• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новинки фототехніки 2017-2018 року. Нові фотоапарати

Новинки фототехніки 2017-2018 року як ніколи знаходяться в центрі уваги на увазі великого і різноманітного асортименту. Як відомо нічого не стоїть на місці, а особливо те, що стосується техніки. Отже, яких моделей і сюрпризів слід очікувати від виробників? Які компанії знову виявляться на висоті і порадують своїми яскравими і незвичайними моделями? Саме на ці питання ми і спробуємо знайти відповіді, уважно вивчивши найбільш очікувані новинки фототехніки і їх повний огляд.

Нові фотоапарати та їх різноманітність.


Серед усього багатого і різноманітного асортименту, мабуть, варто відзначити заслуги таких компаній, як Nikon, Canon, Sony, кожна з яких обіцяє сюрприз.

 • По-перше, модель Nikon D5 у якої є всі шанси, щоб стати однією з найкращих моделей цього року і сезону. Чому ж так гарна і приваблива ця модель?

  Новинки фототехніки 2017-2018 року. Нові фотоапарати


  1.Миттєва і швидка серійна зйомка, яка становить і налічує 14 кадрів в секунду. При цьому, виробники називають такі параметри, як 200 знімків у форматі RAW у серії.

  2. Якісне відео UHD.

  3.Надчутливий сенсор, які буде складати, і включати дл 3 мільйонів ISO.

  4.Сучасні якісні опції, які повністю відповідають вимогам часу.

  5. Відмінне дозвіл, який становить 20 Мпікс.

  6. Багата і різноманітна комплектація.

 • По-друге, Y1M1 китайська бездзеркалка формату Micro 4/3. Як відомо, це компанія славиться якісними і при цьому недорогими екшн-камерами, які як ніколи користуються великим попитом і популярністю. Ця камера, насамперед, розрахована на новинкою, а також підкуповує своєю досить привабливою вартістю, яка залишає від 330$. Чим вона хороша?
  1. Всередині камери встановлений і є чотирьохядерний процесор ARM-чіп.

  2. За обробку зображення відповідає просунутий сигнальний процесор.

  3. Бездротовий модуль Wi-Fi.

  4. Швидкість серійної зйомки складає 5 кадрів в секунду.

  5. Підтримується формат запису 4К-відео на частоті 30 к/с і Full HD при 60 к/с.

  6. Ручні настройки.

  7. HDR і режим зйомки у форматі RAW.

  8. Контрастний автофокус 81-точковий.

  9. Діапазон чутливості складає від 100 до 25600 одиниць ISO.

  10. Корпус оптики пластиковий, причому кріплення повністю металеве.

 • По-третє, камера Lumix DMC-LX 15 яка стане справжньою знахідкою для творчих натур. Отже, які особливості і опції фахівці відзначають у першу чергу?
  1. Фотокамера оснащена вбудованою кришкою об'єктива, а також кільцем управління і перемикачем, виконаним з алюмінію. Варто сказати, що ці елементи і механізми чудово поєднуються з металевим корпусом.

  2. Вбудований модуль Wi-Fi, який в значній мірі розкриває багато нових можливостей і опцій.

  3. Сучасна технологія 4К, завдяки якій у врю і на всі 100% використовується ця опція.

  4. П'яти осьова система оптичної стабілізації зображення класу HYBRID O. I. S.+. Для чого необхідна ця система? Насамперед, вона надає максимальне придушення ефекту тремтіння рук при фото і відео зйомці.

  5. РК-екран, який знаходиться і розташований на задній стороні камери, роздільна здатність якого становить і нараховує 1040000 точок. Особливістю цих точок є те, що забезпечується поворот вгору і вниз на 180 градусів.

  6. Висока швидкість зйомки і максимальна точність роботи системи фокусування, яка за часом становить приблизно 012 секунд, що є досить непоганим результатом. Причому ця особливість безпосередньо пов'язана з використанням технології DFD.

  7. Відеозйомка може вестися в режимі дозволу QFHD 4K, 3840*216030 р/25 або ж 24 р у форматі МР 4.

 • По-четверте, модель Alpha 6300 від компанії Sony. Ця камера показує високий клас продуктивності на високому рівні з сенсором APS-C. Також вона славиться і характеризується наявністю режиму відеозйомки UHD, при цьому сам корпус камери безпосередньо захищений від бризок. Вже з першого погляду стає зрозуміло і ясно, що модель дійсно дуже компактна і зручна за своїми формами та параметрами.

 • Новинки фототехніки 2017-2018 року. Нові фотоапарати

 • По-п'яте, камера Nikon Rey Nission 360. Ця модель є однією з перших з класу екшн-камер, особливістю якої є режим панорамної зйомки в 360 градусів. Вся зйомка також здійснюється в режимі формату UHD.

 • По-шосте, бриж-камера Cyber-shot RX 10III. Ця модель являє собою чудове поєднання 1 дюймового сенсора матриці й мегазумів об'єктива, рівного 24-600 мм в плівковому еквіваленті.


 • І це лише мала частина того, чого варто очікувати від відомих виробників у цьому році. Як видно, кожна модель камери є справжнім шедевром і призначена для певних і конкретних видів робіт. Іншими словами, кожен зможе вибрати той формат, який його найбільше влаштовує і підходить.
  загрузка...
  Новинки фототехніки 2017-2018 року. Нові фотоапарати
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають