• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Паспорт вболівальника ЧС 2018. Як отримати

Паспорт вболівальника ЧС 2018 року є ще одним нововведенням, з особливостями і правилами якого обов'язково повинен бути знайомий кожен фанат цього виду спорту. Згідно з представленими змін, кожному глядачеві тепер обов'язково необхідно мати і оформити паспорт вболівальника, причому це нововведення стосується як російським, так і іноземним вболівальникам. Головне завдання такий персоніфікованої картки полягає в тому, що вона необхідна для ідентифікації кожного відвідувача матчу, щоб надалі знизити і звести до мінімуму терористичну загрозу і небезпеку. Але, ця карта унікальна ще й тим, що володіє рядом пільг. А ще вона так приваблива і для чого більш докладна, потрібна, зараз ми спробуємо в цьому розібратися.

Завдання нового паспорта.


Напевно, ні для кого не є секретом, що в останні час на матчах почастішали випадки сутичок між вболівальників, і для того щоб знизити їх кількість організатори ЧС з футболу 2018 року вирішили ввести таке нововведення як паспорт вболівальника. Які його головні та основні завдання? Для чого він взагалі потрібен?

 • По-перше, для отримання такої карти кожен уболівальник просто зобов'язаний надати всі свої особисті і персональні дані. Саме тому вже на початковому етапі така система дозволить виявити і відсіяти небажаних суб'єктів.

 • Паспорт вболівальника ЧС 2018. Як отримати

 • По-друге, паспорт стане свого роду заслоном від тероризму, випадки якого в країні останнім часом тільки почастішали. Варто відзначити, що в такому документі більше зацікавлені спецслужби., адже ще під час проведення сочинської олімпіади така система показала досить непогані результати.


 • Хочеться вірити, що під час проведення чемпіонату з футболу у нашій країні ця система також буде дуже корисна, а самі уболівальникам, також як і гравцям нічого не буде загрожувати.  Як отримати паспорт?


  Наступним досить важливим для багатьох уболівальників, які хочуть потрапити на матчі, питанням є отримання даного виду документа, а, точніше, що для цього необхідно. Отже, яку послідовність дій тут слід і рекомендується дотримуватися?

  1.Здобувачеві необхідно придбати квиток на будь-який матч першості планети 2018 року.
  2.Звернути в спеціальний центр з видачі таких паспортів, або ж зайти на спеціальний сайт, де і відбувається видача та оформлення таких документів.
  3.Подальше оформлення паспорта в режимі онлайн.

  Щодо спеціалізованих офісів, то вже зараз відомо про те, що вони будуть відкриті безпосередньо в містах-учасниках чемпіонату.
  Якщо бути точніше, то це Москва, Калінінград, Санкт-Петербург, Волгоград. Казань, Нижній Новгород, Саранськ. Самара, Ростов-на-Дону, Сочі, Єкатеринбург. Причому в таких містах, як Москва, Санкт-Петербург і Сочі такі пункти видачі паспортів вже діють та функціонують з 2016 року. Але, слід пам'ятати, що поки терміни видачі документів для глядачів мундіалю невідомі.
  Також паспорт вболівальника можна отримати на спеціально створеному сайті www.fan-id.ru. Виникає питання як це можна зробити самостійно, в домашніх умовах? Все просто, потрібно просто слідувати наступним послідовним діям, тобто мати під рукою шпаргалку.

 • По-перше, зайти на спеціальний ресурс.

 • По-друге, знайти заяву і заповнити його. Як правило, в заяві обов'язково необхідно вказати наступну інформацію.
  1. Номер замовлення квитка.

  2. Громадянство і паспортні дані.

  3. ПІБ.

  4. Дата народження.

  5. Фото з зображенням особи в анфас.

  6. Електронну адресу.

  7. Номер телефону.


 • Паспорт вболівальника ЧС 2018. Як отримати


  Варто зазначити, що такі ж самі дані надаються та в спеціалізованих пунктах. Але, погодьтеся, онлайн реєстрація дуже зручна і вигідна не тільки самим росіянам, але й іноземним уболівальникам. Чому? Адже їм немає необхідності спеціально за паспортом вболівальника їхати в один з перерахованих 11 міст, де проходитимуть футбольні матчі чемпіонату. Все що необхідно це лише заповнити анкету і дочекатися схвалення заявки. Після схвалення на пошту вболівальника буде висланий спеціальний Fan ID. Але і це ще не остання новина, адже саме завдяки такому створеному паспортом іноземний громадянин може цілком спокійно в'їхати на територію Росії без візи, при цьому скористатися пільговими і навіть місцями безкоштовним транспортом, тобто проїздом.
  З усього можна зробити висновок, що паспорт вболівальника на чемпіонат з футболу 2018 року є потрібним і корисним документом, що стане надійним та максимальним гарантом безпеки.
  загрузка...
  Паспорт вболівальника ЧС 2018. Як отримати
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають