• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва

В давні часи при дворі кожного правителя існувала посада провісника, який за допомогою магічних предметів, руху небесних тіл або природного дару ясновидіння прогнозував долю царедворця і його країни. Навіть наймогутніші королі не одружувалися, не здійснювали військових походів і не починали важливих проектів без благословення зірок. Пройшли століття, але навіть зараз, у дні технічного прогресу та урочистості інноваційних розробок, люди як і раніше намагаються зазирнути в майбутнє.


Народ України не є виключенням з цього правила, адже в часи затяжної кризи майбутнє країни викликає особливі побоювання. Українці шукають прогнози, зроблені не лише фахівцями в галузі геополітики і економіки , але і людьми, наділеними екстрасенсорними здібностями, астрологами і віщунами. На жаль, однозначної картини майбутнього провісники не дають, адже ясновидіння – справа тонка, а бачення далеко не завжди можна виразити в ясні слова і знайомі всім поняття.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
Слова ясновидців неоднозначні і заплутані; вони можуть нести в собі цінну інформацію, якщо розумно підійти до інтерпретації прогнозів!

Деколи витлумачити слова пророка можна лише після настання предугаданного їм події. Відразу зазначимо, що не всі пророцтва на 2018 рік є оптимістичними для України — у багатьох з них містяться відомості про подальших потрясінь у долі країни та її народу. Але є провидці, які говорять про настання світлого майбутнього, причому в самій найближчій перспективі. Кому з них вірити — покаже час, а поки давайте познайомимося з самими відомими прогнозами для країни на найближчий рік!


Прогноз Павла Глоби


Відомий російський астролог стверджує, що ще 8 років тому прочитав у посланнях зірок можливість революційних потрясінь і початок сумних подій на Сході України. За словами Глоби, кризові явища, що охопили багато країн на Землі, скоро виявляться в повну силу, що, в кінцевому підсумку позначиться на межах декількох європейських держав.


Конкретного прогнозу на 2018 рік Павло Глоба не дає. Наприклад, його прогнози для України охоплюють період з 2014 по 2020 роки. Протягом цього часу країну чекає економічний спад, який, тим не менш, може вирівнятися з 2018 року. Що стосується політичних аспектів, то в цьому відношенні прогнози Глоби зовсім не втішні. Астролог впевнений, що до 2020 року держава буде остаточно поділено на дві частини, одна з яких (Схід) інтегрується в Російську Федерацію.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва


Більш того, Глоба пророкує, що буквально через кілька років Україна, яка буде існувати вже в нових межах, також активізує співпрацю з Росією, увійшовши до складу нового інтеграційного утворення – Східноєвропейського блоку православних держав. Союз буде процвітати під керівництвом РФ, а от ЄС і НАТО розпадуться.


З часом весь світ захоче налагодити з Росією дружні відносини, так як саме ця країна буде втіленням технологічного зростання і економічного процвітання. Що ж, Глоба вже давно прогнозує остаточний розвал європейської коаліції і падіння США, однак його прогнози далеко не завжди є точними. Згадаймо, наприклад, як кілька років тому він передрікав Україні нового президента в особі Юлії Тимошенко. Так що вірити чи ні такий результат справи – особистий вибір кожного.


Пророкування Ванги


На жаль, болгарська сліпа пророчиця залишила не так вже багато прогнозів на цей період часу. Крім того, пророцтва Ванги завжди відрізнялися метафоричностью і образністю, тому багато тлумачі не вирішуються відповісти на питання, яке майбутнє передрекла нам ясновидиця. Тим не менш, є і однозначний прогноз – своїм нащадкам Ванга повідомила про можливості нових воєн, що виникли внаслідок загострення боротьби за владу, що може призвести до зубожіння і вимирання цілих народів.


Провидиця не давала окремих прогнозів для України – її слова мають ставлення до всіх країн Східноєвропейського регіону, але варто звернути увагу на передбачений прихід до влади якогось Стрільця. Саме ця особистість буде здатна згладити конфлікти між країнами Східної Європи, що, в підсумку, покладе початок духовного відродження та стабільності. Більшість тлумачів кажуть, що провісниця мала на увазі зміну влади в Росії , яка відбудеться в найближчі кілька років.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
На думку Ванги, зміна влади призведе до покращення економічної та духовної ситуації в Україні та інших країнах Західної Європи

Що стосується ситуації в цілому, ясновидиця натякала, що вже в 2018 році Китай займе чільне становище в світі, витіснивши з цієї позиції США і Західну Європу. Більш того, провидиця казала, що країни Європи чекає відтік людей, стрімко покидають цей регіон. Незабаром вчені виявлять абсолютно новий принцип отримання енергії, що призведе до зростання економіки, розвитку медицини та іншим позитивним аспектам. На думку Ванги, центром світового зростання стане Росія.


Наскільки правильно зуміли розтлумачити слова болгарки послідовники — поки неясно, адже багато з її пророцтв так і не збулося досі. Наприклад, передбачена Вангою і її тлумачами глобальна війна 2010 року так і не почалася. Та й на відтік населення з Європейських країн поки нічого не вказує – біженці продовжують прагнути потрапити в ЄС, а не виїхати з нього. Можливо, правильні тлумачення пророцтв Ванги залишаться для нас таємницею за сімома печатками. Як кажуть, поживемо — побачимо.


Прорікання Влада Росса


Український віщун бачить майбутнє країни в більш оптимістичному світлі. Астролог з Одеси ще кілька років тому повідомив, що небесні світила вказують на повернення Східній частині країни до складу держави та піступове припинення військових загострень у цьому регіоні. До речі, згідно прогнозам Росса, це має статися наприкінці 2017 або в 2018 році. Країна, яка увійшла в період мирного співіснування всіх регіонів, піступово вибереться з кризової ситуації.


До влади прийдуть нові люди, які зможуть спрямувати ресурси на досягнення економічного підйому і політичної стабільності. Тим не менш, прийти до процвітання буде непросто — на цю сферу життя буде впливати Марс, який скоро увійде в повну силу. Агресивна планета спровокує політичний розкол, загострення та конфлікти, які, зрештою, і призведуть до необхідності чергових перевиборів.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
Український провидець пророкує країні мир і спокій в 2018 році

Росс також каже, що на повернення Криму розраховувати не варто. Більше того, доля півострова буде незавидною. У найближчі кілька років Росію чекає різка зміна влади, після чого почнеться поділ територій країни, розтерзуваної внутрішніми конфліктами. Цілком можливо, що замість федерації утворюється десяток нових незалежних один від одного країн.


На території ослабленої держави можуть почати претендувати і сусіди. Наприклад, Росс бачить, що Крим може потрапити під вплив мусульманської держави. Згідно з його прогнозами, півострів відійде Туреччини, причому такий переділ буде відбуватися паралельно з активними військовими діями.


Прогнози карпатських мольфарів


Відуни-мольфари також дотримуються щодо України позитивних прогнозів. Наприклад, Орест Стафійчук каже, що країні потрібно готуватися до тривалого діалогу з сусідами, насамперед з Росією. Ігнорувати проблеми, що накопичилися, не можна – в цьому випадку 2018 рік не принесе позитивних змін, а криза затягнеться ще на 5 років. Для переломлення негативних економічних трендів українські лідери повинні зуміти налагодити дипломатичні відносини з країною-сусідкою.


В кінцевому підсумку потрібно домогтися стійких торгових зв'язків і військового нейтралітету по відношенню один до одного. Мольфарка Магдалена каже, що бачить у майбутньому цілісну Україну. Ситуація на Сході піступово стане спокійніше, народ змусить політиків вести діалог, що у результаті — після приходу нових політичних сил, — призведе до довгоочікуваного миру і єдності в країні.


Магдалена прогнозує, що територія України повернеться в старі кордони, що включають Кримський півострів, проте в 2018 році цього не станеться. Має пройти щонайменше 15 років, щоб нові віяння в Україні і Росії призвели до врегулювання кримського питання. Не виключено, що кримчани самі вирішать повернутися до складу України. До слів мольфарів варто прислухатися з особливою увагою, адже ще на початку 2014 року вони передрікали внутрішній розлад, проте політичні сили ігнорували їхні прогнози.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
Мольфари радять налагодити дипломатичні відносини з Росією

Відуни стверджують, що революційні події в країні було встановлено понад, але завдяки виникли потрясінь і розквіту народного патріотизму держава зможе відродитися з новою силою. Головне, щоб люди зробили правильні висновки, навчившись цінувати свою землю і близьких людей, повернулися обличчям до норм моралі і духовним засадам. У цьому випадку народ України зможе створити щасливе майбутнє для своїх нащадків.


У 2018 році до влади в країні може прийти людина, якого мольфари описують як цілеспрямовану і енергійну особистість, далеку від сучасного олігархату. Відуни кажуть, що це буде чоловік з великими амбіціями, який зможе заручитися підтримкою більшості політичних сил і буде користуватися незаперечним авторитетом у жителів країни.


Він зуміє донести важливість зміни політичних та економічних концепцій, налагодити зовнішні зв'язки, піставити країну на рейки відновлення і захистити її від провокацій і втручання ззовні. Під керівництвом цього лідера виникне нова модель державного устрою, що нагадує ту, яка діє в країнах Балтійського регіону.


Передбачення Московченко Валерія


Згідно з прогнозами астролога, майбутнє України в 2018 році буде залежати від позиції самих мешканців. Небесні світила можуть допомогти населенню, яка готова наполегливо працювати задля виходу з економічної кризи і не боїться висловлювати свою точку зору в питаннях політики. Московченко стверджує, що буквально через рік-два в Україні відбудеться зміна державної влади – усталений олігархат нарешті змінять молоді й активні українці, які зможуть привести країну до процвітання.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
Астролог попереджає про можливість формування третього Майдану

Тим не менш, на швидкий результат розраховувати не доводиться. Існує ризик, що зміна уряду буде заснована на черговій хвилі протестів, які можуть втілитися в третьому Майдані. Щодо курсу іноземних валют Валерій пророкує різкі скачки, проте заспокоює українців тим, що дефолтного положення в країні не буде. Крім того, у найближчі кілька років природа подарує Україні відмінні врожаї, забезпечивши їй надходження в бюджет від зовнішньоторговельних операцій з сільгосппродукцією.


Також існує ризик загострення боротьби за Схід, а може навіть і за Кримський півострів. Валерій вважає, що через п'ять років на цих територіях може знову утвердитися українська влада, однак це станеться лише тоді, коли зміниться уряд Росії. Астролог прогнозує, що Володимир Путін незабаром складе свої повноваження внаслідок серйозного погіршення здоров'я. Після цього Росія буде надто зайнята внутрішніми проблемами, щоб відволікатися на зовнішньополітичні аспекти.


Прогнози Олени Осипенко


Прогноз астролога Осипенко можна сміливо назвати оптимістичним. Олена обіцяє українцям піступове налагодження економічної і політичної життя. Звичайно, нічого не трапиться за помахом чарівної палички. У 2017 році жителям країни доведеться пережити черговий виток соціальних загострень, що супроводжуються нестабільністю фінансової середовища, погіршенням умов для ведення бізнесу, падінням рівня життя населення.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
Осипенко запевняє, що торговельні відносини з ЄС покращать економіку країни

Однак після цього влада в Україні зміниться на краще. З середини 2018 року можна очікувати піступове зменшення активності на Сході, підвищення економічний показників і стійкий тренд до зростання бізнес-сфери. Активні торговельні відносини з країнами ЄС піступово призведуть до зміни у структурі імпортних та експортних піставок.


Передбачення Хаяла Алекперова


Учасник «Битви екстрасенсів» стверджує, що буквально з початку 2018 року українці повинні чекати загострень на терені політики, економіки і особливо в соціальній сфері. Алекперов пояснює свій прогноз впливом агресивного Марса, верховенство якого ніколи не проходить без наслідків. Жителям країни потрібно буде різко реагувати на чергову зміну обставин і зуміти приборкати конфліктні настрої.


Провісник каже, що рік буде наповнений сенсаційними відкриттями – багато з ретельно охоронюваних державних таємниць нарешті стануть надбанням громадськості. Мало не щодня жителів країни буде приголомшувати новину про чергові махінації, корупційні скандали і політичні інтриги. Однак подібне «розгойдування човна» буде мати і позитивні наслідки – зірки гарантують країні нові можливості і більш широкі горизонти для розвитку.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
Алекперов упевнений, що корупційні скандали в Україні будуть розкриті

Тим не менш, на швидкий вихід з кризи розраховувати не можна – з такої глибокої ями вибратися буде не так-то просто. Але зневірятися українцям не варто – зірки обіцяють передумови до того, що ситуація нормалізується, потрібно просто запастися терпінням і працьовитістю. Більше того, Україна не залишиться без уваги з боку держав Західної Європи, які підтримають її курс на політичну незалежність.


Прогноз Максима Гордєєва


Майбутнє України відкрилося Гордєєву у тлумаченні розкладів таро. Карти свідчать, що українцям потрібно буде готуватися до швидких перевиборів, так як зараз магічний інструмент Говорить говорить про те, що змінилася лише мала частина, складова олігархічну верхівку.


В іншому ж у політичному житті країни не відбулося жодних змін. Розклад для України свідчить, що в 2018 році почнеться загострення політичної кризи, який у результаті раптово призведе до зміни всіх парламентських сил і ефективними. Якщо країна зуміє пережити час, потрібний для проведення реформ, вона стане на шлях відродження.


Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
Карти таро підказали Максиму Гордєєву зміну влади в Україні

Щодо конфлікту на Сході Максим каже, що розраховувати на швидке вирішення ситуації не варто. Людьми оволоділо повне нерозуміння – правих і винуватих вже занадто складно розділити. Військові дії не припиняться, але можуть бути заморожені на невизначений час. Швидше за все, остаточного вирішення всіх суперечок і непорозумінь потрібно чекати через 2-3 роки. При цьому Гордєєв не бачить розпаду України на дві частини.

загрузка...
Прогнози для України на 2018 рік: прогнози і пророцтва
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають