• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Аквамен 2018 /Aquaman


Аквамен 2018 /AquamanУ 2018 році Warner Bros. порадує шанувальників DC Comics появою повнометражного фільму з новим супергероєм Акваменом, якого зіграє Джейсон Момоа.

Вперше аквамен з'явився в журналі в листопаді 1941. З усіх героїв всесвіту DC Comics до останнього залишався в тіні і тільки іноді з'являвся в телесеріалі «Таємниці Смолвіля», а також в мультиплікації і відеоіграх. Мабуть, нинішні власники цієї всесвіту вирішили, що настав час вивести цього героя на великий екран.

Сюжет фільму оповідає про життя супергероя, починаючи розповідь з його дитинства. В житті супермена звуть Артур Каррі і він син маякового доглядача Тома Каррі і його дружини Атланти. Ще в отроцтві він умів спілкуватися з рибами, дихати під водою і показував дивовижну силу і швидкість. Коли його матері прийшов час помирати, вона розповіла Артуру свою історію. Атланта - опальна королева Атлантиди і коли-то вона обіцяла, що її син стане володарем семи морів. Батько, в свою чергу, дав Артуру освіта і пізнання як контролювати свою силу і вміння. Так він і став новим супергероєм по імені Аквамен.

Режисером фільму виступив Джеймс Ван, а продюсерами — Дебора Снайдер, Зак Снайдер і Роб Кауэн. Крім Джейсона Момоа у фільмі знялися Ембер Херд, Патрік Вілсон, Віллем Дефо.

Спочатку фільм про аквамена хотіла зняти компанія Filmjerk.com у 2004 році, але їх ідея провалилася. Потім про початок робіт над фільмом оголосили в студії Леонардо Дікапріо «Appian Way». Зрештою Warner Bros. дали остаточну інформацію про те, що фільм зніматимуть вони.Здібності АкваменаПерсонаж володіє приголомшливою фізичною формою і здатний піднімати вантаж масою до 100 тон під водою. Здатний дихати під водою без додаткового обладнання. Має пентазубец, здатний викликати блискавки, а костюм із щільної луски надає йому абсолютну невразливість.

В один час ліва рука була представлена крюком з високими технологіями, а потім її замінили на руку з води.

загрузка...
Аквамен 2018 /Aquaman
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають