• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Символіка Фіфа 2018 картинки

Символіка ФІФА, підготовлена спеціально до ЧС-2018 можливо, і досі викликає запеклі суперечки, але, здається, таке трапляється завжди. І тим більше часто це відбувається, коли в епоху розвитку Інтернету буквально кожен може висловити свою думку. Свобода слова дає людині такий шанс.

Талісман ЧС-2018


Картинки з символікою ФІФА до ЧС-2018 лише починають завойовувати свою популярність, напередодні проведення Мундіалю. Так, головним символом змагань, визнаним офіційним, є вовк Забивака. Він же називається талісманом російського Чемпіонату світу.
Символіка Фіфа 2018 картинки

Нагадаємо, що у процесі голосування за офіційний талісман ЧС-2018 конкурентами вовка були кіт і тигр.
Слід зазначити, що вовк Забивака надів на себе шорти і футболку, як справжній футболіст, і разом з цим — окуляри. Футболка у тварини біла, тоді як її рукава пофарбовані в синій колір. Шорти у талісмана російського Мундіалю виконані в червоному відтінку. Все це разом символізує кольори прапора Російської Федерації.
До речі, окуляри, які також є на вовка, помаранчеві.
Символіка Фіфа 2018 картинки

Емблема Чемпіонату світу з футболу 2018 рокуЯкщо ненадовго зануритися в історію, то з'ясується, що раніше талісманами Чемпіонатів світу виступали і фрукти, і овочі, і люди, і тварини, і навіть геометричні фігури, виконані у формі обрисів людського організму.
Символіка FIFA, затверджена на момент проведення Чемпіонату світу з футболу 2018 року, також передбачає окремо і емблему. Офіційний логотип турніру являє собою Кубок світу, як прийнято в останні роки, той самий, який піднімають над своєю головою переможці.
Символіка Фіфа 2018 картинки

Кубок на емблемі Мундіалю 2018 року виконаний таким чином, що при його огляді залишаються впізнаваними риси російських футбольних фанатів зокрема і жителів РФ в цілому. Всього там три окремі складові, що утворюють одне єдине ціле: це несумірна тяга до підкорення космічного простору, це непідробна пристрасть до іконопису, це просто безмежна любов до футболу.
До речі, і емблема, і талісман російського Мундіалю в свій час були представлені в передачі «Вечірній Ургант».
Символіка Фіфа 2018 картинки

Символіка ФІФА до ЧС-2018


Символіка Чемпіонату світу з футболу 2018 року, які б суперечки не велися навколо цього, вже затверджена. Залишається тільки прийняти її як даність.
Символіка Фіфа 2018 картинки

Турнір пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах РФ на 12 стадіонах. Фінал змагань відбудеться в Москві в «Лужниках».
загрузка...
Символіка Фіфа 2018 картинки
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають