• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах

Різдво – воістину чарівна пора. У народі вважається, що в переддень Різдва настає той самий містичний час, як не можна краще підходить для ворожіння. Ще на Русі ніч з 6 на 7 січня була найбільш очікуваною в році. Ворожили в основному дівчата, найчастіше – незаміжні.
Чому такий обряд зародився саме на Різдво? А як же інакше! Адже саме в цей святий свято, як ні в якій іншій, так повірити в диво, яким і було велике народження Спасителя.
Різдвяні ворожіння ще називають святочними ворожіннями, адже їх можна здійснювати не тільки напередодні Різдва, але і протягом святок, які, як відомо, тривають рівно два тижні – від Святвечора, завжди святкують 6 січня, до Хрещення, що кожен рік припадає на 19 січня.
Ворожіння на Різдво 2018 року не лише скрасять свято, але і допоможуть зазирнути за ширму, приховує таємницю і дізнатися, що ж хорошого чекає вас попереду. Різдвяні ворожіння є найбільш достовірними, так як саме вони частіше за все втілюються в життя. Вважається, що саме в цей святий час добрі ангели і духи допомагають людям.
Слід пам'ятати, однак, що наші предки ставилися до ворожіння на Різдво не як до простої забави, вони повністю віддавали собі звіт у власних діях і були готові до будь-якої відповіді.

Правила для проведення різдвяних ворожінь


Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах

Звичайно, щоб все вдалося і загадане виповнилося, потрібно слідувати дещо яким нехитрим вимогам.
Правила для гадающих:

 • Тиша в кімнаті, де відбувається ворожіння. Не можна допускати ніякого, хоч найменшого, шуму. Справа в тому, що навіть шепіт може являти собою проблему, за якої сфокусуватися на піставленому питанні або осуществляющемся дії не представляється можливим. Саме так розривається тоненька невидима нитка контакту з вищими силами.

 • Відкриті «канали зв'язку». Протягом різдвяного (і або якогось ще) гадання можна схрещувати ні ніг, ні рук. Іншими словами, потрібно залишатися відкритим, щоб інформація надходила в повному обсязі і не була нічим спотворена.

 • Загальні приготування: зняти всі металеві прикраси, розпустити волосся і не мати на одязі вузлів.


 • Різдвяне ворожіння на судженого зі свічками


  Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах


  Приготуйте ємність з водою, половинки шкаралупи волоського горіха, свічки невеликого розміру. Скорлупок і свічок повинно бути стільки, скільки і дівчат, присутніх поворожити. Отже, свічки слід вставити в половинки від шкаралупи і підпалити. Потім запалені «кораблики» пускають плавати в ємність з водою.
  Чия свічка догорить швидше за інших, та дівчина і вийде заміж першою з числа гадающих. Свічка, догоревшая останньої, передрікає тієї, яка запалила її, побувати під вінцем пізніше інших дівчат. Якщо ж чиясь шкарлупка потонула і, відповідно, свічка згасла, то не бути дівчині заміжня.

  Гадання на обручці або голочці на майбутніх дітей


  На колечку


  Потрібно невелика миска з водою і обручку. Киньте перстень у воду і піставте ємність на мороз. Вранці, в Різдво, потрібно як слід придивитися до заледеневшей поверхні:

 • рівна замерзла гладь – в найближчий рік діток не передбачається;

 • нерівна поверхня горбки вказують на хлопчиків, які народяться у яка розмірковує, а западинки ясно показують майбутніх дівчаток.


 • На голочці


  Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах

  Ворожка дівчина повинна взяти голку і білу нитку. Після того, як вденете нитку у вушко голки, візьміть ниточку за самий край таким чином, щоб «ніс» голки був направлений вам в долоню. Обов'язково тримайте голку саме над лівою долонею, на невеликій відстані від неї.
  Якщо голочка погойдується вздовж долоньки – буде хлопчик, а якщо впоперек – дівчинка. Якщо голка зупинилася, а потім почала знов захитався, це означає, що зараз ви дізнаєтеся підлогу наступну дитину. Потрібно дочекатися, щоб голочка більше не проводила ніяких рухів, а до того уважно запам'ятовуйте кількість майбутніх діток і їх стать.

  Ворожіння на майбутнього чоловіка з дзеркальцем


  Таке різдвяне ворожіння визнано самим містичним, а деякі дівчата знаходять його навіть страшним. Щоб все вийшло так, як потрібно, слід перебувати в непроглядній темряві, так, до того ж, у повній самоті. Сядьте біля столу, встановивши навпроти себе дзеркало. Якраз між собою і дзеркалом піставте свічку.
  Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах

  У самий розпал півночі підпаліть свічку і уважно дивіться на відображення. Через кілька хвилин світло повинен потьмяніти, а в дзеркалі, до вашої подив, з'явиться суджений. Слід три рази сказати: «цур мене!», щоб образ майбутнього чоловіка зник. Адже це явився сам диявол, що прийняв вигляд судженого.

  Ворожіння на ланцюжку


  Це ворожіння важливо здійснювати на самоті з собою. Звичайно, не обов'язково виганяти домашніх в ніч на морозне повітря, досить дочекатися, поки всі заснуть. Вам потрібно золотий ланцюжок. Відкрийте замочок і потріть прикраса між долонь, потім затисніть ланцюжок у правій руці і киньте на підлогу.
  Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах


  Тепер уважно придивіться до утвореної фігури і, виходячи з цього, трактуйте своє майбутнє:

 • вийшов коло – вас будуть долати неприємності;

 • ланцюжок лягла в лінію – очікується везіння;

 • зав'язався вузол – можуть підстерігати хвороби та інші труднощі;

 • утворився трикутник – в любові буде супроводжувати успіх;

 • ланцюжок лягла бантиком – до швидкої весіллі;

 • вийшла змія – можливо зрада;

 • золоте серце – величезна любов.


 • Сучасні ворожіння


  З телефоном


  Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах

  Дівчата і навіть молоді хлопці можуть поворожити за допомогою мобільного телефону. Для цього потрібно навмання набрати номер і подзвонити. Якщо на дзвінок дадуть відповідь – бути у вашому житті великих змін на краще. При цьому якщо дзвонить дівчина, а їй відповідає чоловічий голос, такий ознака означає заміжжя. Якщо ж юнак подзвонить, а відповість жіночий голос – найближчим часом хлопець знайде другу половинку, з якою захоче пов'язати своє життя.

  З книгою


  Інше не менш цікаве ворожіння в різдвяну ніч – ворожіння за допомогою книги. Для цього потрібна будь-яка книга, але все таки краще взяти художню літературу. Загадайте запитання і як на ньому зосередившись, відкрийте вашу книгу на будь-якій сторінці навмання.
  Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах

  Привабливість цього виду ворожіння в тому, що прочитане в книжці можна тлумачити по-різному. Краще, звичайно, трактувати потрібні слова в хорошому ключі.
  Щоб вас чекало тільки хороше, в будь-якому ворожінні намагайтеся загадувати не надто важливі питання і тлумачити передбачення на 2018 рік в доброму і благополучному напрямку. Віра в такі речі часом приносить свої плоди: ви як би даєте собі установку на краще, якій і дотримуєтеся весь 2018 рік .

  Відео рубрика


  загрузка...
  Найцікавіші ворожіння на Різдво 2018 року. На судженого, любов і майбутнє в домашніх умовах
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають