• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу

Зацікавленість астрологічними викладками і прогнозами з'явилася у людства ще багато століть тому. Все тому, що люди, що спістерігали за рухом небесних тіл, помітили: зірки і планети рухаються на небосхилі не просто так, а підкоряючись певним порядком! Крім того, було відзначено, що зміна планетарної позиції часто тягне за собою певні події в житті держав, відбиваючись на відносинах з сусідами, стимулюючи або гальмуючи зовнішні конфлікти та внутрішній розвиток.


З тих пір пройшли сотні років, семимильними кроками розвинулася наука і техніка, а астрологія не тільки не перестала існувати, але і продовжує викликати величезний інтерес. Тим більше це помітно зараз, коли пістійні зміни у світовій геополітиці, передбачення катастроф і катаклізмів, загострення проблем економічної, соціальної та культурного життя змушують людей цікавитися можливим розвитком ситуації в майбутньому.


Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
Тлумачення зоряного впливу відкриє нам завісу майбутнього!

Вірний прогноз дозволить вам у всеозброєнні зустрічати сюрпризи і несподіванки, відкриваючи завісу невизначеності прийдешніх днів. Безумовно, кожна людина повинна сам вирішити, чи вірить він у такі прогнози чи ні. З одного боку, астрологія все-таки є наукою, побудованої на математичних розрахунках, тому вона і користується високим ступенем довіри.


З іншого – тлумачення зоряних позицій здійснюють люди, тому прогнози різних астрологів можуть значною мірою відрізнятися один від одного і носити суб'єктивний характер. У будь-якому випадку, щоб зробити висновки, потрібно ознайомитися з прогнозами на 2018 рік, підготовленими для Росії , України і світу в цілому найвідомішими спеціалістами по зірках.


Пророкування астрологів на 2018 рік


Спочатку варто відзначити, що різні астрологи роблять на 2018 рік різні прогнози. Хтось дивиться в майбутнє з завидною часткою оптимізму, обіцяючи світу благополуччя і вирішення накопичених проблем. Інша група фахівців вважає, що кризові явища в економіці і геополітиці будуть продовжувати заглиблюватися, так що розслабитися нам точно не доведеться.


Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
Астрологи пророкують рік, повний потрясінь і переломних моментів

Якщо усереднити всі думки знавців астрології, можна сказати, що рік буде переломним і непростим, однак дасть надію на швидке настання світлого майбутнього. Багато з прогнозистів кажуть, що світ очікує кілька серйозних катаклізмів, які віднесуть людські життя, однак будуть мати і позитивні наслідки, так як змусять політиків забути про чвари і особистих інтересах, щоб вирішити загальну проблему. Давайте дізнаємося, що бачать в майбутньому різні астрологи сучасності!


Прогноз Московченко Валерія


Валерію зірки показали, що з кінця 2017 року Україна може розраховувати на піступове поліпшення економічної, політичної та соціальної ситуації. Астролог вважає, що її чекає промисловий ріст і підтримка з боку іноземних партнерів у вигляді консультацій та інвестицій.


Однак на серйозне політичне втручання ззовні розраховувати не доводиться, оскільки Євросоюз і Америка будуть зайняті власними внутрішніми проблемами і трохи охолонуть до геополітичних питань, пов'язаних із конфліктною ситуацією між Україною і Росією. Побачив Московченко і нового партнера, з яким Україна буде здійснювати вдалі торгові операції, однак тут треба дивитися не в бік Заходу, а на Схід.


Внутрішня політика України, швидше за все, буде характеризуватися зміною влади вже на початку 2018 року. Астролог говорить, що ця подія цілком може статися на хвилі розгорівся народного обурення. В кінцевому результаті до влади прийде зміна молодих політиків, які потіснять з насиджених місць старий олігархат. Безумовно, життя в країні не зміниться від цього як за помахом чарівної палички, проте за рік нової влади українці відчують помітні зміни на краще.


Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
Московченко прогнозує кінець конфлікту після зміни влади в Росії

Щодо конфлікту на Сході астролог прогнозує на початок 2018 року період ремісії. Конфлікт з активної фази знову піде в сплячий режим, але повністю вирішити ситуацію у цей час не вдасться. З другої половини року цілком можлива нова хвиля військових дій. Позитивний результат можливий лише в тому випадку, якщо в Росії відбудеться зміна влади.


Московченко говорить, що це можливо – небесні світила показують, що у Путіна спістерігається хвороба, яка змусить його піти у відставку. Після цього Росія буде надто зайнята власними проблемами, так що Донбас сам вирішить повернутися в склад України, побачивши, що нова влада країни готова до конструктивного діалогу.


Астрологічний прогноз сім'ї Глоба


Павло Глоба прогнозує, що для Росії настане рік, який вирішить всі проблеми в економіці . Астролог взагалі налаштований дуже позитивно, прогнозуючи країні небачений економічний розквіт. Єдиною умовою досягнення добробуту він називає відмову Росії він участі в жорстоких воєнізованих конфліктах, віднімають не тільки ресурси, а й людські життя. Ризик таких конфліктних ситуацій загостриться до кінця 2017 року і буде діяти в першій половині 2018-го.


У більш далекій перспективі Глоба вказує на появу на політичній арені РФ фігури, названої «Вершник на білому коні». Прихід до влади такої особистості астролог побачив у прогнозах Василя Нємчина, розшифровкою яких Глоба займався протягом багатьох років. «Вершник» стане правити Росією з 2020 року, заклавши грунт для реформ і підвищення добробуту народу, однак різко піде в тінь, передавши повноваження ще одній фігурі, яку Нємчин називає «Великим гончаром».


Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
Тамара Глоба прогнозує швидкий і остаточний розпад НАТО

Ця людина буде правити Росією досить довго, щоб відродити економіку, духовність і культуру. Розквіт Росії призведе до створення нового блоку Східноєвропейських держав, яка потіснить з світової арени Штати та Євросоюз. Для західного світу Глоба прогнозує загострення внутрішніх проблем і деструктивних процесів. Вже в 2017-2018 роках ЄС очікує розкол, який значною мірою змінить кордону Союзу.


Швидше за все, на політичній карті Європи з'явиться кілька нових утворень у вигляді союзу між Скандинавією і Прибалтикою, а також Францією, Італією та Іспанією, які створять Південноєвропейські штати. До речі, згідно з астрологічним викладенням Тамари Глоба, 2018 рік стане моментом перелому. Вона прогнозує швидкий розпад НАТО внаслідок послаблення американських позицій на світовій арені.


Вже в 2017 році Штати зазнають масових мітингів і соціальних конфліктів, які змусять США відійти від зовнішніх проблем, зосередившись на внутрішніх дисбалансів. Для Російської Федерації астролог прогнозує зміни у фінансовій та економічній системі країни, причому в цьому питанні Тамара налаштована більш ніж позитивно, говорячи про швидких райдужні перспективи і неймовірному зростанні рівня життя населення.


Прогноз Надії Кологривовой


Астролог, який обіймає посаду президента астрологічного клубу Одеси, каже, що в 2017-2018 роках світ очікує подальше перевлаштування. Безумовно, такий прогноз вірний і для України, яка нарешті перестане чекати допомоги ззовні і буде намагатися самостійно вирішити накопичені проблеми. Події 2017 року спонукають населення до соціальної активності, проте всі зусилля будуть нагадувати біг на одному місці.


Начебто все при справі, але нічого не рухається. Однак зусилля не будуть зовсім марними – вони допоможуть «розкрутити» ситуацію і дадуть поштовх для позитивних змін в 2018 році. Окремо астролог вказує на підвищення небезпеки для нинішнього президента України Петра Порошенка. Надія каже, що зірки пророкують ризик загострення хвороб і навіть можливий замах на його життя. Крім того, главі країни загрожує остаточна втрата довіри українців і команди, що призведе до різкої зміни оточення.


Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
Зірки говорять Надії, що дострокових виборів в Україні не буде!

Дострокових виборів Кологривова не прогнозує, кажучи, що зміна політиків буде проходити піступово і без руйнування усталеної системи. Тим не менш, це буде мати позитивні наслідки – влада нарешті почнуть робити дійсно обгрунтовані кроки, щоб знайти нових зовнішньоторговельних партнерів та джерела інвестування, так що вже до початку 2018 року в країні буде досягнута деяка ступінь стабільності.


Астрологом також були помічені деякі політичні або дипломатичні рішення, прийняті спільно з однієї зі Східноєвропейських країн. Швидше за все, мова йде про РФ. Більш конкретних відповідей на це питання зірки не дають — лише попереджають, що ситуація буде не найбільш вигідною для України, але для уникнення загострення проблем їй доведеться піти на компроміс.


Серед хороших новин можна відзначити той факт, що астролог не бачить наближення світових катастроф і загострення масштабних військових конфліктів. Крім того, небесні світила не передбачають ніяких змін на політичній карті світу – ЄС та Америка залишаться при своїх сферах впливу.


Астрологічний прогноз Влада Росса


Астролог прогнозує піступове входження світу в фазу спокою і ослаблення конфліктів. Свої викладки він пояснює тим фактом, що якщо в минулі роки на розвиток ситуації величезний вплив чинив Марс, то з кінця 2017 року активність агресивної планети піде на спад, що призведе до нівелювання конфліктів на світовій арені. Не можна сказати, що всі одразу вирішиться до загального задоволення – загострення зміниться холодною фазою і режимом очікування дій політичних суперників.


Для Російської Федерації Росс прогнозує рік, проведений під впливом різкої зміни влади. Підстава для такого прогнозу – поточні правителі прийшли до управління країною в циклі саросного затемнення. За словами астролога, історичні факти говорять самі за себе: кожен правитель, приходить під час цього астрологічного явища, йшов відразу після його закінчення. Поточний цикл саросного затемнення закінчиться в 2017 році.Як саме пройде зміна головного керуючого країни, зірки не говорять, однак Росс не виключає можливість державного перевороту. Така подія занурити країну в кризу, але він буде недовгим – буквально за 2-3 роки Росія стане на шлях розвитку і підвищення рівня життя, обійнявши високу позицію на світовій арені. У 2018 році астролог прогнозує неявную економічну боротьбу між Штатами і Китаєм, які будуть демонструвати небачені успіхи в інноваційних розробках і гонці технологій.


Що стосується України, то цій країні Росс пророкує розквіт і стабільність не раніше настання 2021 року, коли при владі буде новий правитель, що володіє мудрістю, знаннями, проникливістю і любов'ю до батьківщини. Основа для позитивних змін буде закладена в 2017 році, коли на білий світ вийдуть всі закулісні інтриги і секретні переговори можновладців. Щодо Кримського питання спеціаліст по зіркам висловлюється однозначно – ця частина країни для України втрачена безповоротно.


Конфлікт на Сході можна буде вирішити тільки при зміні поточної влади в РФ. У 2018 році столиця Білорусі остаточно перестане бути місцем, в якому зможуть вирішити конфлікт Росії і України. Не виключено, що буде створений абсолютно новий форум з іншим форматом переговорного процесу. В цілому, щодо Донбасу позиція астролога є оптимістичною — він вважає, що дану територію Україна не втратить.


Прогноз астролога Наталії Нестеренко


Що стосується розвитку ситуації в Україні, фахівець в області астрології каже, що до початку 2018 року жителям країни не варто очікувати визначеності. Більше того – влада воліє вирішувати накопичені проблеми кулуарним методом, обходячи в публічних виступах будь-які гострі кути. У першій половині 2018 року можна очікувати повного розпаду чинної коаліції, що призведе до загострення конфліктів, що супроводжуються відкриттям правди і скандальних подій народу.


Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
Позитивний вплив зірок вплине на виконання Мінських угод

У результаті до кінця 2018 року намітяться основні лінії політичного протистояння, а на арену вийдуть нові особистості і сили, які і будуть конкурувати з усталеною політичною прошарком. Астролог бачить можливу зміну розстановки сил на геополітичній карті світу – США і Європа будуть вже не так активні, поринувши у внутрішні проблеми і конфлікти.


Як ця ситуація відіб'ється на Україні, зірки поки не кажуть – все стане ясно в червні-вересні. У разі позитивного зоряного впливу у країни є шанс вже в 2018 році закінчити всі конфлікти на Сході. Нестеренко також попереджає про ризик техногенних катастроф, а також масштабних транспортних аварій, які будуть особливо ймовірні в перші кілька місяців року. Все буде зав'язано на безпечність людини і може призвести до масштабних жертв. Зате природних катастроф вона не прогнозує.


Астрологічний прогноз Олександра Зараєва


Розрахунки, зроблені Зараевим, кажуть, що в 2017 році цілком можливий ризик розігрівання революційних настроїв і поглиблення кризи. Тим не менш, цей період посприяє вирішенню конфліктів, які з таємних і кулуарних нарешті стануть явними і доступними для розуміння громадськості. Тому вже в 2018 році повинен настати перелом у кращий бік, який виллється у піступове зростання економіки та поліпшення умов життя населення таких країн, як Росія і Україна.


А ось для Західної Європи Зараєв робить не такі позитивні викладки. Астролог інтерпретує положення небесних тіл як таке, що сприяє поглибленню деструктивних процесів. Цілком можливо, що в новому році від Союзу європейських країн відколеться ще кілька держав. Крім безпосередньо географічних кордонів об'єднання може поміняти правові та економічні засади свого функціонування.


Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
Зараєв передбачає вихід з Євросоюзу ще кількох країн

Після зміни лідера в Америці зірки прогнозують ризик загострення конфліктів між мусульманською та християнською цивілізацією, так що поки не варто очікувати закінчення військових дій і зниження ступеня терористичної загрози. А Україну в 2017 році може очікувати зміна політичного режиму. Боятися цього не варто – нові лідери зможуть зробити так, що в 2018 році вщухне конфлікт на Донбасі, а країна увійде в фазу відродження.


У Росії 2017 рік буде проходити під впливом Марса. Зараєв попереджає про ризик загострення міжусобиць на грунті релігії, а також передбачає активізацію проблем соціального характеру. Тим не менш, в 2018 році негативні явища підуть на спад, а економічна обстановка і громадське життя піступово увійдуть в русло позитивних змін. Остаточного завершення кризи, згідно з його словами, варто очікувати в 2024 році, коли Російська Федерація вийде з поточного 12-річного циклу.


Прогноз Василини Володіної


Випускниця Академії астрології в Москві не увійшла на цей раз кількість позитивно налаштованих фахівців по зірках. На її думку, в кінці 2017 і початку 2018 року життя світового співтовариства буде проходити під знаком кризових явищ, так що люди будуть з такою ж напруженістю дивитися на політичні перипетії і долати суворі випробування.


Зірки пророкують ризик загострення міжнародних конфліктів, адже кожен з наділених владою представників політичної еліти буде тягнути ковдру на себе. Про можливість досягнення компромісних рішень поки що не йдеться. Астролог застерігає: така ситуація негативно позначиться на житті мешканців багатьох регіонів нашої планети, так як військові зіткнення на грунті релігії призведуть до масштабних жертв.


Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
У 2018 році передбачається загострення міжнародних конфліктів

Швидше за все, вже до середини 2018 року поміняються голови безлічі країн. Ось тоді-то можна очікувати зменшення чвар і згортання військових операцій. Кожна країна буде змушена вирішувати власні проблеми, що змусить політиків підтримувати добросусідські відносини. Для Російської Федерації зірки не передрікають підвищення економічної активності, вдалих реформ і сприятливих соціальних змін.


Невдоволення суспільства може призвести до ризику міжнаціональної ворожнечі, тому астролог рекомендує направляти негативну енергію в мирне русло, поки не вщухнуть навіть найменші відгомони впливу Нептуна. До кінця року цілком можливі зміни на краще. Астролог каже, що Росія зможе домовитися із Заходом про послаблення або навіть скасування санкцій.


Україна так само буде знаходитися у фазі економічного спаду, проте вже на початку 2018 року донбаський конфлікт перейде в спокійну фазу. Швидше за все, ситуація буде заморожена до 2019 року. Вирішити питання до цього моменту не вийде, але життя без активної військової ситуації дасть населенню зітхнути вільніше. Крім того, в новому році Україна отримає базис для зміни політичної влади, після чого можна буде очікувати піступового вирівнювання економіки та підвищення стандартів життя населення.

загрузка...
Прогнози астрологів на 2018 рік: прогнози для Росії, України та світу
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають