• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?

У 2018 році нас чекає одне з найбільш гучних світових подій. На воду буде спущений Титанік ІІ! Ви подумали, що мова йде про новому фільмі легендарного Джеймса Кемерона? Беріть вище – це буде абсолютна копія легендарного лайнера, відтворена аж до найдрібніших елементів! Хіба що електроніка та зручності будуть дещо змінені, щоб відповідати останнім словом науки і техніки. Давайте розберемося, хто зважився на реалізацію такого амбітного проекту, і дізнаємося новини з верфі, на якій йде будівництво!


Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Титанік-2: концептуальна модель нового лайнера

Історія створення Титаніка-2


Ідея відтворення Титаніка приходила в голову багатьом, але далеко не кожен міг зважитися і знайти кошти для такого масштабного проекту. Втілити мрію в життя зважився Клайв Палмер – мільярдер з Австралії, якого співвітчизники часто іменують цим дурним. Спонтанні ідеї Палмера давно стали притчею у нього на батьківщині.


Так, одного разу йому захотілося спробувати себе в ролі депутата. Сказано – зроблено! Без зайвих сумнівів Палмер став спонсором консервативної партії, і незабаром вже засідав у залі парламентаріїв. Через деякий час мільярдер захопився «Парком юрського періоду», що призвело до створення в Австралії цілого парку з механічними динозаврами в масштабі 1:1.


Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Попереднє дітище Клайва Палмера — парк з механічними динозаврами

Історія круїзного пароплава «Титанік», що затонув в 1912 році, забравши з собою життя майже півтори тисячі пасажирів, давно займала помисли екстравагантного багатія. Це і не дивно — не тільки Палмер є фанатом цього дива інженерної думки. У всьому світі налічується мільйонна армія шанувальників Титаніка, адже він давно став не просто затонулим кораблем, а легендою і цілим культурним явищем двадцятого століття.


При цьому багато хто говорить, що Палмер не так-то простий, а будівництво нового лайнера – це не просто втілення мрії знудженого багатія. Крім нікелевих і вугільних шахт, фешенебельних курортів і парку розваг, австралієць володіє туристичним бізнесом. Titanic-2 цілком вписується в концепцію бізнесу і стане відмінним рекламним флагманом цілої флотилії лайнерів туристичної імперії Палмера.


Скандали навколо нового Титаніка


Проект передбачає не просто відтворення зовнішнього вигляду та внутрішнього оздоблення з фешенебельними каютами, кришталевими люстрами, басейнами, турецькими лазнями і шикарними ресторанами. Навіть назва інженерної компанії, що займається будівництвом, практично повністю збігається з оригінальним найменуванням інженерної фірми початку 20 століття!


Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?


Нагадаємо, що британський трансатлантичний пароплав зразка 1912 року був створений майстрами з White Star Line. Будівництвом сучасної версії цього корабля займається фірма Blue Star Line, спеціально створена для цього астралийцем. Головну роль у втіленні ідеї про новий Титаніку грає великий китайський суднобудівник CSC Jingling Shipyard, який раніше ніколи не займався конструюванням пасажирських суден, багато років піставляючи на ринок морських вантажоперевезень лише величезні вантажні судна.


Однак це співробітництво не випадково – справа в тому, що CSC Jingling Shipyard є старовинним діловим партнером австралійського мільярдера, належить до числа наймогутніших вугільних магнатів сучасності. Не обійшлося і без курйозів. Відповідно до початкових планів Палмера, будівництво повинно було бути закінчено в 2016 році.


Однак реалізація масштабного проекту вимагає більше часу, ніж було заплановано. Крім того, кількість бажаючих зробити перший круїз на новому Титаніку збільшувалася з кожним днем, в кінцевому підсумку досягнувши розмірів пасажирського списку, яким міг похвалитися перший Титанік. За заявами Палмера, деякі люди готові розлучитися з цілим мільйоном доларів, лише б стати першими пасажирами корабля!


Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Титанік-2 стане найгучнішим розважальним атракціоном 2018 року

Свою зацікавленість в покупці квитків продемонструвало понад 40 тисяч осіб. І це тільки в перші дні анонсу! Все це вимагало добработки проекту і затягнуло хід будівництва. І, поки австралієць тягне зі спуском на воду свого дітища, його піступово обганяють конкуренти з Піднебесної в особі компанії Seven Star Energy. Вони відтворюють власну версію Титаніка на верфях суднобудівника Wuchang Shipbuilding.


Вже відомо, що цей проект буде вкладено вагома сума у 1613 мільйон доларів. Правда, китайська версія " Титаніка нікуди не попливе, а стане центральним елементом нового тематичного парку розваг. Однак жартівники все одно говорять про те, що поки Палмер розгойдується, китайці закінчать у 2017 році свій Titanic II, а австралієць буде задовольнятися лише третім номером у цьому списку.


Варто сказати і про те, що проект Палмера викликав не тільки захоплення, але і негативну реакцію. Нащадки пасажирів, загиблих при страшній катастрофі 1912 року, вже звинуватили австралійця і китайських інвесторів в бездушності і жадобі наживи, що виходить за рамки моралі.


Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Розробка Blue Star Line на тлі інших пасажирських суден

Титанік-2: будуть відмінності?


Згідно актуальним вимогам безпеки, новий лайнер буде на чотири метри ширший, ніж його попередник, що в підсумку додасть тоннажу судна 10%. В результаті повинен вийти справжній трансатлантичний монстр з дев'ятьма палубами, 270 метрами довжини, 53 – ширини і 840 каютами. Корпус корабля тепер буде зварено, а не закріплений за допомогою заклепок, як це робили корабели століття тому. Корабель буде обладнаний цілої міні-лікарнею та розташованої на палубі майданчиком для гелікоптерів.


Що стосується внутрішньої «начинки» корабля, то, безумовно, застосовувані інженерні рішення будуть включати всі напрацювання сучасної науки та інженерії. Паровий двигун і чорноробів з вугіллям замінить «серце» на дизельній тязі. Корабель нашпигують самими сучасними навігаційними системами і супутниковим зв'язком, а також забезпечать ескалаторами. Що стосується сучасних розваг і комунікацій для пасажирів, то, згідно з одними джерелами, на лайнері буде передбачено покриття Wi-Fi.


Втім, у пресі є й інші відомості: нібито Палмер побажав, щоб пасажири були позбавлені інтернету і телебачення для повного занурення в атмосферу початку 20 століття. Пасажири нового Титаніка зможуть приміряти вбрання минулого сторіччя, які будуть надані їм на борту. Без змін залишиться і класовість кают – як і в легендарному прабатьків, в осучасненій версії будуть три класи, розташованих на різних палубах.


Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Відтворення каюти першого класу за фотографіями з Титаніка
Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Палубне кафе в паризькому стилі
Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Дизайн фойє з обробкою з натурального дерева
Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Приміщення корабельної їдальні
Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Рульова рубка: головний піст керування кораблем
Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
Спортивний зал в стилі ретро

Мабуть, одним з найбільш важливих відмінностей стало наявність більшої кількості рятувальних шлюпок, яких гостро не вистачало пасажирам сумно відомого рейсу. Нове круїзне судно, що вміщає 2345 пасажирів і 900 членів команди, оснащене шлюпками, достатніми для евакуації 2700 осіб, і плотами, які зможуть вмістити ще 800 пасажирів.


Коли і куди попливе Титанік-II?


На сьогоднішній день творець проекту ще не визначився з остаточною датою спуску корабля на воду. При цьому вже відомо, що маршрут корабля буде відрізнятися від оригінального. Спочатку було заявлено, що лайнер відправиться в Нью-Йорк, але з часом відомості про першому рейсі змінилися. Може бути, це марновірство, однак на цей раз було вирішено не ризикувати, повторюючи шлях легендарного корабля. Новий Титанік попливе не з Саутгемптона в Нью-Йорк, а відправиться з Піднебесної в Дубай.

загрузка...
Титанік 2018: фото і будівництво. Коли спустять на воду Титанік 2?
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають