• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз курсу євро на 2018 рік, Україна. Що буде

Прогноз курсу євро на 2018 рік, Україна хвилює багатьох, так як зачіпає, мабуть, усі важливі галузі не тільки в країні, але і за її межами. На даний момент аналітики і експерти не можуть дати точну відповідь, і висновок з цього питання. Хоча назвати основні причини зміни вартості валюти цілком можуть, так як вони абсолютно очевидні для всіх. Серед найголовніших слід зазначити економічні та політичні фактори. Так, наприклад, у відношенні країн СНД політика має досить велике і вагоме значення. Отже, давайте спробуємо розібратися у всьому більш докладно.

Політичний вплив на курс євро, що буде?


Багато експерти і аналітики стверджують, що складна обстановка на Донбасі дає хорошу можливість скласти прогноз у питанні зміцниться українська гривня або ж, навпаки. Які тут можна відзначить думки і особливості.

 • По-перше, якщо Росія зможе утриматися від прихованого втручання в хід військових дій на Сході, зовнішній економічний борг держави може стати дещо менше.

 • Прогноз курсу євро на 2018 рік, Україна. Що буде

 • По-друге, якщо стримати агресію Росії впродовж певного моменту часу просто-напросто не вдасться, то приплив зовнішніх коштів буде невідворотним.


 • Щодо боргу України можна сказати, що він стрімко росте і збільшується, що в свою чергу відбивається на падінні курсу національної валюти країни. Як стверджують багато експертів, така тенденція проявляється в більшій мірі під час загострення воєнної ситуації у східній частині країни.
  Не варто забувати, що існуюче торговельне ембарго з Україною та низкою інших європейських держав також справляє свій негативний вплив на стан і стан справ на валютному ринку.

  Євро на Україні.


  Якщо говорити про передбачуване курсі євро, то в середньому ця позначка становить 24.1 гривня за долар.
  Що стосується найбільш популярною валюти, євро, то тут його вартість, швидше за все, зупиниться і зміцниться на позначці та показники 253-265 гривні.
  Хоча є припущення і ймовірність, що ближче до кінця року курс може незначно збільшиться. Але варто пам'ятати, що це всього лише прогноз та цифри і при цьому абсолютно ніхто не дає 100% гарантії, що саме така ситуація і встановиться в країні на валютному ринку.

  Навіщо потрібна валюта і чи варто її купувати?


  Визначившись з приблизною вартістю євро на Україні, у багатьох простих громадян виникає цілком логічне і зрозуміле питання – а чи варто взагалі купувати цю валюту? Давайте спробуємо розібратися в цій ситуації, і тільки тоді кожен зможе знайти для себе відповідь.

  1.Якщо ви збираєтеся придбати валюту, а, точніше, євро або долар з метою подальшого накопичення коштів, то всі фінансові аналітики в один голос стверджують і заявляють, що в цьому році просто-напросто не варто робити. Запитаєте чому? Все просто, так як не варто вкладати гроші тільки в одну валюту, адже висока ймовірність залишитися зовсім без нічого.
  2.Якщо у вас немає абсолютно ніякого досвіду в грамотному фінансовому плануванні, самим правильним стане утриматися від яких-небудь операцій з іноземною валютою. При цьому спроби отримати вигоду з таких операцій, при грамотному і правильному підході, здатні привести до успіху.
  3.Придбання євро буде вигідно на Україні до тих пір, поки Британія не покине межі ЄС.

  Прогноз курсу євро на 2018 рік, Україна. Що буде


  Погодьтеся, дати точний прогноз курсу євро в Україні на цей рік неможливо здійснити через нестабільність цієї валюти. Саме тому в придбанні і у вкладенні всіх своїх заощаджень саме в цю валюту слід бути гранично обережним. Саме тому експерти називають і виділяють деякі чинники ризику. Що стосується факторів ризику для курсу євро до гривні можна вважати наступні обставини. Що ж це за обставини?

 • По-перше, високий рівень інфляції.

 • По-друге, неможливість оформлення кредитів.

 • По-третє, жалюгідний, нестабільний і критичне становище економіки країни.

 • По-четверте, ймовірність вторгнення Росії в східну і південну частину країни.


 • Як складеться ситуація з євро в Україні стане зрозуміло вже ближче до середини року, коли ситуація в деяких напрямках вже проясниться.
  загрузка...
  Прогноз курсу євро на 2018 рік, Україна. Що буде
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають