• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Sony PlayStation 52018: дата виходу і ціна нової ігрової приставки

В цьому році ігровій приставці Sony PlayStation 4 виповнюється чотири роки з моменту створення. В 2016 році, на честь триріччя консолі, японська корпорація випустила дві нові модифікації Sony PlayStation 4 – помітно схудлу Slim і стала набагато могутніше Pro.
І зараз для всіх геймерів є дуже хороша новина . Незабаром весь світ познайомиться з Sony PlayStation 52018 року. Цей рік стане проривним, в деякому роді, адже зазвичай між двома версіями PlayStation проходить від семи до десяти років. Чому ж консервативна Sony вирішила змінити своє рішення?
Ймовірно, до настільки швидкого випуску нової моделі японську компанію підштовхнула конгломерат різних софт-програм, гігант різних видів обчислювальної техніки і, до всього іншого, творець ігрових консолей. Так, мова йде саме про компанії Microsoft Corporation.
Після виходу найпотужнішої Project Scorpio, підтримує всі ігри, а також аксесуари Xbox One, Microsoft збирається регулярно оновлювати ігрові приставки. Імовірно, випуск нових консолей буде відбуватися кожні три-чотири роки.
Sony вирішила дотримуватися аналогічної тактики і доклала чимало зусиль для того, щоб вже в наступному році випустити PlayStation 5. Геймери всього світу завмерли в очікуванні оновленої ігрової системи.
Шанувальники продукції Sony сподіваються на благополучний випуск PlayStation 5 в 2018 році . У такому разі проміжок часу між виходом двох версій ігрових консолей складе лише п'ять років.

Чутки чи правда?


Sony PlayStation 52018: дата виходу і ціна нової ігрової приставки

Припущення щодо виходу в 2018 році п'ятої версії PlayStation, і справді, схожі з ворожінням на кавовій гущі. Адже сама компанія мовчить і не дає жодних коментарів, які б підтверджували або спростовували блукають по мережі відомості про рік випуску PlayStation 5. Так звідки ж така впевненість у експертів і завзятих геймерів?
Провідний спеціаліст Macquarie Securities Даміан Тонг, влучно спрогнозував точну дату виходу попередньої версії PlayStation, а також оновленої PlayStation 4 впевнений, що Sony має намір істотно скорочувати час «простою». На думку аналітика, в настільки высококонкурентное час не варто довго почивати на лаврах, і японська компанія вчасно зрозуміла це. Даміан Тонг чекає PlayStation 5 якраз у другій половині 2018 року.
У доважок до всього, глава англійського філії компанії Sony Фергал Гара висловився про наміри корпорації випустити абсолютно новий тип ігрових систем. Відповідно, відбудеться істотне поліпшення технологічних характеристик нових консолей, а це вже буде випуском наступного покоління ігрових приставок. З урахуванням рівня продажів PlayStation 4 і оновлень цієї версії, швидкий випуск PlayStation 5 стає досить обгрунтованим і дуже вірогідним.

PlayStation 5: параметри і характеристика


Sony PlayStation 52018: дата виходу і ціна нової ігрової приставки


Щодо вигляду, форми і кольору нової ігрової консолі вже зараз можна сміливо стверджувати, що PlayStation 5 ми побачимо в чорному кольорі, а форма її не надто відрізнятиметься від попередниць. Тобто, знову чорна квадратна приставка.
Деякі критики висловлюються і щодо того, що п'ята версія PlayStation не зуміє далеко піти від інших консолей своїми внутрішніми параметрами. Але не варто забувати, що не так давно Sony змінила головного пістачальника процесорів. Компанія Advanced Micro Devices (AMD) міцно зайняла місце Nvidia.
В виду того, що корпорація Sony інтенсивно освоює ринок віртуальної реальності, прагнучи посісти панівні позиції, виникла необхідність вводити нові ультрасучасні компоненти, які допоможуть геймеру зануритися в загадковий віртуальний світ. З урахуванням цього японська корпорація стала потребувати супербыстрых процесорах і, звичайно, в найпотужнішої «начинці» ігрової консолі.
З цими питаннями повністю впорається компанія AMD, яка вже внесла пропозицію випустити абсолютно нове покоління приставок з процесором, в кілька разів могутніше використовуваного в четвертій версії PlayStation. Такий процесор дозволить Sony вийти на вищий рівень ігрової архітектури, що, в свою чергу, допоможе в створенні неймовірних віртуальних ігор, які вражають уяву.
Sony PlayStation 52018: дата виходу і ціна нової ігрової приставки

Незважаючи на те, що точної дати релізу PlayStation 5 поки ще ніхто не знає, але, тим не менш, навколо нової приставки ходить безліч чуток. Наприклад, деякі експерти вважають, що зміни торкнуться не тільки внутрішнє наповнення консолі, але і взаємодіють з нею пристрою віртуальної реальності.
Іншими словами, не тільки сама приставка зазнає деякі зміни, які дозволять їй стати в кілька разів краще попередниці, але, також, зміняться і віртуальний шолом з контролером. Крім того, як говорилося вище, планується випуск нових віртуальних ігор, здатних перенести гравця з нудної реальності у світ, де можливо все.

Скільки буде коштувати PlayStation 5


Аналітики змогли не тільки спрогнозувати рік виходу нової японської консолі, вони також передбачили орієнтовну вартість приставки.
Отже, шанувальники ігор на новеньких PlayStation, готуйте свої гаманці. Ціна за п'яту версію японської приставки буде варіюватися від 500 до 700 доларів. Природно, передбачувана вартість не включає в себе необхідні доповнення: віртуальні продукти і, само собою, телевізор 4К.

Відео-новина


загрузка...
Sony PlayStation 52018: дата виходу і ціна нової ігрової приставки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають