• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий Lexus LC в 2018 році. Ціни. Фото

Новий Lexus LC в 2018 році є однією з яскравих і популярних новинок компанії цього сезону, попередні моделі якого продемонстрували себе тільки з найкращого боку. Особливо це стосується такої моделі, як Lexus LC 500 h, яка є гібридним форматом купе і буде проводитися з цього року. Варто відзначити, що на автошоу в Детройті ця модель мала приголомшливий успіх. Чим же вона так гарна і привернула увагу? Саме в цьому питанні ми зараз і спробуємо розібратися.

Дизайн, фото.


Відразу варто відзначити, що модель Lexus LC 500h за своїм зовнішнім формату є ідентичною авто класу Lexus LC 500.
Насамперед, ця схожість виявляється в габаритах і параметрах, які залишилися фактично колишніми. Це довжина 4759 мм, ширина – 1920 мм, висота – 1346 мм, висота з колісною базою – 2876 мм.
Що ж стосується кардинальних змін в зовнішньому вигляді, то, мабуть, слід відзначити і назвати наступні.
1.Задня панель представлена у вигляді «Н» буквеного позначення. Цю особливість дизайнери пістаралися використовувати для позначення гібридного статусу.
2.Гігантських розмірів решітка радіатора, яка характеризується незвичайним дизайном сітки 3D.
3.Світлодіодні фари ДХО, які як би обрамляють решітку радіатора. Завдяки такому поєднанню це позитивно позначається на аеродинаміки.
Новий Lexus LC в 2018 році. Ціни. Фото

4.Капюшон купе розміщений досить низько, так як вона щільно зафіксована нижче фар, при цьому, не складаючи великого звису. Саме ця особливість нагадує про спортивному стилі.
5.Крила авто простягаються, майже торкаючись самих стійок.
6.Модель характеризується наявністю не надто виразних ліній, які беруть свій початок з боку дверей і простягаються у тил, причому закінчуються спереду задніх стійок колісних арок.
7.Бічні спідниці авто виглядають досить потужно і мускулисто, так як оснащені конструкцією оригінальних вирізів, тобто спеціальних каналів повітря до задніх гальмівними супортами.
8.Ззаду модель можна охарактеризувати й описати наявністю драматичної лінії даху, особливістю якої є те, що вона тягнеться, щоб зустріти відомого кришку багажника.
9.Багаторівневі світлодіодні ліхтарі, розташовані на задній частині авто. За своїми зовнішніми ознаками вони виконані у формі літери «L».
10.Наявність досить простого дифузора поряд з двома вихлопними трубами, які мають хромовану вставку.

Погодьтеся, за зовнішніми ознаками модель авто Lexus виглядає дуже представительски і вселяє своїми величезними, можна навіть сказати гігантськими розмахами.

Інтер'єр салону.


Говорячи про інтер'єрі салону, слід зазначити, що виробники спільно з дизайнерами потрудилися на славу, так як, заглянувши всередину, повністю забуваєш про все. Що можна виділити тут в першу чергу?

 • По-перше, сидіння, які порадує своєю високоякісною шкірою і алькантрою. Саме цим обробним матеріалом також обтягнуті рульове колесо і центральна консоль.

 • По-друге, велика безліч сучасних інформаційно-розважальних систем і комбінацій приладів. Щодо інформаційно-розважальної системи можна відзначити, що вона характеризується наявністю додаткових меню опцій, призначених для управління гібридним приводом. А от комбінація приладів відображає всю інформацію, що стосується і пов'язану з зарядом батареї купе і про його регенеративної гальмівній системі.

 • По-третє, спортивний важіль перемикання швидкостей.


 • Але, не дивлячись на привабливість салону, все ж багато знаходять і відзначають один істотний недолік, який полягає в тому, що місця для ніг трохи замало для задніх пасажирів, хоча, загалом, там досить вільно і комфортно.

  Новий Lexus LC в 2018 році. Ціни. Фото

  Технічні характеристики.


  Говорячи про технічну, найважливішою стороні авто, то тут також виробники вже офіційно презентували і оголосили про такі зміни.

  1.Гібридний привід, який мотивований абсолютно новою системою. Варто відзначити, що багато хто називає його ще як «багатоступенева гібридна система».
  2.Нова система передбачає спортивний і більш привабливий характер водіння, який відчувається вже з перших секунд.
  3.Бензиновий мотор класу V6 об'ємом 35 л, йде в парі з іонною акумуляторною батареєю 446 kW. Потужність такого мотора складає 295 к. с., максимальним крутиться моментом рівним 348 Нм.
  4.Електродвигун додає 59 к. с., в результаті виходить 354 к. с. Розгін авто здійснюється за 5 секунд.
  5.Чотириступінчаста автоматична коробка передач.

  Як видно, показники досить не погані, але якщо порівняти з минулою версією, то тут авто розганяється на секунду повільніше.

  Ціни і дата виходу.


  Багатьох хвилює питання щодо вартості цієї моделі, поки виробники не озвучували офіційно абсолютно ніяких цифр, але на думку багатьох експертів вартість авто буде вище 100000$. Як відомо, всі моделі компанії Lexus відрізняються досить високим рівнем цін, адже якість дійсно того варто.
  загрузка...
  Новий Lexus LC в 2018 році. Ціни. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають