• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Хеллоуїн повертається – фільм 2018 актори, дата, трейлер

«Хеллоуїн повертається» — це робочий варіант назви для майбутнього фільму, запланованого до виходу в 2018 році. Вже скільки було до нього. Вже скільки буде після нього. Жаху. У сенсі, жанрового. Ну ви зрозуміли.

Джон Карпентер і його «Хеллоуїн»


Так, франшиза «Хеллоуїн», коли-то розпочата Джоном Карпентером, сьогодні є однією з найбільш відомих серій кінофільмів у світі, і це стосується не тільки жахів. На цьому терені, що важливо, її основними конкурентами є, мабуть, такі шедеври: «П'ятниця 13-е», «Кошмар на вулиці В'язів», «Крик» і «Пила». Але нас зараз цікавить конкретно «Переддень Дня всіх святих».

Хеллоуїн повертається – фільм 2018 актори, дата, трейлер


Фільм 1978 року поклав початок цілій епосі. Жанр жахів завжди був затребуваний кінематографістами, починаючи ще з німецьких імпресіоністів начебто Фрідріха Вільгельма Мурнау, Фріца Ланга, Роберта Вини, Пауля Вегенера та ін. Але то було ще в першій половині XX століття. У другій же глядачі стали свідками вже більш витончених жахів, практично реалістичних. І тут в голову одразу приходить думка про «Техаської різанини бензопилою», яку також можна піставити в один ряд з відомими киносериями в жанрі хоррору, зазначеними нами в тексті вище.
Так от, якщо говорити про творіння Джона Карпентера, то це був справжній шедевр. Втім, він є і досі. І буде ще довго з нами. «Хеллоуїн» став його візитною карткою і відкрив йому дорогу до зйомок таких пізніх робіт маестро, як «Втеча з Нью-Йорка» і «Щось», що стали згодом еталонними зразками для кіно в жанрі бойовика з елементами фантастики і жахів з елементами фантастики та детективу відповідно. До речі, ці дві стрічки стали в свою чергу візитною карткою для тоді ще молодого актора Курта Рассела.
Решта ж картини, зняті Джоном Карпентером після «Хеллоуїна», «Втечі» і «Щось», ставали щонайменше культовими.

Франшиза про маніяка Майкла Майерсі


Це ми все до чого? До того, що навіть такий, як багатьом здається, «низький» жанр — жахів — відкриває дорогу в майбутнє молодим і впевненим у собі людям. Власне, для зйомок хоррора потрібна практично одна тільки ідея, тому багато хто саме з нього і починали.
Згодом, якщо говорити про розвиток франшизи «Хеллоуїн», закладеної автором, чиє ім'я стало з часом чи не ім'ям прозивним, коли мова заходить про жанрі жахів, все це вилилося відразу в сім прямих продовжень і один ремейк, за яким послідував сіквел. До речі, перезапуск кіносерії напрошувався сам собою, тому Роб Зомбі і збагатив своїм «Хеллоуїном 2007» та його сіквелом себе особисто і продюсерів.
А чому ж так чіпляє дана франшиза багатьох людей, що вони зробили з неї культ? Напевно, історією. Сюжет у «Хеллоуїн» 1978 року будується навколо Майкла Майерса. Колись, коли він був ще дитиною, він вбив свою сестру. І сталося це якраз таки на Хелловін. Природно, для нього це не пройшло повз. Його відправили на лікування в психіатричну лікарню, з якої він через 15 років збігає, щоб повернутися в рідне місто і закінчити розпочате.
Що може бути жахливіше цього опис? Напевно, дивитися на екран, де відбувається справжнісінький кошмар.
І ось, через 40 років, що минули з часу виходу оригінальної картини, вийде рімейк того самого «Хеллоуїна», за виробництво якого взялися люди, чиї імена на слуху у пересічного глядача сьогодні. Принаймні, для шанувальників фільмів жахів вони зробили чимало.
Хеллоуїн повертається – фільм 2018 актори, дата, трейлер

Люди, відповідальні за перезапуск класики


Так, виробництво фільму, в якому Майкл Майерс повернеться, щоб залякати всіх навколо буквально до смерті, за деякими даними, покладено на плечі Blumhouse Productions і Dimension Films.
Джейсон Блум сьогодні відомий не лише як продюсер «Одержимості» Демієна Шазелла, а і як один з авторів «Спліта» М. Найта Шьямалана, трилогії Джеймс ДеМонако «Судно ніч», «Сіністера», «Астралу» та ін.
Також варто зауважити, що раніше до проекту залучалися автори кількох останніх частин «Пили», але на сьогоднішній день вони більше не числяться ні як сценаристи, ні навіть як продюсери. Можливо, це і добре.
З іншого боку, з того, що є зараз, можна припустити, що в «Хеллоуїн» додадуть гумор. Тому що в режисерське крісло готують Девіда Гордона Гріна, а допомагати у написанні сценарію йому буде Денні МакБрайд. Примітно, що і Джон Карпентер допомагає з підготовкою проектом, щоправда, як саме, не уточнюється.
Девід Гордон Грін, якщо говорити про нього особисто, відомий широкій глядацькій аудиторії, насамперед, як автор таких похабних стрічок на кшталт «Хоробрих перцем», «Ананасового експресу» та «Няня». Хоча до цього в його кар'єрі спістерігалися життєві драми буквально без натяку на гумор, наприклад, «Снігові ангели». Та і недавні проекти режисера серіалу «Завучі» «реанімували» його в очах шанувальників як драматичного пістановника, хай і з деякою іронією: на це вказують, наприклад, «Володар розмітки», «Джо» і «Манглхорн».

На що буде схожий рімейк культового фільму жахів?


Хеллоуїн повертається – фільм 2018 актори, дата, трейлер
Звичайно, передбачити заздалегідь, що «Хеллоуїн» перетвориться в суцільний гумор, не можна, тоді як можна лише припустити, що деяка частка іронії проекту явно не завадить. Як це було з другою частиною «Астралу». Як приклад. Такий собі стьоб на своє ж творіння. Погляд з боку. Майже.
Що стосується акторів, які зіграють у фільмі, то їх імена поки не називаються. Станом на березень 2017 року, невідомо, хто зіграє нову версію Майкла Майерса. Хто приміряє на себе маску маніяка, що тероризує громадськість? Вже явно не Денні МакБрайд!
Відзначимо ще і той факт, що до цього моменту Джон Карпентер значиться як композитор перезапуску. Він же раніше складав музику для свого «Хеллоуїна», «Втечі з Нью-Йорка» і пр.
Оператором рімейка призначили Тіма Орра. Йому належить працювати з 3D-камерами, або взяти під увагу ще на етапі знімального процесу. Він вже неодноразово працював з Девідом Гордоном Гріном в парі.
Те ж саме стосується і імені монтажера. Колін Паттон добре знайомий з баченням, здійсненим автором «Червоних дубів» для своїх робіт. Подивимося, що з цього всього вийде в підсумку.

«Хеллоуїн повертається», він же довгоочікуваний фільм жахів 2018 року


Хеллоуїн повертається – фільм 2018 актори, дата, трейлер


Фільм «Хеллоуїн повертається», який в оригіналі так і йменується — «Halloween Returns», вийде в прокат орієнтовно восени 2018 року. Трейлер до фільму жахів буде готовий, швидше за все, ближче до кінця 2017 або вже на самому початку 18-ого. Ось тоді ми й оцінимо співробітництво Джона Карпентера і Девіда Гордона Гріна. Вдало? У всякому разі успіхів!
Окремо виділимо і такий момент, як формат 3D. Є інформація, що у перезапуску продюсери хочуть бачити обсяг. В цілому, це вже перша особливість майбутнього проекту, з-за якої на нього обов'язково підуть в кіно. Хоч заради інтересу.
Дивіться також відео :

загрузка...
Хеллоуїн повертається – фільм 2018 актори, дата, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають