• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий Lexus RX модельного 2018 року.Характеристика. Ціна. Фото

Новий Lexus RX модельного 2018 року є оновленою версією авто з класу спортивного седана, попередні моделі якого користувалися і користуються великим попитом і популярністю. Якщо торкнутися трохи історії, то перші моделі седана з'явилися досить давно, а, якщо бути точніше, то в 1999 році. Ось чому, сьогодні навколо цієї версії авто можна побачити такий великий попит. Але так чи хороша модель насправді, як цього чекають всі шанувальники цього бренду? Давайте пістараємося уважно розглянути всі зміни і перетворення в цій моделі.

Зовнішній формат, фото.


Серед списку всіх істотних і важливих змін і перетворень, мабуть, першорядними можна назвати і відзначити наступні.

 • По-перше, виразний формат нових світлодіодних фар головного світла, які в свою чергу також доповнені стильними і оригінальними бумерангами денних ходових вогнів.

 • По-друге, широка радіаторна решітка досить оригінальної форми. Саме за рахунок цієї деталі та елементи, авто придбав більш агресивну і динамічну зовнішність. Причому обов'язково варто відзначити її несиметричну форму, яка візуально і зорово занижує центр ваги авто, натякаючи тим самим на спортивний характер і риси.

 • Новий Lexus RX модельного 2018 року.Характеристика. Ціна. Фото

 • По-третє, правильні і плавні пропорції завдяки яким авто кузова стало виглядати більш витонченим.

 • По-четверте, широкі двері першого і другого рядів, які цікаво поєднуються і виглядають з високою лінією даху, саме за рахунок цієї особливості посадка авто виглядати комфортною для самого водія і всіх пасажирів.

 • По-п'яте, кілька варіантів дизайну легкосплавних колісних дисків радіусом від 16 до 18 дюймів.

 • По-шосте, в задній частині авто можна споглядати новий формат габаритних ліхтарів з тривимірною графікою.

 • В-сьомих, прямокутні накладки вихлопних труб, які підкреслюють спортивний норов седана.


 • Щодо кольорової палітри варто зазначити, що вона суттєво розширилася, так як її список поповнився такими кольорами, як темно-синій і чорний графіт.  Інтер'єр авто.


  У цьому напрямку також слід очікувати великого безлічі перетворень, завдяки яким інтер'єр авто виглядає абсолютно оновленим. Що ж слід назвати в першу чергу?

  1.Дисплей головного пристрою, який в розмірах збільшився в кілька разів, а, точніше, з 7 дол 10 дюймів.
  2.Більш чітке зображення і чутливість сенсора.
  3.Управління всіма опціями і функціями авто здійснюється тільки за допомогою сенсорної панелі, а також додаткових елементів, розташованих на кермі, що створює комфорт і зручність.
  4.Водійське місце виконана в спортивному стилі.
  5.В якості оздоблювального матеріалу для всіх сидінь, то тут використовується тільки високоякісна натуральна шкіра, яка в свою чергу також доповнено й оздоблена декоративною строчкою.
  6.Крісла першого ряду характеризуються наявністю бічній і поперекової підтримкою, завдяки якій створюється безпеку навіть при самому екстремальному і небезпечному стилі водіння.
  7.Колірна гамма інтер'єру включає в себе такі відтінки, як чорний, коричневий і сірий.
  8.Сучасний набір систем безпеки, у списку якого входить система попередження про аварійної ситуації, опція розпізнавання пішоходів і перешкод на дорозі, система пом'якшення удару при зіткненні.
  9.Система автоматичного управління дальнім світлом.
  10.Адаптивний круїз-контрль, який чудово працює на абсолютно будь різних швидкостях.

  Новий Lexus RX модельного 2018 року.Характеристика. Ціна. Фото


  Відносно базової комплектації авто, то вона також оснащена сучасними різними опціями, завдяки яким створюється комфортне пересування. Це повний електро-пакет, клімат-контроль з автоматичним управлінням, підігрів сидінь, просунута і сучасна мультимедійна установка з величезним списком опцій і можливостей. Погодьтеся, чудове опис і оснащення навіть для найпростішої версії.

  Технічна характеристика.


  Якщо говорити про технічну сторону авто, тобто про те, що знаходиться під капотом, то розробники виділяють кілька різновидів силових установок.

 • По-перше, бензиновий двигун, який оснащений 2-х л турбованим двигуном потужністю 245 л. с., що працює в парі зі спортивної 8-ми діапазонним автоматом.

 • По-друге, гібридний 4-х циліндровий мотор об'ємом 25 л, потужністю 208 л. с. Варто відзначити, що ця модель мотора користується великим попитом у всіх країнах Європи.

 • По-третє, зміни в настройках підвіски і рульового механізму, на основі яких значною мірою покращилися динамічні властивості авто.

 • По-четверте, передня підвіска складається з здвоєних поперечних важелів, а ось задня являє собою механізм многоричажки.

 • По-п'яте, в значній мірі, тобто на 49%, збільшилася жорсткість авто. Для чого ця необхідна? Насамперед, це відбивається на впевненому руху авто на досить високих швидкостях.


 • Як видно, технічні зміни і перетворення заслуговують найвищої оцінки та похвали.

  Ціна.


  Щодо вартості цієї моделі і всіх її комплектації, поки немає точної інформації, швидше за все, вона з'явиться ближче до часу продажу. Саме про цю особливості заявляють представники компанії.
  загрузка...
  Новий Lexus RX модельного 2018 року.Характеристика. Ціна. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають