• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогнози на 2018 рік: прогнози і пророцтва

У всі часи людей цікавило питання, що стосується їхнього майбутнього, того, що їх очікує. Прогнози на 2018 рік повні найрізноманітніших подій. Пророкуючи майбутнє, ясновидці намагаються відкрити те, чого нам варто очікувати, чого остерігатися і на що сподіватися, а також яким чином будуть розвиватися події і як це позначиться на всьому людстві.
Прогнози на 2018 рік: прогнози і пророцтва

Пророцтва ясновидців.

В даний час існує безліч самих різних пророцтв і прогнозів, кожне з яких представляє свою картину події на землі.

Але, не дивлячись на це, люди все ж звикли довіряти і вірити більш стародавніми прогнозам, наприклад, словами Нострадамуса, Ванги, Матрони, тобто тим фактам, які вже підтвердилися і виправдалися.


Чого ж варто чекати нам у цьому році? Що думають ясновидці і які події пророкують?

По-перше, Нострадамус. На його думку, в цей час на землі повинна початися ядерна війна.
По-друге, Ванга. Вона говорила про те, що 2018 рік принесе Китаю світову величність, а ті країни, які перебували під чиїмось гнітом, стануть в свою чергу господарями. Цей рік стане успішним і щасливим в області медицини, так як будуть досліджені багато життєво важливих питаннь і аспектів, створені ліки від страшних смертельних недуг, які останнім часом атакують людство. Наприклад, з'явиться новий гормональний апарат зі складу кінських, черепашачих і собачих гормонів. Що стосується інфраструктури, то вона зробить крок досить далеко, так як поїзди почнуть просто літати по повітрю, тобто на сонячних батареях. А от щодо виробництва нафти і її видобутку, то ця галузь просто зникне і повністю припинить своє існування.

Чи буде кінець світу – так чи ні?

Погодьтеся, напевно, навряд чи можна знайти і зустріти таку людину, яку абсолютно не цікавило питання, що стосується кінця світу, тобто коли ж він настане і буде він взагалі. Якщо уважно вивчити прогнози вчених, то в цьому році нічого страшного не повинно статися. Іншими словами, абсолютно ніяких екологічних або ж природних подій, які могли б завдати великої шкоди всьому людству просто-напросто не буде. Але, от передбачення ясновидців говорить про протилежне, адже вони пророкують світу досить страшні події на цей рік.

По-перше, з'явиться якесь нововведення у світовому масштабі значущості.
По-друге, з'явиться небезпечне і абсолютно нове захворювання, яке не піддається лікуванню.
По-третє, слід очікувати падіння невідомого космічного тіла, яке і стане основною причиною катастрофи техногенного характеру.
По-четверте, Росія буде втягнута у світовій військовий конфлікт.
По-п'яте, на території США приземлиться НЛО, тобто буде встановлено перший контакт та спілкування з інопланетянами.
По-шосте, продовжитися економічна криза, яка торкнеться всіх країн світу. В результаті такої кризи на ринку залишаться самі міцні грошові валюти – долар і євро.

Чи буде війна?

Це одне з питань, відповідь, на яке хотів би знати, як простий люд, так і політик. Сьогодні, у вік сучасних та інноваційних технологій кожен чітко і ясно розуміє той факт, що військовий конфлікт може стати основною причиною зміни життя на всій планеті. Іншими словами, якщо війна почнеться, то вона буде носити глобальний характер і можливо планета просто припинить своє існування.

Чи збудуться прогнози на 2018 рік, дізнаємося зовсім скоро, так як чекати залишилося недовго. Але, краще не думати про, те погане і катастрофічне, а просто жити сьогоднішнім днем, насолоджуватися тим, що у вас є, берегти своїх рідних і близьких людей, так і просто радіти життю і новому дню. Можливо, зрозумівши сутність всього цього, людство зможе уникнути самої страшної трагедії. А всі прогнози ясновидців і вчених – це просто черговий крок до осмислення життя, того і як ми живемо, тобто свого роду підказка до правильного і щасливого життя.
загрузка...
Прогнози на 2018 рік: прогнози і пророцтва
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають