• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий BMW X7 в 2018 році

Новий BMW X7 в 2018 році являє собою абсолютно новий формат авто кросовера преміум класу. Напевно ні для кого не є секретом той факт, що за останні роки баварська компанія злегка втратила в своєму авторитеті, саме тому вони змушені йти на сміливі вчинки й ризиковані кроки, що стосуються оновлення авто. Що стосується нового формату авто BMW X7 то в неї вкладено все абсолютно нове і інноваційне, саме тому новинка і притягує собі вже стільки пильну увагу. Чи насправді хороша ця модель авто, чи ні? Відповідь на це питання ми пістараємося знайти лише при уважному та детальному вивченні всіх особливостей авто.

Екстер'єр авто.


Сьогодні модель авто BMW X7 на світовому ринку протистоїть таким сильним і іменитим конкурентам, як Mercedes-Benz GLS, Cadillac Escalade, Lincoln Navigator.
Ось чому виробникам і інженерам необхідно дійсно добре пістаратися і попрацювати. Отже, які особливості у зовнішньому оздобленні авто ми можемо відзначити і назвати?

 • По-перше, передня частина авто видозмінена і оновлена. Ця особливість досягається за рахунок решітки радіатора, яка збільшена, але як і раніше виконана у звичній формі «ніздрів».

 • По-друге, прекрасне поєднання вигинів і різких контурів, що разом являє собою привабливу оболонку, яка відразу ж впадає в очі.

 • Новий BMW X7 в 2018 році
 • По-третє, незважаючи на збільшені габарити авто, дизайнери пістаралися зберегти підтягнутий спортивний стиль.

 • По-четверте, авто укомплектоване різними видами легкосплавних дисків.


 • Як видно, що зміни хоч і не на настільки істотні, але говорять про те, що зміни та зрушення все-таки є, і вони спрямовані тільки в кращу сторону.

  Інтер'єр.


  Якщо заглянути всередину салону, то тут також можна відзначити ряд суттєвих і кардинальних змін та перетворень, які пішли тільки на користь. Що ж можна найбільш важливе і значуще включити в цей список?

  1.Ця новинка являє собою прекрасну семимісну модель авто з трьома рядами. Хоча, незважаючи на всі переваги, слід усвідомлювати, що навіть значні габарити не стануть свідченням і доказом того, що на третьому ряду буде досить багато вільного місця.
  2.Обробка представлена тільки висококласними матеріалами. Це шкіра, метал і дерево, причому абсолютно ніяких імітацій, все тільки натуральне і природне.
  3.Існує і представлено безліч варіацій, серед яких кожен зможе знайти і підібрати свою палітру.
  4. Всі сидіння будуть оснащені системою підігріву.
  5.В якості розваг будуть запропонована удосконалена модель системи iDrive особливістю якої є 10-ти дюймовий екран підвищеної чіткості.
  6.Система підтримки інтеграції мобільних пристроїв на всіх видах операційних систем.

  Якщо уважно розглянути базову версію, яка в нашій країні вважається однією з найбільш популярних, то вона, швидше за все, буде оснащена такими функціями та особливостями.

  1.Подушки безпеки і система допомоги при парковці.
  2.Система стабілізації.
  3.Камера заднього виду.
  4.В якості додаткових опцій до встановлення уваги покупців будуть запропоновані функція кругового огляду, фірмові системи Traffic Jam Assistant, Parking Assistant,опція нічного бачення.
  5.В якості опцій підвищеного комфорту та класу буту входити датчик дощу, адаптивний круїз-контроль, панорамний люк.

  Також виробники вже офіційно заявили про те, що за окрему додаткову плату можливе придбання і установка пакета для холодних погод, преміум паці, а також багато інших розважальних опцій.

  Технічна сторона авто.


  Відразу можна засмутити в цьому напрямку, так як вже стало відомо про те, що ніяких нових силових агрегатів для авто цього класу просто-напросто не передбачається. Іншими словами, будуть використані мотори, які вже добре знайомі кожному лише з невеликим доопрацюванням. При цьому новий BMW X7 буде оснащена бензиновими, дизельними і гібридними версіями моторів. Які особливості слід назвати і виділити із загального списку?

  Новий BMW X7 в 2018 році


  1.Мотор об'ємом 30 л і 44 л V8 марки.
  2.Потужність даних моторів 300 і 455 к. с.
  3.Максимальна швидкість обмежена показниками 250 км.
  4.Розгін авто до 100 км здійснюється за 7 секунд.

  Як видно, деякі показники та параметри, як і раніше залишають бажати кращого і серйозних доробок у цьому напрямку.
  загрузка...
  Новий BMW X7 в 2018 році
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають