• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

ЗНО 2017-2018 року. Пробні тести. Підготовка

ЗНО 2017-2018 року являє собою саму кардинальну реформу у сфері освіти. Головною особливістю цього вступного іспиту є те, що він передбачений тільки для учнів випускних, тобто 11 класів. ЗНО щорічно проходить у вигляді спеціального тестування, за результатами якого випускники отримують відповідний сертифікат, який і є свого роду «квитком в будь-який вищий навчальний заклад».
Сьогодні навколо ЗНО ходить багато чуток і спірних питань, адже велика частина експертів і фахівців схильні вважати, що такий метод є досить сумнівним перевірки шкільних знань, умінь і навичок в учнів. Але, незважаючи на всі ці суперечки ЗНО з цього року є обов'язковою нормою для кожного випускника. Саме з цієї причини всі, хто безпосередньо пов'язаний з цим видом тестування, а, точніше, батьки, учні й самі вчителі пильно стежать за введеними змінами і коректуваннями.

Вводяться зміни.


2018 рік не став винятком з правил, а, отже, випускників чекає ряд серйозних і кардинальних змін. У чому вони будуть полягати і виражатися?

 • По-перше, терміни дії сертифіката. Як відомо, починаючи з 2006 року, що видається в ході тестування ЗНО сертифікат дійсний протягом 3-х наступних років. Але, сьогодні фахівці розробляють і обговорюють абсолютно нову методику, відповідно до якої даний вид документа буде дійсний лише протягом 1 року. Що це означає? Все просто, якщо випускник не встигне з якихось причин подати документи до Внз у цьому році, то в наступному новому навчальному році йому доведеться повторно здавати тестування, і швидше за все це буде здійснюватися лише на платній основі.

 • ЗНО 2017-2018 року. Пробні тести. Підготовка
 • По-друге, зміни у тестуванні з іноземної мови. Ця дисципліна була введена в список обов'язкових предметів для здачі ще в 2006 році, що в свою чергу викликало бурю обурення і негативних емоцій. В результаті, було вирішено ввести цю обов'язкову для здачі дисципліну лише в деяких регіонах країни. Причому сам процес здачі предмета включає в себе завдання, розділене на дві частини, тобто рівня складності. Це В1 тобто завдання для учнів, які вивчали дисципліну на рівні стандартної загальноосвітньої школи і В2 тобто завдання, передбачені безпосередньо для випускників профільних класів. При цьому саме завдання також входить аудіювання.

 • По-третє, тестування для дітей з обмеженою відповідальністю. З офіційної заяви Міністерства вже стало відомо про те, що дітям зі слабким зором екзамен буде проводитися на 30 хвилин довше, бо ж для них буде спеціально створене і організоване необхідне, що відповідає всім вимогам і стандартам рівень освітлення, а самі квитки будуть друкуватися безпосередньо з використанням спеціального шрифту Брайля.

 • По-четверте, мінімальний прохідний бал. За новою системою оцінювання кожен випускник просто-напросто зобов'язаний продемонструвати екзаменаторам мінімальне знання по сдаваемому предмету. У тому випадку, якщо він не набирає цього мінімуму, сертифікат йому просто-напросто не видається. Наприклад, мінімальний бал з історії становить 25 а математики – 9.


 • І це не всі зміни, яких варто і слід очікувати в цьому році.

  Пробні тести, підготовка.


  Якщо завести мову про пробних тестах, то щодо їх вартості на цей рік поки що немає ніякої інформації. Але, якщо в минулому році вартість склала 120 гривень, то відповідно в 2018 році вартість повинна підвищитися, а от наскільки ще не відомо.
  Як відомо, пробний тест можуть пройти всі ті особи, які попередньо подали заявку, причому етап реєстрації в основному проводиться в період з 1001 по 3101.
  Що стосується безпосередньо самої дати проведення даного виду тестування, тони встановлюється приблизно за 1-15 місяці до основного.
  Для того щоб більш ефективно підготуватися до ЗНО, необхідно уважно вивчити всі характеристики майбутнього випробування з різних предметів. Давайте розглянемо особливості по основним предметів.

 • По-перше, математика. Тестування з цієї дисципліни включає 33 завдання, яке треба виконати за 180 хвилин. Як правило, білет складається з чотирьох абсолютно різних форм завдання.
  1. Найпростішу – вибір правильного варіанту відповіді із запропонованих, правильність яких оцінюється в 1 бал.

  2. Завдання, що передбачає відповідність логічних пар, оцінюється від 1 до 4 балів.

  3. Завдання відкритої форми, оценивающиеся в 2 бали.

  4. Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю, а також передбачають графік або малюнок, тут за кожну правильну відповідь нараховується по 6 балів.

 • ЗНО 2017-2018 року. Пробні тести. Підготовка

 • По-друге, історія. Тестування передбачає 60 завдань, на виконання яких відводиться 150 хвилин. Всі завдання можна умовно розділити на дві частини.
  1. Завдання, які служать перевіркою знань у розділі «Історія України 20-початку 21 століття». Цей рівень включає 30 завдань.

  2. Завдання, що стосуються розділів шкільної програми, які передбачають знання про історію країни з найдавніших часів і до 19 століття.

 • По-третє, фізика, що складається з 34 завдань, для вирішення яких дається 180 хвилин. Сам квиток передбачає 3 форми завдань.
  1. З вибором однієї правильної відповіді.

  2. Встановлення логічного відповідності.

  3. Без вибору відповіді.


 • Як видно, ЗНО у вигляді тестування передбачає випускний іспит, який є перевірочною роботою випускників на отримання за 11 років навчання знань, умінь і навичок. Погодьтеся, від того, як випускники впораються з виконаним завданням залежить їх подальше надходження.
  загрузка...
  ЗНО 2017-2018 року. Пробні тести. Підготовка
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають