• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зміни в єврокубках з 2018 року


Зміни в єврокубках з 2018 рокуВажко сперечатися з тим, що Ліга Чемпіонів – це один з найпрестижніших футбольних турнірів сучасності. Любителі футболу завжди з великим задоволенням спістерігають за протистоянням кращих європейських команд, які борються за головний трофей. Однак Ліга Чемпіонів 2018 буде значно відрізнятися від попередніх турнірів, оскільки організатори вирішили змінити формат змагань. Щоб знайти відповідь на питання, чи виправданий такий крок, варто більш детально ознайомитися з нововведеннями, які вступлять в силу зовсім скоро.Зміни в єврокубках з 2018 року: що нового?Досить важко сказати, якими пістануть перед очима вболівальників «оновлені» футбольні турніри, але вже зараз можна зробити певний прогноз, враховуючи, що були передбачені наступні зміни у форматі проведення змагань:


Команда, яка стане переможцем Ліги Європи УЄФА, зможе спробувати свої сили на груповому етапі Ліги Чемпіонів 2018. На даний момент вже діє схоже правило, але воно дозволяє клубу-переможцю приймати участь лише у відбірковому раунді найпрестижнішого європейського турніру.
Тепер найбільш сильні футбольні асоціації будуть представлені в Лізі Чемпіонів відразу чотирма командами. Примітно, що ці клуби автоматично отримають перепустку в груповий етап турніру.
Клубні коефіцієнти будуть розраховувати за новими правилами, кожна команда отримає власний рейтинг, виходячи з результатів, які показані в минулі роки. Це означає, що статус футбольних асоціацій більше не буде впливати на рейтинги клубів.
Значно буде збільшено призовий фонд європейських турнірів. Команда, що виграла фінал Ліги Чемпіонів 2018 отримає солідний куш.
Оновилася система розподілу фінансових ресурсів. Тепер футбольні клуби, які беруть участь у престижних європейських змаганнях, будуть отримувати гроші за вдалі виступи, спортивні досягнення, високий індивідуальний рейтинг і маркетингові акції.
В цілому, змін в єврокубках з 2018 року досить багато, але вони не повинні відсунути на другий план спортивний принцип, який завжди залишався осторонь будь-яких змагань.Які аспекти залишаться колишніми?Незважаючи на численні зміни в єврокубках з 2018 року, які покликані зробити змагання більш захоплюючими, залишилися і деякі «старі» правила, що заслуговують окремої уваги. Зокрема:


Відбіркові матчі, перемога в яких дає команді право взяти участь у Лізі Чемпіонів, пройдуть за принципом поділу на два табори – «Шлях чемпіонів» і «Шлях представників ліг». Також при відборі будуть враховуватися результати, показані клубами в національних чемпіонатах.
У груповому етапі Ліги Чемпіонів будуть задіяні 32 команди, але в раунд плей-офф вийде тільки 16 клубів. Фінал Ліги Чемпіонів 2018 пройде у старому форматі – два претенденти, один трофей і наполеглива боротьба до фінального свистка.
Звичайно, ніколи не варто робити передчасних висновків, але є надія, що сучасний формат Ліги Чемпіонів позитивно вплине на репутацію турніру і зацікавить вболівальників з різних країн.

загрузка...
Зміни в єврокубках з 2018 року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають