• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Нова BMW M5 F90 в 2018 році. Огляд. Фото

Нова BMW 5 F90 в 2018 році являє собою зовсім новий формат седана, який заслуговує тільки найвищої оцінки і полхвалы. А ось в чому саме це проявляється і за рахунок чого досягається, ми зараз і спробуємо дізнатися. Це модель є новинкою, появи якої багато чекають з великим нетерпінням.

Огляд і зовнішній формат.


Вже при уважному розгляді і вивченні поки ще перших фотографій новинки можна відразу сказати, що за зовнішніми своїми ознаками авто дійсно виглядає дуже агресивно, але при цьому стильно і сучасно. З якими перетвореннями і доробками це пов'язано в першу чергу?

 • По-перше, потужний, сильний і агресивний бампер.

 • По-друге, розширені колісні арки. При цьому якщо уважно придивитися, то можна помітити, що самі диски характеризуються особливим дизайном, який більше ніде не зустрінеш.

 • По-третє, незвичайний і оригінальний квартет патрубків.

 • По-четверте, повністю перероблені шасі, назва яким Clar. Що це дає? Як стверджують експерти, саме завдяки таким доопрацюванням і вдосконаленням модель авто тепер в змозі виконувати різні маневри, при цьому абсолютно нічого не втрачаючи.

 • По-п'яте, повністю видозмінений формат бампера. При цьому більш виразні форма і контури отримала фальшрадіаторная решітка.

 • По-шосте, більш масивні повітрозабірники, які в результаті також злегка змінили в своєму форматі.


 • Нова BMW M5 F90 в 2018 році. Огляд. Фото


  Погодьтеся, зміни є і завдяки ним новинка стала виглядати зовсім по-іншому, тобто з'явився свій фірмовий стиль і відмінності.

  Інтер'єр салону, фото.


  Тепер піступово переходимо всередину салону, де нас також чекають кардинальні зміни і перетворення, які навряд чи залишаться непоміченим навіть при першому знайомстві з новинкою.
  1.Сучасні спортивні крісла.
  2.Спортивна і повністю оновлена модель рульового пристрою.
  3.Металева накладка на педалях і порогах.
  4.Інша графіка на щитку приладів.
  5.Покращена і сучасне оздоблення інтер'єру зі вставками з карбону.
  6.Мультимедійна система і приладова панель характеризуються максимальним набором функцій і опцій, при цьому все знаходиться поруч і ні що не відволікає водія авто.
  7.Висока якість матеріалу, який використовується для інтер'єру салону авто.

  І це лише мала частина того, так як вся інша інформація поки ще знаходиться і тримається під великим секретом. Але погодьтеся, навіть на підставі цих даних можна зробити висновок, що BMW 5 F90 істотно змінилася і всі ці перетворення пішли тільки на користь.

  Технічна характеристика.


  Щодо того, що ж все-таки знаходиться під капотом авто можна відразу сказати, що перетворення та удосконалення торкнулися і цієї сторони. Як стверджують самі виробники, у цієї новинки є чим похвалитися. На які моменти і сторони слід звернути увагу в першу чергу?

  Нова BMW M5 F90 в 2018 році. Огляд. Фото


  1.Модернізована модель мотора об'ємом 44 л марки V8Twin Turbo потужністю 600 л. с.
  2.Система повного приводу, яку на цій моделі авто чекають вже давно. Причому, швидше за все, в деяких режимах управліннях електроніки її можна буде просто-напросто відключити одним натисканням на кнопку. Погодьтеся, дуже зручно і практично, при цьому такий механізм дозволить розвивати ще більшу міць і складе непогану конкуренцію повнопривідним систем класу E 63 W 213.
  3.Семидиапазонная роботизована коробка передач. Причому, швидше за все, механічної трансмісії, просто не буде.
  4.Розгін авто до 100 км здійснюється за 3 секунди.
  5.Максимальна швидкість складає 330 км ч.

  Експерти та аналітики в один голос стверджують про те, що ця модель більше спортивного седана стала набагато могутніше і продуктивніше порівняно зі своїми попередниками, про що вже говорять всі перераховані вище технічні показники і особливості.
  Що стосується того, коли ж ця новинка з'явиться у нас і порадує російських автолюбителів, то, швидше за все, продажі стартують ближче до середини 2018 року.
  Щодо питання цінового рівня, то вартість BMW 5 F90 можливо залишиться в межах вартості авто минулого року, тому її попередня вартість поки 5500000 рублів.
  Але це лише первинна заява, так як все може помінятися. Хтось може зазначити, що це досить висока ціна, але погодьтеся модель авто теж змінилася, стала більш сучасною, а, значить, це повинно вплинути на її ціну.
  загрузка...
  Нова BMW M5 F90 в 2018 році. Огляд. Фото
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають