• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Літні канікули 2018 навчального року

Коли ж літні канікули в 2018 році? Відповідь на це питання знає кожний учень – від малюка-першокласника до цілком уже дорослого випускника.
Літні канікули в 2018 році починаються 1 червня і закінчується 31 серпня.
Звичайно, час канікул і час відпочинку – це дещо різні речі, і про це теж відомо кожному школяреві. Так, наприклад, останні уроки зазвичай проходять 23-25 травня, а потім у одних учнів починається етап іспитів, а в інших – додаткові, але від того не менш довгоочікувані канікули.

Зміни в розкладі канікул


Як правило, дати канікул різняться в залежності від форми навчання, прийнятої в школі. Тобто канікули в школі з триместровою системою канікулярні дні можуть не збігатися з днями відпочинку дітей, учнів з четвертний системі. Приємне виключення з цієї схеми – літні канікули: їх терміни єдині по всій країні незалежно від варіантів побудови навчального процесу.
Літні канікули 2018 навчального року


Однак, як і в будь-якому правилі, в цій схемі можуть бути винятки. У деяких школах літні канікули 2018 року можуть розпочатися на кілька днів пізніше, ніж загалом по країні. Справа в тому, що дати початку і закінчення часу відпочинку визначаються не на федеральному рівні, і навіть не на регіональному. Кожна школа, кожен навчальний заклад наділена правом встановлювати час початку та закінчення канікул самостійно, регулюючи тим самим навчальний процес. Міністерство освіти дає лише рекомендації по датах відпочинку, але ніяк не може диктувати їх в наказовому порядку. Причин тому кілька. Наприклад, вимушений відпочинок з-за сильних морозів взимку не рідкість. Паводки, повені, землетруси та інші стихійні лиха теж можуть стати причиною пауз у навчанні. Несподівані аварії, комунальні неприємності, руйнування в будівлі школи, прорив теплотраси або водопроводу – ці події трапляються в кожному з російських міст, і будь-який з них може вплинути на навчання. Так, наприклад, не можна проводити навчання, якщо в школі немає холодної води. З-за подібний прикростей і неприємностей частенько страждає навчальний процес – діти відстають від навчального плану, складеного на початку року, їм буквально не вистачає часу вивчити весь необхідний матеріал. Ось і доводиться переносити канікули, «відбираючи» час «законного» відпочинку.
загрузка...
Літні канікули 2018 навчального року
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають