• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Очікувані гри на РС 2018. Список

Напевно, ні для кого не є секретом той факт, що щорічно в ігровому співтоваристві з'являються велика кількість звісток про нові іграх, асортимент яких з кожним роком стає все різноманітніше і ширше, тобто кожен зможе знайти і підібрати щось підходяще для себе. Очікувані гри на РС 2018 року вже вважається однією з найбільш обговорюваних тем, так, як вже зараз відомо, про досить великій кількості заявлених новинок.
Але для того щоб зробити правильний вибір і не потрапити на гачок шахраїв самим правильним кроком стане уважно вивчити найбільш затребувані і популярні проекти цього року.

Список ігор. • По-перше, S. T. A. L. K. E. R. 2. Вихід цього проекту намічений і запланований на початок 2018 року, тобто вже в січні фанати і шанувальники цієї гри зможуть насолодитися її довгоочікуваним продовженням. Варто сказати, що в соціальних мережах ходила інформація про те, що продовження цього легендарного проекту просто-напросто не буде, але це були лише чутки. Розробкою цієї гри, як і раніше, займається відома інтернаціональна група дизайнерів і програмістів. При цьому стало відомо і про те, що новий проект буде доданий цілий ряд абсолютно нових ігрових зон, моделей ворогів. Що стосується арсеналу зброї, то він поповниться новими моделями, кожна з яких представляє свого роду шедевр. Експерти та аналітики впевнені, що вихід цієї гри не залишиться непоміченим і байдужим.

 • Очікувані гри на РС 2018. Список

 • По-друге, Detroit: Become Human, вихід якої намічений на осінь. Студія під назвою Quantic Dream вже давно займалася розробкою цього проекту. З офіційних джерел відомо про те, що новий проект створений безпосередньо на платформі PS4 хоча все ж таки є шанси і того, що ця гра з'явиться на персональних комп'ютерах. Сюжет гри полягає у тому, що жінкоподібний андроїд втік з наукової лабораторії, в якій велися всі роботи по його створенню і вдосконаленню. Головне питання, яке виникає в цьому проекті, є те, як людство піставиться до того, що андроїди будуть наділені почуттями, здібностями співчувати, співпереживати і співчувати. Погодьтеся, досить захоплююча і цікава гра і проект в цілому.

 • По-третє, Vampyr, гра, вихід якої запланований на січень. Головний плюс і гідність цього проекту полягає в тому, що він буде представлений абсолютно на всіх локальних ігрових платформах. Щодо сюжету відомо, що дії будуть відбуватися і розгортатися за часів закінчення Першої Світової війни. Головним героям гри стає самий простий і звичайний лікар, якого вкусив його колишній пацієнт, в результаті чого доктор переходить на темну сторону нечистої сили. Протягом всієї гри перед доктором буде виникати проблема вибору – допомагати людям або ж їх знищувати, тобто використовувати як провіант для себе. Розробкою гри займається компанія Dontnod Entertaiment.

 • По-четверте, Titanfall 2. Вихід проекту запланований на березень місяць. Ця гра являє собою справжнє повернення всіх тактичних шутерів. Над роботою та створенням цього проекту довгий час працювали і працюють інтернаціональний колектив фахівців з таких всесвітньо відомих студій, як Respawn Entertainment, Electronics Arts. Головним завданням гравця у другій версії є всіма силами вижити при битві з іншими роботами, які називаються Титанами. При цьому кожен гравець має хорошу можливість вкрасти робота в іншого гравця, керуючи їм дол того моменту, поки він сам не розвалиться.

 • По-п'яте, GTA VI. Ця гра відноситься до списку проектів, виходу якого очікують багато фанати і шанувальники з великим нетерпінням, так як вже освоїли всі попередні версії і чекають, що ж їм запропонують цього разу. Саме тому розробниками було прийнято рішення не тягнути і не надто затягувати з довгоочікуваним продовженням цього проекту. Що стосується інформації про сюжет і головних героїв, то вона як і раніше знаходиться під великим секретом.

 • Очікувані гри на РС 2018. Список
 • По-шосте, Knights and Bikes. Всесвітньо відома студія під назвою Foam Sword Games занурювалася з головою в роботу по створенню і розробці нової гри. В даний час вже стало відомо про те, що цей проект можна сміливо віднести до пригодницької версії, яка повідає і розповість про діточок та їх захоплення. Гравцеві на протязі всього проекту доведеться влаштовувати різні битви, досліджувати нову місцевість, набирати в свою команду нових учасників, тобто належить серйозна і важка робота без хвилини на відпочинок.

 • В-сьомих, The Pillars of the earth, яку слід очікувати ближче до літа. Якщо вас, як і раніше цікавлять квестові ігри, то цей проект це саме те, що вам потрібно. Це сучасна відеогра, яка створена на основі відомої книги «Стовпи Землі» від Кена Фоллета британського письменника. Якщо торкнутися сюжету, то в грі буде розказано про історію Англії дванадцятого століття. В якості розробника виступає компанія Daedalic Entertainment, представники якої вже обіцяють про те, що це буде одна з найбільш захоплюючих і кращих історичних ігор сучасності.


 • Як видно, майбутній 2018 рік стане насиченим і різноманітним в плані появи нових ігрових проектів, які обов'язково зацікавлять кожного дорослого і дитини.
  загрузка...
  Очікувані гри на РС 2018. Список
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають