• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз курсу долара на 2018 рік, Україна. Що буде

Напевно, кожного жителя нашої планети в тій чи іншій мірі хвилює питання, в якій валюті сьогодні надійніше зберігати свої заощадження, а також варто вже йти в банк і міняти долари на рублі або ж назад. Прогноз курсу долара на 2018 рік, Україна цікавить, звичайно ж, більшою мірою самих українців. Якщо проаналізувати сьогоднішню, то можна назвати і виділити кілька різних прогнозів і думок, кожен з яких ґрунтується на конкретних доказах. Але, що ж собою являє прогноз і слід йому так сліпо вірити і довіряти?
Таке поняття і термін, як «прогноз» має на увазі під собою досить неточні прогнозовані результати. Погодьтеся, що навіть найдосвідченіші експерти та аналітики працюючи над прогнозом, використовують і опираються на загальноприйняті і відомі у всьому світі фактори. Далі в роботу включається принцип особистого суб'єктивного думки самого експерта, тобто багато видають і будують втішні, оптимістичні або песимістичні прогнози. Який же з усього можна зробити висновок – не можна сліпо вірити і довіряти усьому, що кажуть, адже ситуація деколи може обернутися і кардинально змінити весь хід подій.

Фактори.


Прогноз курсу долара на 2018 рік, Україна. Що буде


Якщо говорити про курс долара в Україні, то при складанні прогнозів більшість експертів та аналітиків спираються на такі важливі фактори.

1.Рішення у сфері кредитно-грошової політики головних фінансових установ держави, які займаються випуском міжнародної валюти. В цій ситуації слід розглядати Федеральну Резервну Систему США, на які потім спираються всі головні банки інших країн в світі.
2.Результати економічної діяльності, тобто показники і рівень доходів та витрат з бюджету держави, які в свою чергу, безпосередньо впливають і чинять безпосередній вплив на популярність валюти. Варто відзначити, що при поліпшенні макроекономічної активності і зростання обсягів виробництва в країну в кілька разів збільшується надходження інвестицій, в результаті чого посилюється кредитна політика. Якщо ситуація складається в зворотному порядку, то, відповідно, приплив валюти зменшується, і вона піступово починає знецінюватися.
3.Політична ситуація та становище в країні, яка випускає цю валюту.
4.Сировинні валютні показники. В даний момент часу, саме США є головним експертом нафти, одного з найбільш важливих природних матеріалів, який знаходиться в дефіциті у інших держав. В результаті чого ця країна на правах великого виробника і споживача даного виду ресурсу має повне право регулювати вартість долара для іноземних центральних банків.

Якщо уважно проаналізувати всі ці фактори і грамотно врахувати їх, то можна скласти свій прогноз щодо України і долара.

Що буде?


Ні для кого не є секретом той факт, що Україна вже протягом кількох років перебуває у скрутному становищі, яке призвело до серйозних економічних наслідків. Щодо прогнозу долара в цій країні, то більшість експертів схиляється до того, що він все-таки буде не дуже сприятливим. Запитаєте чому? Все просто, так як в основі такого негативного прогнозу лежить ряд причин. Що ж це за причини?

 • По-перше, девальвація української валюти, тобто гривні. Причому такий стан прогнозується як мінімум ще і на цей рік.

 • По-друге, політичні розбіжності, через які фактично немає жодної впевненості та стабільності у тому, що курс не підвищиться або ж не впаде в самий найближчий час.


 • Прогноз курсу долара на 2018 рік, Україна. Що буде


  Отже, які ж думки висловлюють експерти?

  1.Ближче до середини року курс гривні до долара становитиме 27.
  2.До кінця року курс гривні до долара також збільшиться в середньому таке підвищення складе 28 гривень.

  Варто відзначити, що багато аналітики не згодні з такими прогнозами, так як коливання в рості і зниження вартості долара слід очікувати кожен місяць.
  Саме тому давати точні прогнози ніхто не може у вигляді нестабільної політичної ситуації в країні. З усього можна зробити простий, але дуже правильний і логічний висновок – прогноз курсу долара, як і будь-якої іншої валюти, не є 100% гарантією результату, хоча в свою чергу як ніколи допомагає вірно, зорієнтуватися у ситуації на майбутнє і грамотно розподілити свої грошові кошти і заощадження, щоб зберегти їх.
  загрузка...
  Прогноз курсу долара на 2018 рік, Україна. Що буде
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають