• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Новий iPhone 8 в 2018 році. Огляд. Ціна

Новий iPhone 8 в 2018 році являє собою зовсім нове покоління лінійки яблучних смартфонів Apple, навколо яких ходить велика кількість чуток. Вже зараз всі обговорюють те, як буде виглядати модель, що собою представляти, якими перевагами і перевагами володіти, і чим відрізнятимуться від попередньої моделі і версії. Для того щоб краще розібратися і зрозуміти, що ж з себе представляє новий iPhone 8 самим правильним стане детально розібратися у всіх характеристиках та описах цієї моделі.

Огляд дизайну та зовнішній вигляд моделі.


Вже зараз кожен розуміє, що нова модель iPhone 8 обов'язково повинна мати щось своє, особливе, тому всі очікують серйозних кардинальних змін і змін.
Ходить думка, що, швидше за все, корпус моделі буде зроблений безпосередньо з абсолютно іншого матеріалу, так як нинішній алюміній не дає можливості додати бездротову зарядку, яка вже застосовується в багатьох моделях смартфонів і погодьтеся дуже підійде цієї новинки.

Дисплей.


Новий iPhone 8 в 2018 році. Огляд. Ціна


Щодо дисплея, то з офіційних джерел відомо про деяких перетвореннях в цьому напрямку. Отже, чого ж тут чекати?

 • По-перше, впровадження OLED панелей. На думку експертів, саме такі панелі в значній мірі здатні надати моделі ще більшої витонченості і контрасту зображення.

 • По-друге, дисплей буде підтримувати технологію True Tone, тобто такою, яка є в iPad Pro 97. Саме ця технологія, перш за все, відповідає за налаштування температури підсвічування в дисплеї, згідно яскравості навколишнього освітлення.

 • По-третє, 3D Touch, яка абсолютно нікуди не дінеться, так як є дуже корисною функцією і опцією, яка зарекомендувала себе тільки з позитивної сторони.

 • По-четверте, ймовірність збільшення дисплея. Для чого це необхідно? Швидше за все, це дозволить повністю прибрати бічні межі. Висока ймовірність того, що новий дисплей за своїми розмірами займе всю передню панель. При цьому кнопка «Додому» буде вбудована в дисплей, також, як і камера.


 • Незважаючи на всі перетворення дисплея можна відзначити, що модель стане набагато економічніше, так як буде споживати менше електроенергії, при цьому показувати набагато яскравіше і контрастніше. Погодьтеся, нічого не стоїть на одному місці, все пістійно змінюється і вдосконалюється, з'являються більш інноваційні системи і механізми.

  Залізо і всі зміни.


  В цьому напрямку експерти та представники компанії кажуть про таких істотних перетворення і зміни, які повинні піти тільки на користь новинки iPad 8. Про що ж йде мова?

 • По-перше, процесор. Тут офіційні представники Apple говорять про наступних перетвореннях.
  1. Процесор 4-х ядерний А12 з частотою <2,0 ГГц.
  2. Новий процесор буде виконаний за 10-нанометровому FinFET техпроцессору Foundry-компанією TSMC.
  3. Вбудований співпроцесор обробки рухів М12.
  4. Графічний процесор 6-ти ядерних від фірми PowerVR.

 • По-друге, оперативна пам'ять. Відразу варто відзначити, що вона буде 4 Гб LPDDR4. саме ця особливість дозволить посилити роботу камери девайса і в цілому якості всього пристрою. Можна буде запускати самі передові і ресурсомісткі ігри.

 • По-третє, пістійна пам'ять. У звичайній мінімальній комплектації iPhone 8будет мати пам'ять 32 Гб, в середній – 128 Гб, а в максимальній а 2 рази більше, тобто 256 Гб. Варто сказати, що за всіма показниками в цьому напрямку не відбулося жодних змін, так як все цими параметри властиві для iPhone 7. З усього можна зробити висновок, що компанія apple просто-напросто не поспішає з введенням великої кількості пам'яті в свої гаджети.

 • По-четверте, батарея. Ємність нової батареї цієї моделі складе 2100 маг, а iPhone Plus 3100 маг. Якщо порівняти з минулими версіями, то напрошується повніше логічний висновок, згідно якого кожна нова модель від компанії стає на 100 маг більше.

 • По-п'яте, камера. Напевно, ні для кого не є секретом той факт, що кожна нова модель відрізняється властивостями і особливостями камери, і ця новинка не стала виключенням з правил. Швидше за все, у цієї моделі буде вдосконалено подвійна камера, яка в свою чергу забезпечує глибину і розмиття, а також 2х оптичний зум. Є ймовірність того, що нова камера отримає 15 мегапікселів.


 • Це, мабуть, основні перетворення і зміни у новинки iPhone 8 які слід очікувати.

  Новий iPhone 8 в 2018 році. Огляд. Ціна

  Ціна.


  Що стосується вартості цієї моделі, то, на думку експертів ціна не надто відрізнятиметься від попередньої моделі минулого. Якщо говорити про вартість в Росії, то експерти говорять про наступних показниках.

  1.iPhone 832 Гб – 900$.
  2.iPhone 8128 Гб — 1050$
  3.iPhone 8256 Гб – 1190$.
  4.iPhone 8 Plus 32 Гб – 1160$.
  5.iPhone 8 Plus 128 Гб – 1450$.
  6.iPhone 8 Plus 256 Гб – 1595$.

  Так буде хороша і популярна новинка iPhone 8 в нашій країні, як і минулі моделі, покаже час, нам лише залишається з великим нетерпінням чекати її першої появи.
  загрузка...
  Новий iPhone 8 в 2018 році. Огляд. Ціна
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають