• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Карнавал у Венеції в 2018 році: дати проведення

Венеціанський карнавал – одне з найяскравіших і довгоочікуваних святкових подій не тільки для італійців, але і для туристів з усього світу. І якщо ви маєте намір відвідати цей барвистий свято, вам необхідно буде дізнатися дати проведення карнавалу у Венеції 2018 і підготуватися до традиційного маскараду.

Карнавал у Венеції 2018: дати та особливості


Перед самим Великим пістом по всій Італії проноситься низка фестивалів і карнавалів – Марді Грас. І Венеціанський карнавал – незмінна частина цих святкувань, найвідоміший з італійських фестивалів.
Карнавал – це апогей багатоденних урочистостей, фінальний акорд масштабної програми святкових заходів. Ось чому під словами «Венеціанський карнавал» ми, як правило, маємо на увазі не тільки саме маскарадний хід місту, а всі десять днів безперервних веселощів.
Дата свята безпосередньо залежить від Пасхи. Починаючись майже за два місяці до Великого пісту, карнавал завершується в Жирний вівторок, останній день перед пістом. Як бачимо, неважко розрахувати час початку і кінця фестивалю самостійно – все, що для цього потрібно це знати дату Світлого Воскресіння. Але справа ускладнюється тим, що програма Венеціанського карнавалу кожен рік оновлюється: з'являються нові заходи, нові конкурси і нові виступи. Тому назвати точну дату початку свята можна буде лише в кінці 2017 – початку 2018 року.
Приблизні дати карнавалу у Венеції в 2018 році: 2701.-1302.

 • Початок свята – 27 січня. У цей день відбудеться «La Festa Veneziana» – традиційне свято венеціанців.

 • Закінчення свят – 13 лютого. На цей день доведеться наймасштабніше хода масок та нагородження переможців традиційного конкурсу на кращий карнавальний костюм.


 • Карнавал у Венеції в 2018 році: дати проведення

  Головні події Венеціанського карнавалу


  Незважаючи на те, що в програму карнавалу у Венеції кожен рік привноситься щось новеньке, ряд заходів залишається незмінним. Адже ці свята освячені багатовіковими традиціями карнавалу, і складають невід'ємну його частину.

  27 січня 2018 року, субота


  «LaFestaVeneziana», «Фестиваль венеціанців», захід, що дає старт карнавалу. Правда, воно проводиться не стільки для туристів, скільки для самих венеціанців. В цю суботу жителі міста відзначають початок двох з гаком тижнів суцільних свят. За традицією, «LaFestaVeneziana» починається ввечері, о 1800 і триває до глибокої ночі.
  Карнавал у Венеції в 2018 році: дати проведення

  3 лютого 2018 року, субота


  «Festa delle Marie» — «Фестиваль Марії», свято, що проводиться на честь давнього історичного події: звільнення полонених венеціанських дівчат, захоплених піратами. Свято починається о 1430 з ходи дівчат-учасниць фестивалю. За традицією, всі учасниці вбрані в маскарадні костюми, зображуючи мешканок середньовічного міста. Кожна дівчина може взяти з собою супроводжуючого, теж обов'язково в маскарадному костюмі. Хода починається від Сан-П'єро-ді-Кастелло, потім переходить на ВІА Гарібальді і Ріва-дельї-Скьявоні і завершується на площі Сан-Марко. Тут, на площі, відбудеться представлення учасників «Festa delle Marie» глядачам.
  У цей день відбудеться ще один захід – конкурс карнавальних костюмів. Точніше кажучи, 3 лютого буде дано старт головному конкурсу Венеціанського карнавалу – з-за величезної кількості охочих взяти в ньому участь конкурсанти демонструватимуть свої костюми протягом усіх десяти днів фестивалю. Учасник в костюмах і масках будуть демонструвати створені образи на підмостках театру «Gran Teatro» на площі Сан-Марко.
  Карнавал у Венеції в 2018 році: дати проведення

  4 лютого 2018 року, неділя


  «Політ Ангела» або «Летить Ангел» — так називається ще одне символічне захід карнавалу. Дівчина в костюмі Ангела буде «літати», тобто парити на страхувальних тросах, над площею Сан-Марко. За традицією, роль ангела дістається минулорічної переможниці «Festa delle Marie». Захід починається о 1030 сам «Політ Янгола» — кульмінаційна частина події – відбудеться рівно опівдні.

  11 лютого 2018 року, субота


  День сміху та жартів – і всі заходи, що проводяться в цей день, підтверджують це. Так, опівдні на площі Птяцца Феретто відбудеться «Політ осла» — пародія на «Політ Янгола», що проводиться за тиждень до цього.
  Головна площа карнавалу – Сан-Марко – теж не буде пустувати у цей день. В 1030 починається свято «Політ орла», багато в чому повторює «Політ Янгола», але в головній ролі вже виступає чоловік. Свято розпочнеться вранці, а саме кульмінаційне дійство відбудеться за традицією в полудень.
  У «Gran Teatro» на Сан-Марко о 1500 розпочнеться фінал конкурсу на кращий карнавальний костюм. Там же, на підмостках, відбудеться і нагородження переможців.
  Карнавал у Венеції в 2018 році: дати проведення

  13 лютого 2018 року, вівторок


  Жирний вівторок, останній день перед Великим пістом – останній день Венеціанського карнавалу і його найвища точка. У цей день відбудеться оголошення переможниці «Festa delle Marie» — «Фестивалю Марії». Нагородження дівчата, створила найкращий спосіб, який повністю відповідає тематиці та умовами фестивалю, отримало назву «Коронація Марії». І дійсно – на голову переможниці надівається справжня корона, карнавальна, зрозуміло. Переможниця «Festa delle Marie» отримує право в наступному році виконати роль Ангела у знаменитому «Польоті» на площі Сан-Марко.
  Карнавал у Венеції 2018 триває строго до півночі – з останнім дзвоном дзвонів на дзвіниці Сан-Марко завершується веселощі і починається Великий піст.
  загрузка...
  Карнавал у Венеції в 2018 році: дати проведення
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають