• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Мультфільм Мадагаскар 42018. Трейлер. Прем'єра

Тваринний світ завжди і у всі часи був і є одним із самих цікавих, захоплюючих і пізнавальних. Погодьтеся, яких тільки тварин не існує на світі і в міських зоопарках, при цьому кожен з них унікальний по-своєму. Саме про це символізує і розповідає стрічка «Мадагаскар 4» мультфільм 2018 року, який по праву вважається однією з найбільш очікуваних новинок, як для дорослих, так і для дітей. Саме в цій стрічці можна зустріти і познайомиться з самими несхожими один на одного тваринами, починаючи від зовнішнього вигляду і закінчуючи їх поглядами на життя, причому у кожного вони свої і ніхто з тварин не сумує і завжди намагається знайти самостійний вихід з будь-якої ситуації і проблеми.
Ось про таких дивних і унікальних тварин, а, точніше, про четвірці, що мешкають в зоопарку міста Нью-Йорка і які абсолютно не знають ніяких бід. Адже погодьтеся, кожен день їх годують, всі умови максимально приближені до дикої природи. Але, все-таки з усіх знайдеться один, хто не може спокійно сидіти на одному місці. Запитаєте чому? Все просто, його душа просто-напросто рветься на свободу, він спить і бачить, як він покидає стіни цього зоопарку і повертається додому, де навколо справжня природа, і навіть повітря зовсім не такий.

Трейлер і його сюжет.


Ну а тепер давайте більш уважно і детально ознайомимося з особливостями сюжетної лінії. Як стверджують і розповідають самі режисери, ця стрічка «Мадагаскар 4» стане історією, яка повідає про мандри лева на ім'я Алекса, зебри Марті, бегемотихи Глорії і жирафа Меламана, а також їх товаришів. Як і в попередніх версіях цього захоплюючого мультфільму,
Мультфільм Мадагаскар 42018. Трейлер. Прем'єра
лідером відважної мандрівної четвірці як і раніше буде лев, який вважає і веде себе дуже самовпевненим. Так, так, самовпевненим, адже саме його преса називала «Королем Нью-Йорка», та й просто він вважався улюбленцем долі. Але, чи так це насправді? Коли їх друг зебра Марті свій день народження збігає із зоопарку, всі інші, а, точніше, Алекс, Глорія і Мелман вирушають на його пошуки. Але, люди, які неправильно розцінили всі їх дії і спроби вирішують відправити їх в Африку, але замість цього друзі потрапляють на острів Мадагаскар. Саме про цю подію розповідає у першій частині мультфільму, у другій мова вже йде про новому героя короля Джуліана, який потрапляє до Африки, де Алекс знаходить своїх батьків, у третій частині всі друзі знову повертаються в Європу, встигають відвідати відомо казино в Монако, приєднуються до бродячого цирку в Італії. Але от куди закине доля друзів знову, і які їх чекають випробування поки невідомо, так як інформація знаходиться під великим секретом.

Цікаві факти.


Якщо говорити і розповісти про найбільш важливих і цікавих фактах, з яких також може скластися повне уявлення про мультфільмі.
 • По-перше, режисером нової картини стане і буде Ерік Дарнелл, який також працював над зйомками попередніх частин мультфільму.

 • По-друге, акторський склад, у який знову повернулися колишні виконавці. Якщо бути більш точними, то озвучувати Алекса знову буде Бен Стіллер, Кріс Рок повертається до Марті, Джала Пінкетт Сміт знову повернеться до своєї бегемотихи, на озвучення якої також претендувала Гвін Стефанії і Дженніфер Лопес.

 • По-третє, команда аніматорів залишиться у своєму колишньому і при незмінному складі. Не варто вважати, що робота аніматорів досить легка і проста, адже, до прикладу, для того, щоб створити і зробити образи і персонажі звірі ще більш реалістичними і достовірними, вони їздили в Африку і спістерігали за звичками тварин.


 • Прем'єра.


  Щодо прем'єри «Мадагаскар 4», то за попередніми та початковим відомостям вона була запланована на 17 травня 2018 року.
  Але зважаючи скрутного фінансового становища компанії Dream Works Animation вона була перенесена на невизначений термін, про який поки ще нічого не відомо.

  Нові герої і персонажі.


  Вже зараз стало відомо про те, що в новій версії «Мадагаскар 4» з'являться абсолютно нові персонажі. Хто ж це буде?

  Мультфільм Мадагаскар 42018. Трейлер. Прем'єра


  1.Бонами – дядько Алекса і брат Зуби. Саме він є організатором полювання на заблуканого лева.
  2.Джованні – батько Джіа нареченої Алекса. Варто відзначити, що спочатку він не дуже його долюбливает, але побачивши хоробрість, яка була спрямована на захист його дочки, повністю змінює свою точку зору, і стає більш м'яким.
  3. Ліїна – мама Джіа.
  4.Рон – суперник Алекса. Саме він намагався фліртувати з Джіа, але потім з'ясував, що Джіа – ягуар, а він леопард, і вони просто-напросто не можуть бути разом.
  5.Монро – горила, яка приєднується до героїв під час катастрофи поїзда в джунглях. Вона закохується в циркача Педро і заводить дружбу з Изекель.

  Як будуть розгортатися події і сюжетна стрічка «Мадагаскар 4» залишається великою загадкою, тому буде з великим нетерпінням чекати продовження цього по-справжньому і захоплюючого абсолютно для всіх мультфільму. Варто відзначити, що в Росії за поширення новинки відповідає одне з найстаріших прокатних підприємств та агентство «Централ Партнершип», яке також попереджає про те, що поки вся інформація є попередні і не є остаточною, тому зміни можливі в будь-який момент і хвилину.
  загрузка...
  Мультфільм Мадагаскар 42018. Трейлер. Прем'єра
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають