 тис. доларів. А скільки їх знадобиться для повноцінного феєрверку? Але для деяких, все ж, така сума не так вже й важлива. До того ж, метеоритний дощ можуть замовити і великі організації для святкування якихось важливих подій. Мегаполіси можуть купити космічний феєрверк, щоб порадувати місцевих жителів і гостей в честь якогось свята.
До речі, компанія ALE вже веде переговори з організаторами літніх Олімпійських ігор на предмет надання унікальних послуг. Якщо справу «вигорить», то вже влітку 2020 року можна буде помилуватися повноцінним космічним шоу на Олімпійських іграх в Токіо.

Відео новину


загрузка...
Метеоритний феєрверк в 2018 році | Запуск штучних метеорів, космічне шоу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають