• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Вибори президента Росії в 2018 році: кандидати, дата і прогноз

11 березня 2018 року пройдуть чергові вибори президента Російської Федерації. Главу держави обирають на наступні шість років прямим таємним голосуванням. За результатами опитувань, більшість росіян хочуть і далі бачити в президентському кріслі Володимира Путіна. Конкуренцію йому складуть представники ЛДПР, «Яблука» та інших політичних сил.


Ймовірні кандидати


Вибори президента Росії в 2018 році: кандидати, дата і прогноз
Незважаючи на фінансові труднощі країни, росіяни не втратили довіру до чинного президента і готові проголосувати за нього знову

Володимир Путін


Соціальні і фінансові труднощі в країні не зменшили довіри росіян до президента! Навесні 2016 року Фонд розвитку громадянського суспільства опитав потенційних виборців. 82% респондентів позитивно ставляться до діяльності глави держави, 84% можуть підтримати його на виборах. Сам Путін не поспішає заявляти про участь в президентській гонці. Політик вважає, що спочатку потрібно оцінити підсумки парламентських виборів (які пройшли у вересні 2016 року) і лише потім приймати рішення.


Володимир Жириновський


Вибори президента Росії в 2018 році: кандидати, дата і прогноз
Ст. Жириновський в шостий раз збирається претендувати на президентський піст

Скандальний політик висловлює суперечливі думки з приводу виборів. У 2015 році він заявив, що представить ЛДПР в президентській гонці, а через кілька місяців заявив про пошук кращого кандидата. Жириновський виділив кандидатури заступника голови Держдуми Ігоря Лебедєва, який доводиться йому сином, депутатів Михайла Дегтярьова, Ярослава Нілова і Олексія Діденко. Тим не менш, під час останніх виступів політик повідомив, що буде балотуватися у президенти в шостий раз.


Григорій Явлінський


Вибори президента Росії в 2018 році: кандидати, дата і прогноз
Григорій Явлінський має намір балотуватися в 2018 році

З'їзд партії «Яблуко» затвердив свого лідера як кандидата на піст президента. Явлінський претендував на головну посаду країни в 1996 і 2000 роках, а в 2012 ЦВК відхилив його заявку, грунтуючись на нестачі підписів на підтримку політика. «Яблуко» стверджує, що рішення було продиктоване політичними мотивами.


Олексій Навальний


Вибори президента Росії в 2018 році: кандидати, дата і прогноз
Олексій Навальний — кандидат, який може знайти вагому підтримку

Опозиціонер і громадський активіст виявив бажання брати участь у виборах ще в 2013 році. Враховуючи підтримку москвичів на виборах мера, шанси Навального на президентське крісло великі. Політику заважає одне – п'ятирічний випробувальний термін, який закінчиться лише в 2020 році. В серпні 2016 року політик звернувся до Верховного Суду для перегляду своєї справи.


Крім того, в різний час про можливу участь у виборах говорили націоналіст Дмитро Дьомушкін, артист і священик Іван Охлобистін, засновник «МММ» Сергій Мавроді, а також екс-голова «Громадянської платформи» Ірина Прохорова.


«Замість Путіна»: кандидати від народу


У вересні 2016 року підприємець Михайло Ходорковський створив проект з відбору претендентів на вакантну посаду. Мета підприємства – показати росіянам, що у Путіна є гідні конкуренти. На думку творця, країни повинен очолити сумлінний і відповідальний керівник. На сайті vmestoputina.ru представлений список з тринадцяти обраних експертами кандидатів, за яких ви можете віддати голос.


Вибори президента Росії в 2018 році: кандидати, дата і прогноз
Вибори президента Російської Федерації відбудуться 11 березня 2018 року

Переможець інтернет-голосування отримає підтримку Ходорковського на виборах. Лідируючі позиції у голосуванні займають Олексій Навальний, член «Яблука» Лев Шлосберг, мер Єкатеринбурга Євген Ройзман, колишній міністр фінансів Олексій Кудрін та інші політики. Втім, останній з названих відхилив пропозицію брати участь виборах в 2015 році.


Прогнози кандидатів


Потенційні учасники виборів і експерти діляться припущеннями про своїх конкурентів і результати голосування. Жириновський вважає, що за посаду будуть змагатися Володимир Рижков, Михайло Касьянов і Григорій Явлінський від демократичних сил, Геннадій Семигін і Геннадій Зюганов – від лівих. Ходорковський передбачає, що Путін переможе на виборах, але буде керувати країною не більше року.


Деякі видання впевнені, що наступником нинішнього президента стане офіцер і голова Тульської області Олексій Дюмін. За опитуванням Фонду «Громадська думка» 64% росіян віддадуть свій голос Ст. Путіну, 6% – Р. Зюганову, 8% – В. Жириновському, 2% – С. Миронову. Менше сотої частини опитаних підтримують Дмитра Медведєва і Олексія Навального.


Вибори президента Росії в 2018 році: кандидати, дата і прогноз
За результатами опитування, 64% росіян віддадуть свій голос на виборах Ст. Путіну

Як пройдуть вибори президента в РФ?


Голосування та підрахунок результатів регулює закон «Про вибори Президента РФ». Процедура проходить кожні шість років у другу неділю місяця, в якому відбулося попереднє голосування. Деякі політики вважають, що перенесення парламентських виборів з грудня на вересень 2016 року прискорить обрання нового президента. Але представники влади запевняють: голосування пройде в день, зазначений у законі.


Президентом стане кандидат, який набере більше половини голосів. Законодавство передбачає другий тур виборів, але його проводили лише одного разу – в 1996 році. Вибори в Росії – важлива політична подія для країни та світу, а фаворитом голосування все ще залишається Володимир Путін, для якого наступний строк може стати четвертим у кар'єрі.

загрузка...
Вибори президента Росії в 2018 році: кандидати, дата і прогноз
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають