• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мазда 62018 року нова модель. Огляд. Фото

Мазда 62018 року нова модель являє собою абсолютно оновлений формат авто від японської компанії, яка в результаті рейсталинговых робіт отримала абсолютно новий і підкоректований дизайн кузова і інтер'єру, безліч нових електронних систем і асистентів і помічників. Хоча для того щоб повною мірою розібратися у всіх головних особливості і переваги всіх цих змін, їх необхідно більш ретельне і детальне вивчення. Саме цим ми зараз з вами і займемося.

Кузов авто, фото.


Тут доведеться трохи засмутити всіх шанувальників цієї версії авто, так як зміни дійсно дуже мінімальні, тому на перший погляд може здатися, що їх просто-напросто є. Але, серед всіх таких незначних перетворень, мабуть, слід назвати наступні.

1.Зовнішні дзеркала заднього виду обзавелися акуратними світлодіодними повторювачами покажчиків поворотів.
2.Світлодіодні задні габаритні ліхтарі має кращу відкориговану графіком.
3.Розширена колірна палітра емалі, яка включає в себе такі кольори, як Machine Grey.
4.Зовнішні габарити кузова, які залишилися незмінними.

Як видно, перетворення насправді не надто тішать своєю пишністю і асортиментом. Але може в двох напрямках нас очікує набагато більше нового і цікавого.

Мазда 62018 року нова модель. Огляд. Фото

Інтер'єр авто, огляд.


В цьому напрямку змін і коригувань набагато більше, ніж в оформленні та дизайні кузова. Що ж можна включити в список перетворень?
 • По-перше, більш зручне і ергономічне мультифункціональний рульове колесо, яке дісталося цій моделі авто від флагмана корейської лінійки Mazda CX-9. Причому за окрему плату можна встановити опцію підігріву обода.

 • По-друге, новий повнокольоровий проекційний дисплей.

 • По-третє, кольоровий інформаційний екран, який становить 46 дюймів, вдало розташований на панелі приладів.

 • По-четверте, новий формат читається офицровки спідометра.

 • По-п'яте, в салоні стало набагато тихіше і спокійніше під час пересування авто абсолютно по будь-якій поверхні і дорожньому покриттю. У результаті можна зробити висновок, що в значній мірі були покращені звуко і шумоізоляційні механізми.

 • По-шосте, доопрацьовані ущільнювачі дверей, потлков і нижнього покриття.

 • В-сьомих, більш товсте, міцне лобове скло порівняно з моделлю минулій версії. Варто відзначити, що в більш топових версіях розробники встановили ламіновані скла.

 • В-восьмих, використання унікальної та інноваційної системи під назвою G-Vectoring, яка вже встигла зарекомендувати себе в минулих версіях. За що вона відповідає? Насамперед, поліпшується контроль водія за керованістю.

 • В-дев'ятих, безліч модернізованих систем моніторингу за об'єктами в сліпих зонах заднього виду і унікальна система стеження за лініями розмітки.

 • По-десяте, система під назвою Advanced Smart City Brake Support, яка призначена головним чином для виявлення пішоходів, причому в цій моделі авто ця система вдосконалена наявністю камери. Перевага цієї камери полягає в тому, що вона дозволяє збільшити швидкісний діапазон до 4-80 км. год, а в іншому режимі цей діапазон збільшується до показників від 15 до 160 км. ч.

 • По-одинадцяте, система розпізнавання дорожніх знаків з функцією підказок про обмеження швидкісного режиму.


 • І це лише мала частина наявних систем, адже перерахувати їх все досить важко. Головне, що кожна система дозволяє водієві відчувати і всім пасажирам себе ще більш захищеними.

  Технічна оснащеність.


  Говорячи про технічну сторону авто, то відразу варто порадувати різноманітної лінійки силових агрегатів, яка представлена трьома бензиновими і двома дизельними моторами, кожен з яких характеризується своїми особливостями і описом.
  Мазда 62018 року нова модель. Огляд. Фото


  1.Бензиновий мотор класу Skyactiv-G 2.0 потужністю 145 л. с.
  2.Бензиновий двигун Skyactiv-G 2.0 потужністю 165 к. м. максимальним крутиться моментом 210 Нм, що працює в паралелі з механічною і автоматичною 6-ступінчастою коробкою передач. розгін авто здійснюється за 91 секунди, максимальна швидкість при цьому 216 км. ч.
  3.Бензиновий агрегат Skyactiv-G 2.5 потужністю 192 к. с., максимальним крутиться моментом 256 Нм, з автоматичною коробкою. Розгін авто відбувається за 78 секунд, максимальна швидкість 223 км. ч.
  4.Дизельний мотор Skyactiv-D 2.2 потужністю 150 к. с., максимальним крутиться моментом 380 Нм.
  5.Дизельний агрегат Skyactiv-D 2.2 потужністю 175 л. м. максимальним моментом 420 Нм.

  Якщо порівняти бензинові і дизельні варіанти мотор, то в плані економічності витрачання палива, звичайно ж, краще використовувати дизельний варіант. Адже в середньому витрата палива при такому моторі становить 48-50 л.
  Що стосується вартості рейсталинговой версії Мазда 6 то вже офіційні представники компанії назвали вартість в межах від 25 до 600 євро.
  загрузка...
  Мазда 62018 року нова модель. Огляд. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають