• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Ебігейл – фільм 2018 актори, дата, трейлер

Фільм «Ебігейл», який вийде в 2018 році, судячи з усього, буде дійсно видатним російським кінопродуктом. Справжнім. І ми не жартуємо, коли говоримо таке. Як видно вже з самої назви, продюсери сподіваються разом з ним — але не тільки їм єдиним — завоювати і російський і закордонний прокат. Хоча б частково. Тепер вам цікаво? І по силам? Давайте спробуємо самостійно відповісти на поставлене питання

Молода компанія KINODANZ з амбіціями досвідченого гравця кіноринку


Відразу варто помітити такий факт: «Ебігейл» — це проект, зроблений зусиллями студії KINODANZ. Це молода компанія, але з великими амбіціями. Всього на даний момент в її активі п'ять повнометражних робіт. Чотири з них мають вийти в прокат протягом 2017 року, тоді як реліз п'ятого запланований на 2018. Їм-то і став «Ебігейл».
До речі, ось перелік чотирьох інших: «Затемнення», «За межею», «Танці на смерть» і «Проект «Gemini»».
Компанія Kinodanz цікава тим, що розробляє саме ті проекти, які цікаві максимальній кількості глядацької аудиторії. Якщо говорити грубо, то в основі всього у них лежить жанр фантастики. Якщо ж вдаватися в подробиці, то на поверхню вийде те, що фантастичні мотиви в сюжеті стають лише інструментом для подальшого оповідання чогось більш важливого.
Ебігейл – фільм 2018 актори, дата, трейлер

Але звичайно, не варто лукавити, зацікавити широку публіку можна виключно розважальної історією, тому фантастичні або фентезійні мотиви стають її невід'ємною частиною. Від цього нікуди не дітися. Принаймні, перший час. Те ж саме стосується і «Ебігейл». Більше того, зараз його позиціонують як сімейне кіно. Так про що воно, власне?

Привабливо для пересічного глядача назва «Ебігейл»?


Невипадково, що назва майбутнього фільму трохи ріже слух вуха російськомовного людини. Або навпаки, навіває думки про щось англійською. Загалом, Ебігейл — це ім'я головної героїні. Інші персонажі за сюжетом також носять зовсім не російські імена. А якщо піти ще далі, то з'ясовується, що місце дії теж не розпізнаєш з першого погляду. Але про це трохи пізніше.

Режисер проекту


Давайте в цьому місці ми залишимо назва проекту і розповімо про режисера «Ебігейл». Ним став Олександр Богуславський. Це буде вже другий досвід співпраці автора серіалу «Вижити після» зі студією KINODANZ. Раніше він брав безпосередню участь у розробці пригодницького фентезі «За межею», де, до речі, одну з ролей виконав Антоніо Бандерас. Здається, що це буде російська відповідь «Ілюзії обману». Якщо дивитися на пістер. Ну да ладно. Не про це зараз.
В активі Олександра Богуславського, крім серіалу «Вижити після» повного метра «За межею», є ще трилер «Занурення», міні-серіал, де також знайшлося місце і для фантастики, і для жахів. Як бачите, досвіду роботи в кіно у пістановника предостатньо. До того ж, він ще молодий — йому лише 28 років, — а тому якийсь юнацький запал явно піде на користь його обидва готуються зараз повнометражним робіт.
Ебігейл – фільм 2018 актори, дата, трейлер

Сценаристи, оператор і художник-пістановник


Допомагати розповісти історію конкретно сімейного пригодницького фентезі «Ебігейл» Олександру Богуславського будуть такі люди: Дмитро Жигалов, Олександра Примаченко, Олексій Слущев та Ілля Іпатов. Всі вони — сценаристи. Правда, всі вони якщо не вчорашні, то й зовсім дебютанти. У той же час слід вказати і на те, що головним у цій команді призначений Дмитро Жигалов, який також причетний і до двох інших проектів Kinodanz: «За межею» і «Проект «Gemini»».
Допомагати Олександру Богуславського відтворити із створеної на папері історії практично ціле життя, нехай і в рамках сімейного пригодницького фентезі, оператор Едуард Мошкович. Ця людина зовсім не дебютант у кіновиробництві. За його плечима — робота над такими серіалами, як «Життя і пригоди Мишка Япончика», «Фарца», «Ладога» тощо, а також над такими фільмами: «Кіно про Алексєєва», «Оповідання», «Країна чудес», «Наречена» та ін.
Художником-пістановником картини «Ебігейл» призначений Владислав Огай. Це його роботу можна побачити в недавніх «Невловимих», «Чемпіонів», в іншому родинному пригодницькому фентезі режисера Олександра Войтинського з Федором Бондарчуком «Дід Мороз. Битва магів». Також Владислав Огай прикріплений до стрічки «Проект «Gemini»».
Як бачите, амбітна компанія Kinodanz з радістю співпрацює як з починаючими кінематографістами, так і з вчорашніми дебютантами і вже сформованими кінодіячами. Втім, ця думка напевно промайнула у вас в голові ще тоді, коли трохи раніше в тексті ми згадали ім'я Антоніо Бандераса.

Акторський склад


Власне, тепер давайте перейдемо як раз таки до акторів. І тут, що приємно, багато тих, чиє обличчя ще не «замыленно». Ну майже. Загалом, образ головної героїні — дівчини Ебігейл за прізвищем Фостер — закріплений за Тінатін Далакішвілі. Ця юна актриса була вперше помічена в роботі Резо Гігінешвілі під назвою «Любов з акцентом», але популярність здобула лише з виходом «Зірки» Ганни Мелікян. Тут вона грала амбітну дівчину, готову піти на все, щоб досягти пісталвенной цілі і змінити свою зовнішність, що дасть їй, на її думку, путівку в життя. Практично «Неоновий демон», тільки не такий провокаційний, як у Ніколаса Віндінга Рефна. Втім, без провокацій взагалі Ганна Мелікян не обійшлася.
На знімальному майданчику Тінатін Далакішвілі доведеться уживатися з Риналем Мухаметовым, Артемом Ткаченко і Равшаной Курковою. Вони зіграють відповідно Нормана, Гаррета і Стеллу. Риналь Мухаметов не так давно засвітився у фантастиці «Тяжіння» Федора Бондарчука; колишній чоловік Равшаны Куркової Артем Ткаченко сьогодні знімається в різних серіалах, тоді як раніше він зумів запам'ятається, мабуть, ролями в «Південних ночей», у фантастичному бойовику Філіпа Янковського «Мечоносець» і у Романа Карімова в «чорній» комедії «Вщент»; Равшана Куркова ж то зніметься у Сарика Андреасяна в комедії «Що творять чоловіки!», у того ж Карімова під «Вдребезгах», то в кіноальманаху «Мами», то у Іллі Найшуллера в «Хардкоре», то у Ганни Мелікян у фільмі «Про Любов».
Також в касті проекту можна виявити Ксенію Кутєпову, Гліба Бочкова, Олів'є Сіу, Сесіль Плеже, Микиту Дювбанова, Микиту Тарасова, Петара Зекавицу і Олександру Серебрякову.
Ебігейл – фільм 2018 актори, дата, трейлер

Російськомовні актори з англійськими іменами для їх персонажів


З усього цього випливає ось що: досвідчені актори, нехай і не зірки, а деякі — і зовсім іноземці. Все йде до того, щоб готовий продукт був цікавий не лише російськомовної аудиторії, а й за кордоном. Малоймовірно, але, можливо, актори згодом будуть дублювати свої ролі англійською. Втім, за кордоном люди дивляться фільми в дубляжі не менше, ніж в Росії, якщо це, звичайно, не США, де люблять просто робити з хіта іноземною мовою англомовний ремейк, щоб не читати при перегляді кіно субтитри.

Сюжет


І кілька слів про сюжет «Ебігейл». Дівчина, ім'я якої винесено в назву фільму, живе в ув'язненні. Багато років тому, як багатьом тоді сказали, що її рідне місто був заражений. В дійсності в її рідних околицях тоді осіла магія. Сама Ебігейл знайшла згодом сталося неймовірну силу. З її допомогою вона планує розшукати батька і забрати його з рук ненависних влади.
Ебігейл – фільм 2018 актори, дата, трейлер

«Ебігейл», або фільм 2018 року в жанрі сімейного фентезі з елементами пригод


Дата виходу фільму «Ебігейл» ще не затверджена остаточно, але це буде точно в 2018 році. «Abigail», якщо все піде добре, явно чекає успіх як в Росії, так і за її межами. Щоб переконатися в цьому, досить перечитати усі вище згадані в тексті факти.
Трейлер проекту очікується протягом 2017 року. Курирує їм продюсер Євген Мелентьев, який відповідальний також і за чотири інші фантастики студії KINODANZ. Залишається тільки побажати всім людям, причетним до «Ебігейл» зокрема і до Kinodanz в цілому, успіхів в їх починаннях.
загрузка...
Ебігейл – фільм 2018 актори, дата, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають