• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Кома фільм 2018 дата, трейлер

На початку 2018 року має вийти загадковий і вельми інтригуючий фільм під назвою «Кома». Вже саме ім'я проекту вражає, і досить лише подумати, що за ним ховається, як хочеться в обов'язковому порядку оцінити, що з цього приводу думають його творці. До того ж, коли самі вони порівнюють свою майбутню картину з зовсім недавніми шедеврами в жанрі фантастики. Адже цікаво, чи не правда ?

Микита Аргунов і його задуми


Микита Аргунов, який був вибраний режисером стрічки, що оповідає про те, що ж насправді відбувається з людиною після смерті, читай у сні, вихід з якого практично неможливий, в стані коми, яке не дає практично ніяких шансів на позитивний результат, вже встиг поділитися з громадськістю своїми особистими враженнями про майбутню роботу.
Він добре знає, як йому здається, чого конкретно хочуть глядачі. Ті ж «Початок» і «Интерстеллар» Крістофера Нолана, «Марсіанин» Рідлі Скотта довели, що жанр наукової фантастики досі не досліджено до кінця. Глядачі таке люблять, а тому з радістю підуть у кіно. Вірно мітить кінематографіст, покаже час.
При перегляді концепт-артів фільму «Кома» мимоволі замислюєшся про те, що візуальна складова проекту чимось нагадує не тільки «Початок», а й «Війну світів» Стівена Спілберга. А коли намагаєшся оцінити вже доступний в Мережі ролик, що описує як не можна краще відеоряд даного твору, то лише підтверджуєш сам для себе, що спочатку був правий у своїх початкових припущеннях.
Микита Аргунов раніше був відповідальний за візуальні ефекти до фільму «Мафія: Гра на виживання» Сарика Андреасяна. І якщо до цього фантастичного бойовика можна скільки хочеш чіплятися за частиною його сюжету, то ось про графіку поганого слова не скажеш. Ну майже.
Звичайно, немає межі досконалості, як відомо. Крім того, Микита Аргунов до цього працював над комп'ютерною графікою і таких стрічок, як «Загибель Імперії» Володимира Хотиненка і «Обчислювач» Дмитра Грачова.
Кома фільм 2018 дата, трейлер

Візуальна складова «Коми»


Фантастичний бойовик з елементами пригоди «Кома», який планується до виходу в самому початку 2018 року, стане для Микити Аргунова дебютним досвідом роботи в повному метрі в якості режисера. Він і команда, зібрана до цього моменту, разом вже досліджують тематику фільму, збирають необхідні матеріали для майбутньої роботи і мають намір підійти до основного питання, який ставить проект, як ніколи серйозно. Тому вихід готової картини згодом, цілком можливо, відбудеться не лише в Росії, а і в деяких інших куточках світу, де її показ буде, що називається, до місця.
Повноцінний трейлер до фентезі 2018 року «Кома» ще не вийшов, зате автори проекту вже встигли підготувати для широкої публіки тизер. Після перегляду ролика створюється враження того, що ти став свідком дійсно серйозного проекту, що перебуває поки що на початковій стадії розробки. Голос за кадром " описує те, що відбувається на екрані, а відеоряд змушує плескати в долоні, адже спецефекти вийшли дуже навіть хороші.
Звичайно, хочеться сподіватися, щоб у підсумку для такого захоплюючого уяву відеоряду придумали цілком собі цікавий і повчальний сюжет, який би допомагав очам боротися з тим, щоб ні на секунду не відриватися від спістереження за розвитком історії, показаної на великому екрані.
Кома фільм 2018 дата, трейлер

Сценаристи проекту, натхненного «Початком» Нолана


Власне, до цього моменту — станом на лютий 2017 року — в числі сценаристів знаходяться, крім Микити Аргунова, Олексій Гравицкий і Тимофій Декин.
Для Олексія Гравицкого «Кома» стане другим досвідом роботи в повному метрі. Першим було «Землетрус» Сарика Андреасяна. До цього сценарист розробляв діалоги для низки серіалів, у тому числі і для «Великої» Ігоря Зайцева.
Тимофій Декин раніше примечался як сценарист військової драми «Полонений» режисера Олексія Учителя, комедії «Стерва для чемпіона» Сергія Гінзбурга і серіалу «Брати по обміну» з Федором Ягнятком у головній ролі.

Художник-пістановник, оператор і продюсериЗвичайно, не останню роль у створенні візуальної складової проекту зіграють і художники. Так, художником-пістановником «Коми» призначений Давид Дадунашвили. Грузинський кінематографіст вже неодноразово допомагав авторам різних проектів, що розробляються компанією «Enjoy Movies», в основному комедійним, в тому числі і Сарику Андреасяну з його «Захисниками».
Відповідати за достовірну передачу відтвореної для фільму «живий зовнішності» на великому екрані почав оператор-Сергій Дышук. До речі, його досвід роботи в повному метрі досить великий. Так, серед списку його попередніх робіт можна виділити і трагікомедію театру «Квартет І» «Швидше, ніж кролики», і «Кухню в Парижі». Також варто зазначити, що Сергій Дышук працював і над серіалом «Кухня».
До речі кажучи, продюсерами «Коми» виступають такі люди: Рубен Дишдишян, брати Андреасяны та ін. А розробляється проект компаній «Enjoy Movies».
Кома фільм 2018 дата, трейлер

Акторський склад і сюжет


На головні ролі автори фантастичної стрічки покликали чимало відомих акторів, в число яких потрапив і Олексій Серебряков, той чоловік, хто, як відомо, ретельно вибирає для себе російське кіно, де він хотів би знятися. Компанію йому на знімальному майданчику складуть Любов Аксьонова, Мілош Бикович, Риналь Мухаметов, Антон Пампушний, Ростислав Гулбіс та ін.
Що ж стосується драми, яку належить розіграти всьому акторського складу, то на даний момент про неї відомо наступне. За сюжетом фільму молодий чоловік, чий талант в архітектурі міг би в майбутньому житті подарувати йому буквально все, про що він тільки мріяв, потрапляє в аварію. По пробудженні головний герой виявляє, що знаходиться у світі, де все навколо здається не тим, до чого він звик. Це — КОМА. Все, що відбувається тут зобов'язане саме що його мозку.
Власне, це лімб Нолана з «Початку», як, напевно, ви вже встигли здогадатися. Ось тільки в даній стрічці про цьому світі її автори розкажуть нам набагато більше. Тоді глядачі і отримають відповідь на хвилююче питання: а чи можна все-таки вийти зі стану коми і чи потрібно це робити взагалі?
Кома фільм 2018 дата, трейлер

Фантастичний фільм 2018 року «Кома»


Напевно авторами проекту також будуть підняті одвічні питання життя і смерті. Загалом, тема у нього досить серйозна і до сьогоднішнього дня мізерно малоисследованная.
Дата виходу фільму «Кома» в Росії встановлена на 25 січня 2018 року. До речі, в цей день також вийде «Важке час» Джо Райта.
Бюджет російського фентезі становить близько 20 млн доларів. А це не така вже й маленька сума, погодьтеся. Залишається тільки почекати і оцінити старання авторів проекту готового результату власні очі.
загрузка...
Кома фільм 2018 дата, трейлер
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають