• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вибираємо зимову гуму 2017-2018. Рейтинг кращих

Пізня пора – це найбільш жаркий час для всіх автомобілістів, так як настає пора перевзувати своє авто на більш безпечну гуму, тобто зимову. В даний час існує багатий і різноманітний асортимент зимової шини, тому багато автомобілістів в кінцевому підсумку заходять у глухий кут, так як не знають, як і з чого зробити правильний вибір. Саме тому вибираємо зимову гуму 2017-2018 року є спірним і актуальним питанням, у вирішенні якого спиратися на думки експертів та фахівців з цієї галузі.

Типи зимових шин.


Напевно, ні для кого не є секретом той факт, що всю шини можна сміливо класифікувати за кількома групами і категоріями, для кожної з яких характерні і властиві свої особливості.
Вибираємо зимову гуму 2017-2018. Рейтинг кращих


1.Шиповані шини скандинавського типу, які найбільше пристосовані під умови суворої зими, тому розраховані для пересування по суцільному льоду і глибокому снігу. Головні особливості протекторів полягають у наявності шипів, снегоотводящих і водовідвідних каналів, наявність шашок ламелей, а висота елемента протектора складає близько 10 мм. Мінус – показують не дуже хороші якості при русі на мокрому і сухому асфальті.
2.Нешиповані шини скандинавського типу, також розраховані на умови суворої зими, їзду по засніжених і заледенелым дорогах, при цьому відмінно пристосовані для руху по сухому асфальту. Головними особливостями протекторів можна вважати невеликі відвідні канали, велика кількість ламелей, при цьому висота елемента протектора складає майже 8 мм. Серед мінусів можна відзначити не здатність часом вибратися з дуже глибокого снігу, великий гальмівний шлях.
3.Нешиповані шини середньоєвропейського типу, перш за все, розраховані на більш м'які і комфортні зимові умови, при цьому температурний режим повинен знаходитися в межах нуля. Така гума найбільше пристосована для руху по розчищених від снігу дорогами, по сухому і мокрому слякотному асфальту. Основними особливостями протектора можна по праву вважати великі поздовжні і поперечні водовідвідні і снегоотводящие канали, невелику кількість ламелей, а висота протектора складає 6 мм.

Рейтинг кращих зимових шин.


Серед великого асортименту і різноманітності, фахівці рекомендують придивитися до наступних шипованих шин шин бюджетного класу.
 • По-перше, шини марки Viatti Brina Nordico V-522 від компанії ВАТ " Нижнекамскшина, Росія. Середня вартість шин становить R 14 – 2000 рублів, R 15 – 2300 рублів. За своєю особливості це шини з характерним асиметричним протектором, які в свою чергу розроблені за участю таких шинних гігантів, як Pirelli Continental. Головною особливістю цієї моделі гуми є те, що внутрішня частина протектора забезпечує надійне зчеплення при прямолінійному русі, а зовнішня створює чудову стійкість на поворотах. Також ця модель відрізняється наявністю великих віддалених один від одного блоків, що забезпечують зчеплення на засніжених покриттях, а також велика кількість ламелей. Основними мінусами є слабке зчеплення на зледенілих поверхнях, слабке гальмування на будь-якому асфальтовому покритті, дуже галасливі.

 • По-друге, Kama Euro 519 від компанії ВАТ " Нижнекамскшина. Росія. Головними перевагами цієї моделі можна відзначити хороше гальмування на сніжному і сухому асфальтовому покритті, непогана прохідність на зимових дорогах. Але серед плюсів є і недоставки. Це не найкращі гальмівні якості та властивості на льоду, слабке гальмування на мокрому асфальті, складна керованість і курсова стійкість на всіх без винятку покриттях. З усього можна зробити висновок, що гума не одна з найкращих, але при цьому може прослужити 2-3 сезони, не більше. Вартість R 14 – 1900 R 15 – 2300 рублів.

 • По-третє, Cordiant Snow Cross від компанії АТ Кордиант Росія. Головними особливостями і перевагами цієї зимової гуми є наступні.
  1. Відмінне гальмування і розгін по льоду.

  2. Відмінне гальмування і розгін вп вкатаному снігу.

  3. Непогана курсоустойчивость.

  Вибираємо зимову гуму 2017-2018. Рейтинг кращих


  Серед мінусів, мабуть, варто відзначити і назвати слабку прохідність по пухкому снігу, найгірші гальмівні властивості на мокрому і сухому асфальті, не найкраща керованість на зимовій дорозі, галасливі на великих швидкостях в значній мірі збільшується витрата палива. З усього можна зробити висновок, що гума найбільше адаптована до більш суворих зимових умов, а також пересуванню по жвавих трасах, де хороша укатываемость. А ось для інших умови і доріг таку гуму краще не використовувати. Що стосується вартості, то R 14 – 2300 R 15 – 2700 рублів.

 • По-четверте, Matador MP30 Sibir Ice 2 зі Словаччини. На думку експертів це одна з кращих бюджетних покришок для використання у мегаполісі краще не знайти. Серед основынх переваг слід відзначити хороше гальмування на сухому і мокрому асфальтовому покритті, непогане зчеплення на льоду і снігу, зносостійкість. Що стосується недоліків, то експерти відзначають не саму хорошу керованість і курсову стійкість на зледенілих і засніжених покриттях, трохи шуму. Щодо вартості можна сказати, що R 14 – 2300 R 15 – 2800 рублів.


 • Це найбільш затребувані і оптимальні шиповані моделі зимових шин бюджетного класу, до яких можна придивитися в першу чергу. Погодьтеся, вибирати зимову гуму на авто слід більш ретельно і обережно, так як це основний гарант вашої надійності і безпеки.
  загрузка...
  Вибираємо зимову гуму 2017-2018. Рейтинг кращих
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають