• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Зимові Олімпійські ігри 2018 року. Олімпіада

Зимові Олімпійські ігри 2018 року являють собою XXIII за рахунком змагання, які заплановані на період з 9 по 25 лютого цього року.
Місцем проведення Олімпіади призначений і визначено в процесі жеребкування Пхенчхані, місто в республіці Південна Корея.
Якщо торкнутися трохи історії, то слід відзначити, що саме це місто двічі ставав кандидатом на проведення зимових ігор, а, точніше, у 2010 і 2014 роках. Хоча пощастило лише з третьої спроби, адже про те, що місто стане центром Олімпіади, було вже офіційно відомо і оголошено 6 червня 2011 року Міжнародним олімпійським комітетом.

Олімпіада і цікаві моменти.


Серед найцікавіших, найбільш значущих і важливих моментів організації Олімпіади в 2018 році, мабуть, можна назвати і відзначити наступні факти та події.
 • По-перше, це список країн, які претендували на те, щоб стати центром та головним місцем проведення. Що ж це за країни?
  1. Ансі – Франція.

  2. Мюнхен – Німеччина.

  3. Пхенчхані – Південна Корея.

  Зимові Олімпійські ігри 2018 року. Олімпіада


  Варто зазначити, що коли місцем проведення XXII зимових Олімпійських ігор був обраний Сочі, то тоді офіційно претендувало 6 країн.

 • По-друге, талісман Олімпіади. Вже відомо, що талісманом майбутньої Олімпіади стане білий тигр Сухоранг, так як він вважається у південнокорейців священним, зберігачем всіх живих істот, і сильний, мужній ведмідь Бандаби, якому довірено уособлювати змагання параолімпійців. Варто сказати, що зображення звірів можна вже знайти і зустріти в соціальних мережах.

 • По-третє, емблем, яка не менш цікава й значуща ніж талісман. Тут дизайнери представили її у вигляді двох символів, кожен з яких має власне уособлення і бачення світу. Те зображення, яке можна спістерігати з лівої сторони позначає і символізує єдність і гармонію неба, тому і представлена у вигляді блакитної смужки, земля – це червона смужка і людина є свого роду простором між цими двома смужками. Праворуч можна побачити зображення сніжинки, яка символізує безпосередньо зимові види спорту.

 • По-четверте, види спорту, за яким проводитимуться змагання. У цей список спортивним комітетом включені наступні спортивні напрями.
  1. Біатлон.

  2. Бобслейний спорт, а, точніше, бобслей і скелетон.

  3. Ковзанярський спорт – ковзанярський спорт, фігурне катання, шорт-трек.

  4. Керлінг.

  5. Лижний спорт – гірськолижний спорт, лижне двоборство, лижні гонки, стрибки на лижах з трампліну, сноубординг, фрістайл.

  6. Санний спорт.

  7. Хокей з шайбою.
  Хто пам'ятає, ще в 2015 році був скасований і повністю видалений з списку олімпіадної програми слалом в сноуборді серед чоловіків і жінок. Хоча натомість були додані нові напрямки. Це біг-ейр в сноуборді серед чоловіків і жінок, мас-старт у ковзанярському спорті, дабл-мікст в керлінгу, командні змагання в гірськолижному спорті.


 • І це одна з найбільш важливих і значущих інформацій щодо самої Олімпіади на сьогоднішній день. Хоча, багатьох фанатів ігор хвилює питання, де ж будуть проходити всі змагання і турніри.

  Де будуть проходити ігри?


  Зимові Олімпійські ігри 2018 року. Олімпіада


  Відразу варто познайомити з невеликою картою спортивних об'єктів, де будуть проходити безпосередньо зимові Олімпійські ігри. Всі спортивні об'єкти в Пхенчхані розташовані на території відомого курорту «Альпензия», що включає в себе наступні об'єкти.

  1.Парк для стрибків з трампліну «Альпензия». Це сучасний комплекс трамплінів з трибунами, який розрахований на 60000 глядачів. Сама будівля нове, так як було зведено в 2008 році.
  2.Стадіон «Альпензия», який являє собою величезний спортивний центр, що включає в себе як криті споруди, так і об'єкти, що знаходяться під відкритим небом. Причому центральна частина комплексу – це сучасний лижно-біатлонний стадіон, місткість якого налічує понад 25000 чоловік.
  3.Центр санних видів спорту «Альпензия», є свого роду конгломератом саночных, бобслейних і скелетонных трас.
  4.Гірськолижний курорт «Енпхе» — це багатопрофільний курорт, на території якого пройдуть і відбутися змагання за такими напрямами, як слалом, бобслей, спринт та сноуборд.
  5.Місто Каннын, розташований в провінції Канвондо, на території якого також є декілька сучасних і упорядкованих спорткомплексів. Це льодовий палац, Союзний Хокейний центр, споруди для швидкісного бігу.
  6.Спортивна арена Університету Квандон, призначена для хокейних ігор. Цей комплекс вміщає в себе 8000 чоловік, тому, швидше за все, не всі бажаючі і вболівальники зможуть потрапити на змагання, а, отже, про квитки варто подбати заздалегідь.
  7.Гірськолижний стадіон «Чунбон», на якому планується також провести змагання по швидкісному спуску, супер-гіганту та гірськолижної комбінації. Сама споруда може вмістити понад 18000 глядачів.

  Як видно, для проведення ХХІІІ зимових Олімпійських ігор у Пхенчхані все вже продумано і сплановано, а саме місто очікує великого напливу гостей та фанатів спорту, що в свою чергу обов'язково принесе досить гарний прибуток.
  загрузка...
  Зимові Олімпійські ігри 2018 року. Олімпіада
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають