• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

The Sims 5 вийде в 2018 році.


The Sims 5 вийде в 2018 році.The Sims 5. Дата релізу.«The Sims 5» - очікувана гра, продовження серії ігор культового симулятора реальному житті «The Sims». Дата виходу «The Sims 5» призначена на 2018 рік.

Багатьох шанувальників симулятора хвилювало питання щодо продовження серії ігор The Sims 5", коли вийде, які оновлення будуть розроблені.

На щорічній конференції ігрових розробників було оголошено про вихід нової частини популярної гри - симулятора. Розробники не назвали точні терміни, коли буде здійснено реліз гри "The Sims 5". Але вихід планується на 2018 рік.

«The Sims» - створи свою віртуальну життя

Всі частини серії несуть один єдиний посил – створення власного віртуального світу.

Створення свого персонажа, унікального, з неповторним набором якостей і характеристик, придумування його історії життя, починаючи з дитинства і закінчуючи його смертю.

Інтерес до гри викликаний тим, що симулятор багато в чому нагадує реальне життя. Гравець ніколи не знає, що його сіма очікує на наступний день, що зламається в його віртуальному будинку, від чого його персонаж відправиться в інший світ.

Слід зазначити, що культова гра набула широкого глядача всіх вікових категорій.

Перша гра серії "The Sims" вийшла в 2000 році. На відміну від наступних ігор, вона мала слабку графіка і низькі системні вимоги. Інтерфейс гри був досить одноманітним.

«The Sims 2» був уже більш досконалим, а інтерфейс – в рази краще. Крім того, було додано безліч функцій, як в житті персонажа, так і в режимі створення житла. Було створено безліч доповнень.

Завершальні частини симулятора «The Sims 3» і «The Sims 4» вже неймовірним чином нагадували гравцеві реальне життя. А сіми отримали безліч нових характеристик та можливостей.

Але не всі частини франшизи «The Sims» заслужили популярність і схвальні відгуки критиків. Зокрема, одна з версій була розкритикована за те, що в грі нібито велася пропаганда одностатевих відносин.

Після виходу 4 частини симулятора, розробники оголосили про закриття проекту. Це було зроблено з метою з'ясувати, наскільки остання частина полюбилася гри стане популярною серед широкої аудиторії споживача.

Після успіху гри «The Sims 4» було прийнято рішення про розробку продовження культової гри.

Незважаючи на те, що остання частина симулятора отримала захоплені відгуки критиків, було відзначено, що в грі все ж таки були деякі недоробки. Хоча було багато нововведень: збільшилася кількість почуттів симов, були вдосконалені режими сіма, а також будівництва. Покращилася графіка.

Крім того, на відміну від попередніх версій, стала можлива установка симулятора на персональні комп'ютери зі слабкими системними характеристиками, що позитивно позначилося на популярності гри.The Sims 5. ЗміниКористувачі чекають у новій грі покращений геймплей і створення ще більшого функціоналу.

І можливості автоматично змінювати маршрут при проходженні сіма до тієї чи іншої мети. Крім того, багато гравців розраховують на те, що зможуть керувати тими функціями свого персонажа, які раніше були автоматизовані, зокрема, управління автомобілем, виконання обов'язків на робочому місці створеного персонажа, подорожі на різні локації.

Розробники обіцяють в новій частині гри Sims 5 врахувати всі побажання гравців, зробивши інтерфейс ще простіше і зручніше, удосконаливши графіку і виправивши недоліки, виявлені в попередніх серіях гри.

Зокрема, планується розширити можливості персонажа для подорожі і дослідження прилеглих районів, а також розширення місцевостей, на які можна буде селити вибрані або створені самостійно сім'ї.

Ігрові розробники обіцяють, що нова гра "The Sims 5", у 2018 році приємно порадує своїх шанувальників. А користувачам залишається лише чекати, коли буде озвучена точна дата релізу.загрузка...
The Sims 5 вийде в 2018 році.
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають