• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Прогноз курсу євро на 2018 рік, Білорусь. Думки експертів

Для того щоб мати повне уявлення про те, як буде вести себе національна валюта по відношенню до євро, необхідно скласти прогноз курсу євро на 2018 року, Білорусь і більш детально розібратися у всіх особливостях і тонкощах.

Думки експертів.


Погодьтеся, в даний час існує велика кількість самих різних точок зору і ситуація, кожна з яких цілком може стати реальністю.
Але все-таки, до яких більшою мірою слід прислухатися і чому.

 • Думка 1. Геогргий Грица. Ця людина в даний момент часу обіймає не останню посаду у науково-промислової асоціації Білорусії. За його заявами, сьогодні курс євро безпосередньо залежить і пов'язаний з багатьма політичними та економічними факторами і показниками. Також не варто забувати і про той факт, що сама білоруська валюта перебуває в серйозній залежності від російського рубля. Наприклад, ще зовсім недавно владою був спрогнозований курс, згідно з яким курс долара дорівнював 186 рублів, хоча по деяким причинам вже до кінця року ці показники доведеться міняти на інші.

 • Прогноз курсу євро на 2018 рік, Білорусь. Думки експертів

 • Думка 2. Володимир Артюгин, який є незалежним аналітиком. За його словами, на сьогоднішній день на курей валют в країні дуже сильно впливають і тиск два чинники. Що ж це за чинники, і яким чином відбувається цей вплив?
  1. Курс російського рубля до основної валюті.

  2. Чинне правило «currency board».
  При цьому варто відзначити, що сам по собі перший фактор через стабільність рівня ЗВР і жорсткої кредитно-грошової політики в кінцевому підсумку просто-напросто зведений до мінімуму. При цьому на сьогоднішній день держава офіційно оголосило про те, що згідно виконувати ряд висунутих умов МВФ для отримання кредиту. Ось чому в самому найближчому майбутньому жодних глобальних змін у місцевій валюті просто не передбачається, все буде відносно спокійно і стабільно. Н при цьому вартість євро буде прямо залежати від великої кількості зовнішніх показників і факторів, серед яких головну і значиму роль грає вартість на енергоресурси. У тому разі, якщо вартість нафти буде піступово знижуватися, то курс валют в результаті складе 2:1.

 • Думка 3. Вадим Иосуба. За його прогнозами інфляцію в Білорусі буде дуже легко втримати в рамках запланованих парламентом 12%. В результаті таких дій і заходів, вартість долара і євро в кінцевому підсумку будуть однакові, тобто зрівняються і стануть рівноправними світовими валютами.

 • Думка 4. Олександр Муха. За словами аналітика. Всі наявні в країні негативні фактори будуть з кожним днем ставати все міцніше і міцніше. В результаті чого по відношенню до іноземної валюти білоруський рубль продовжить активну політику девальвації. Варто відзначити, що за наявною статистикою вже в 2017 році частка валютних депозитів становила нараховувала 85%. В кінцевому підсумку перетікання місцевого рубля у валюту буде з кожним разом сповільнюватися, і тільки тоді з'являться перші передумови для довгоочікуваного зміцнення. Іншими словами, до середини 2018 року в значній мірі повинні знизитися показники можливості фізичної особи у споживанні валюти, що також буде залежати від безробіття або часткової зайнятості населення країни. У результаті до кінця року ймовірно співвідношення білоруського рубля до євро становитиме 1:233.

 • Думка 5. Сергій Муханов, який є директором однієї з інвестиційних компаній. У тому випадку, якщо буде і далі продовжена активна політика курсу таргетування інфляції з боку експортерів та імпортерів, то ситуація в країні буде серйозним чином погіршуватися. Історично курс американської валюти на рівні 28 рублів, але в зв'язку з мінливою ситуацією на нафту, швидше за все, він встановиться на позначці 228 рублів.

 • Прогноз курсу євро на 2018 рік, Білорусь. Думки експертів

 • Думка 6. Ярослав Романчук, який є директором центру «Стратегія» на його думку, з точки зору, девальвація рубля ніяким чином не вплинула і не змінила деномінацію, тому, не дивлячись ні на що, курс долара, а, отже, і євро продовжить підвищуватися. Причому на цю тенденцію серйозний вплив надасть цілий ряд абсолютно різних причин, серед яких основним, мабуть, є тривала криза в білоруській промисловості, що негативно позначається на скороченні валютної виручки. В результаті вартість долара може скласти 32 рубля.


 • Як видно, думок щодо євро, а також і долара, в Білорусії існує велика безліч, і кожен аналітик ґрунтується на своїх конкретних висновках і фактах. Як буде складатися ситуація, і який з прогнозів виявиться більш реальним і достовірним можна судити лише в середині і ближче до кінця року.
  загрузка...
  Прогноз курсу євро на 2018 рік, Білорусь. Думки експертів
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають