• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Т-34 фільм 2018 року. Актори

Т-34 фільм 2018 року, який можна сміливо віднести до жанру військового історичного бойовика за сценарієм Олексія Сидорова. Це по-справжньому захоплююча і захоплююча екшен-драма «Т-34», яка вийде в прокат, швидше за все століття Червоної Армії, саме про це заявили продюсери і режисери стрічки.

Особливості картини.


Сам по собі проект «Т-34» являє собою великий військово-патріотичний фільм, який, за словами продюсера Рубена Дишдишяна стане зворушливим, щемливим душу і серце кіно, але при цьому досить яскравим і емоційним кинозрелищем.
Т-34 фільм 2018 року. Актори
Якщо уважно вивчити сценарій і саму сюжетну лінію, то можна прийти до висновку, що в основі лежить цілком реальна історія про те, як радянський. Що ж таке «екіпаж живих мішеней»? В той час німці на таких полонених випробовували ефективність і дієвість свого новітнього зброї проти відомих радянських танків Т-34 яким на той момент в світі не було рівних. Сама по собі історія розповість про втечу танкіста на цьому танку, причому він проїде на ньому через всю Німеччину в сторони східного кордону.
Але, військовополонений танкіст тікає з лап німців не один, поряд з ним його нові друзі, які також волею випадку потрапили в полон і готові зробити все, що звідси вибратися і втекти. Це танкіст Івушкіна і механік водій Васильонок, вони були в полоні майже цілих 3 роки. Навесні 1944 року командування вермахту доручає танковому асу оберстом Ягеру очолити спеціально створений і обладнаний для цих цілей полігон Ордруф і перетворити його в центр підготовки елітних танкових військ, при цьому в якості мішеней повинні бути використані захоплені на фронті танки Т-34. Саме тут Ягер і Івушкіна стикаються вдруге. Радянський танкіст, незважаючи на всі невдоволення своїх товаришів, вирішується на відчайдушний і останній крок вирватися з полону, тобто очолює і створює табірне підпілля з тих людей, якими в кінцевому підсумку просто-напросто судилося стати «гарматним м'ясом» на трофейних Т-34. Настає день Ікс, час, коли на полігон для битви і навчання прибуває високе начальство з Генштабу, але все вже з самого початку пішло не так – Івушкіна намагається по максимуму використовувати навчання для зухвалого і ретельного спланованого втечі. Саме завдяки героїзму своїх товаришів, а також тимчасового непорозуміння з боку німців, радянські танкісти опиняються на волі. Попереду їх чекає провінційна і зовсім не порушена війною німецька глибинка, де протікає спокійна і розмірене життя аж до самих кордонів з Чехією – 350 - км. при цьому слід врахувати, що на хвості у радянських танкістів висить німецька дюжина «пантер» на чолі з одним з найкращих німецьких танкістів Клаусом Ягер.Актори і знімальний процес.


Весь знімальний процес розпочався ще влітку 2016 року, тому вже офіційно оголошено про те, що прем'єра цієї картини відбудеться і запланована на 23 лютого 2018 року, а, отже, чекати залишилося зовсім недовго.
Що стосується акторського складу, то вся основна інформація знаходиться під великим секретом, хоча деяка інформація все-таки є. Хто ж задіяний у зйомках картини?

Т-34 фільм 2018 року. Актори


1.Режисер і сценарист Олексій Сидоров.
2.Продюсери – Рубен Дишдишян, Леонард Блаватник, Неллі Яралова.
3.Оператор – Михайло Малашин.
4.Художник – Костянтин Пахотин, Уляна Полянська.
5.Головні ролі будуть виконані такими акторами, як Олександр Петров, Віктор Добронравов, Ірина Старшенбаум, Винценц Кіфер, Микита Кукушкін, Петро Скворцов, Семен Трескунов.

На сьогоднішній день всі дискусії зводяться лише до знятому ролику. На підставі цього знятого ролика, багато критики і аналітики з 100% упевненістю заявили про те, що картина «Т-34» є свого роду ремейком фільму 1965 року «Жайворонок». Адже якщо хто пам'ятає, то саме в цій стрічці розповідалося про те, як радянським військовополоненим вдалося втекти і вирватися з полону на викраденому у нацистів під час випробувань танку. Хоча в кінці стрічки, весь екіпаж трагічно гине, але ми нічого не знаємо про те, яка кінцівка очікується в цій картині, тому нам залишається лише чекати з великим нетерпінням прем'єри.
Як відомо, творцем картини є відома компанія «Марс-медіа», яка вже розраховує на серйозну фінансову підтримку стрічки, яка, на їх думку, визнана стати справжнім патріотичним бестселером.
загрузка...
Т-34 фільм 2018 року. Актори
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають