• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Логотип чемпіонату світу з футболу 2018. Росія

Як відомо, логотип чемпіонату світу з футболу 2018 року представляє собою офіційне «лице» майбутньої спортивної події, яка вперше пройде і відбудеться на території нашої країни. Щодо самого логотипу можна сказати, що роботи з його створення, проектування і дизайну тривали протягом 5років, і що в результаті вийшло, і як здійснювався весь цей досить цікавий і захоплюючий процес, ми зараз і дізнаємося.

Росія і як виглядає логотип?


Якщо уважно розглянути вже готовий формат емблеми майбутнього чемпіонату футболу в Росії, то можна назвати і відзначити наступні найбільш значимі і важливі складові частини.

 • По-перше, центральна частина емблеми представлена у вигляді кубка світу з футболу. Простіше кажучи, це футбольний м'яч, який спочиває на кручений стійці.

 • По-друге, колірна палітра. Тут поєднанні кольорів і відтінків дизайнери хотіли продемонструвати і передати національний колорит країни-господині, що в кінцевому підсумку вийшло у них досить добре.

 • По-третє, головна тематика логотипу безпосередньо пов'язана з досягненнями Росії в космосі. Як це зрозуміти, і в чому це виражається і відображається?

  Логотип чемпіонату світу з футболу 2018. Росія


  1. Вогняна стійка висловлює зліт ракети.

  2. М'яч – це є не що інше, як перший супутник.

  3. Три синіх півкола з срібними зірочками символізують ілюмінатори, в яких відображається зоряне небо.

 • По-четверте, напис, що знаходиться безпосередньо під кручений стійкою, яка зображена досить великими літерами. Це «FIFA WORLD CUP RUSSIA 2018».

 • По-п'яте, тло емблеми, який також відіграє досить важливу і значиму роль. В нашому випадку він представлений у вигляді яскраво-синього прямокутного полотнища. Саме на цьому тлі можна розгледіти куполи православних церков, відомі й популярні на весь світ орнамент, жар-птицю, футбольні ворота, зірки і квіти. Іншими словами, фон на емблемі виглядає дуже оригінально і незвично, адже в ньому відображається весь дух нашої країни.


 • В даний час, логотип чемпіонату світу багато іронічно називають «Душа», адже насправді в ньому розкрита і відображена вся щира і добра російська натура, всі досягнення країни. При цьому сам кубок у багатьох асоціюється, насамперед, з поривами і прагнення до перемоги, бути завжди і у всьому першими – і в космосі, і на землі. Щодо того, кому ж ми все-таки зобов'язані такої чудової емблеми, то її розробкою та дизайном займалася португальська арт-студія під назвою Brandia Central, чия робота по достоїнству заслуговує високої оцінки та похвали.

  Логотип та історія його створення.


  Як вже було сказано раніше, над логотипом дизайнери працювали протягом 5 років, тому цей процес дійсно дуже довгий і кропіткий.  Всі роботи були розпочаті ще в 2013 році, причому всю роботу можна умовно поділити на 3 етапи, для кожного з яких характерні і властиві свої особливості.
  Що ж це за етапи?

 • 1 етап. Тендер. Якщо бути точніше, то в січні 2017 року Оргкомітет Росії оголосив про проведення тендеру на створення дизайну емблеми логотипу. При цьому до роботи були залучені не тільки вітчизняні дизайнерські студії і художники, але й кілька іноземних. Варто відзначити, що бажаючих продемонструвати своє бачення цього чемпіонату була достатня кількість, тому перед організаторами стояв важкий і нелегкий вибір.

 • Логотип чемпіонату світу з футболу 2018. Росія

 • 2 етап. Вибір. З 8 запропонованих ідей, дизайнів і проектів Оргкомітету спільно з ФІФА необхідно було вибрати найбільш ориги7альную і незвичайну. У цей список увійшла робота арт-студія Brandia Central з Лиссабоана. Потім в роботу набула журі, до складу якого увійшли наступні особи – Віталій Мутко Жером Вальке, Ігор Шувалов, Олексій Сорокін, Фабіо Капелло, Ігор Акінфєєв, Олег Добродєєв, Денис Мацуєв, Валерій Гергієв і Чулпан Хаматова. Саме цими журі перевагу було віддано португальської студії художників.

 • 3 етап. Офіційна презентація. В кінці жовтня 2014 року відбулася офіційна презентація офіційної емблеми чемпіонату в стінах відомої студії «Вечірній Ургант». Першими, хто продемонстрував цей кубок, були космонавти МКС, для чого і був організований спеціальний телеміст.


 • Нова емблема чемпіонату з футболу в Росії, хоч і створена португальськими дизайнерами, але дуже добре відображає і передає колорит і душу нашої країни. А це, мабуть, була одна з найголовніших завдань. Можливо прагнення до зірок, високим досягненням принесе нашим футболістам упевненості в своїх силах і вони порадують вболівальників не тільки своєю витонченою і майстерною грою, але і результатами на що й сподіватися вся країна.
  загрузка...
  Логотип чемпіонату світу з футболу 2018. Росія
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають