• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Коли останній дзвінок в 2018 рік? Дата проведення

Коли останній дзвінок в 2018 році є досить цікавим питанням, так як це одне з традиційних і найбільш хвилюючих шкільних подій і заходів, що знаменує закінчення навчання. Багато хто називає цей день самим сумним, адже це свого роду прощання з безтурботними шкільними роками. Іншими словами, свого роду межа, грань, за спиною якої залишається наше дитинство, а попереду чекає доросла і зовсім незнайома життя.
Напевно, кожен погодиться, що останній дзвінок є важливим, відповідальним і хвилюючим подією в житті кожного школяра. Ось чому дуже важливо, що б у цей день, це свято пройшов гідно і красиво, а, отже, на плечі батьків та вчителів лягає велика і дуже важка відповідальність – підготовка свята.

Дата проведення.


Щодо цього року, то, швидше за все, останній дзвінок за всіма традиціями і звичаями відбудеться 24 або 25 травня.
Але, не варто забувати, що в кожній школі є свої традиції, які дбайливо зберігаються і шануються з року в рік. Як же проводять свято у багатьох школах нашої країни, адже погодьтеся, всі традиції більшою мірою схожі, і мають багато спільного? Як правильно організувати і провести цей захід?
 • По-перше, створення святкової атмосфери в школі. Для цього необхідно красиво і по-святковому прикрасити свій клас, актовий зал, двір для проведення урочистої лінійки. Як правило, основними засобами декорації є кулі та гірлянди, зроблені з них, фотографії шкільних років, квіти і плакати.

 • Коли останній дзвінок в 2018 рік? Дата проведення

 • По-друге, одяг. У цей день всім випускникам необхідно намагатися дотримуватися більш строго стилю. Якщо докладніше зачепити цю тему, то молоді надягають класичні костюми, а дівчата — шкільну форму, але тільки старого зразка з ошатними білими фартухами і бантами. Звичайно ж, не варто забувати і про найважливіше, а, точніше, відмітні знаки у вигляді святкових стрічок, пов'язаних через плече. Як правило, сьогодні не існує жодних обмежень в цьому питанні, але найбільш актуальними і затребуваними вважаються стрічки червоного відтінку, однотонні або ж триколор. Також на грудях у кожного випускника можна побачити невеликий значок у вигляді шкільних дзвоників.

 • По-третє, початок лінійки. Згідно з існуючими звичаями старшокласники у своєму рідному класі очікують приходу першокласників, яких вони супроводжують на лінійку, адже це їх підростаюча зміна.

 • По-четверте, святкова лінійка. Звичайно ж, навряд чи можна уявити собі лінійку без виступи директора школи, напутніх промов класних керівників і добрих побажань батьків. З відповідним словом повинні виступити й самі старшокласники, особливо до своєї першої вчительки, адже саме вона підтримала їх у найважчий для них момент початку шкільного життя, допомогла їм і завжди перша приходила на допомогу. Також в обов'язковому порядку слово надається і нинішнім першокласникам, які прийшли на зміну випускникам.

 • По-п'яте, останній дзвінок. Так, традиційний дзвін дзвіночка звучить цієї лінійки в честь тільки учнів 11 класів, адже це самий останній дзвінок у їхньому житті і перед ними починається зовсім нове, доросле життя. Обов'язковим ритуалом лінійки є те, що одинадцятикласник проносить або ж проходить урочистий коло пошани з першокласницею, яка дає останній дзвоник для випускників.

 • Коли останній дзвінок в 2018 рік? Дата проведення

 • По-шосте, прощальний шкільний вальс, який сьогодні знову став актуальний і популярний як багато років тому. Саме цей танець є завершенням святкової шкільної лінійки. Хоча останнім часом випускники намагаються внести в це захід щось несподіване і оригінальне. Наприклад, багато хто замість прощального і романтичного вальсу переключаються на сучасні треки, влаштовують флешмоби, в яких намагаються задіяти навіть самих викладачів. А часом навіть самі викладачі для своїх випускників влаштовують незвичайні і дуже навіть несподівані сюрпризи. Але, з останніми акордами зворушливою і хвилюючою музики випускники запускають у небо повітряні кульки, голубів і загадують бажання, яке обов'язково має статися в майбутньому.


 • Саме за таким планом і проходять традиційно всі шкільні лінійки, присвячені останньому дзвонику. Погодьтеся, навіть не дивлячись на те, що з року в рік вони копіюються. Все одно для кожного випускника це захід, цей останній дзвінок стане одним з найбільш пам'ятних у його житті.
  загрузка...
  Коли останній дзвінок в 2018 рік? Дата проведення
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають