• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
  • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
  • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
  • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Гаррісон 72018 фільм трейлер, дата

Фільм «Гаррісон 7» 2018 року випуску бере свій початок з документальної короткометражки, в якій одну з ролей виконав сам режисер. Австралійський незалежний пістановник, як бачите, вразив продюсерів своїм баченням історії про «Гарнізоні», а саме так перекладається оригінальна назва стрічки, що йому дали шанс попрацювати над повним метром ігрової картини. В його розпорядженні, крім бюджету, будуть, на секундочку, Марк Дакаскос і Брайан Краузе, якщо вам ці імена говорять про щось. Ну а тепер про все по порядку.
Гаррісон 72018 фільм трейлер, дата

Все починалося з Полювання


«Гаррісон 7: Полювання», або «Гарнізон 7: Полювання», що буде правильним перекладом короткометражки, розповідала про те, що у кожної дороги є свій початок. Два незалежних кінематографіста Скотт і Даніель Брюэри зіткнулися з труднощами на своєму шляху. Вони збирали інформацію про Сьомому гарнізоні і зняли все це на відео. В цьому їм допомагали і інші люди, в тому числі фанати. Це коротка передісторія, з якої видно, звідки ростуть ноги у майбутнього фільму.
Гаррісон 72018 фільм трейлер, дата

У підсумку прийшли до Занепалого


Проект «Гаррісон 7», який повнометражний і у якого є підзаголовок «Занепалий», розповість про те, що легендами не народжуються. З точки зору Скотта Брюэра, легенди робляться, можна навіть сказати, що підробляються. З іншого боку, це ніяк не скасовує того факту, що війна все одно почнеться. У фільмі.
Скотт Брюер, що природно в його випадку, сам написав сценарій до свого повнометражного проекту. Достовірно невідомо, чиї гроші підуть на розробку картини, продюсерські або його власні, однак, факт такий, що бюджет він зібрав, щоб оплатити послуги Дакаскоса, Краузе та ін Тому давайте залишимо це питання в стороні.
Гаррісон 72018 фільм трейлер, дата

Станом на лютий 2017 року, згідно з наявною інформацією, знімальний процес ось-ось почнеться. Все готово для запуску стрічки у виробництво. В принципі, для незалежного режисера це амбітний проект, і хочеться лише побажати йому успіху в його починаннях.

Сюжет повнометражного ігрового дебюту австралійського режисераЄ інформація про сюжет. Якщо вірити синопсису, то можна зробити висновок, що на цей раз ми повністю позбудемося перегляду документального фільму.
Так, у центрі історії в картині знаходиться командир елітного спецназу. Одного разу він випадково натикається на змову серед військових, про який йому не варто було знати, і після того, як його на цьому зловили, життя близьких головного героя загрожує небезпека. Згодом його сім'ю все-таки вбивають. Самого колишнього командира оголошують в міжгалактичний розшук. Здається, що це може зламати будь-якої людини, але тільки не цього. Головний герой буде мстити за свою сім'ю, і зробить він це так само жорстоко, як розправилися з його близькими.
Уявіть, що, наприклад, Джон Двк зіткнувся зі своїми життєвими неприємностями в той час, коли на Землі вже дійшли до того, що будь-хто може безперешкодно борознити простори Всесвіту. Ну майже. Це хоч і жарт, але небезпідставна, врахуйте це.
Гаррісон 72018 фільм трейлер, дата

Про Дакаскосе, Краузе і Брюэре


Швидше за все, роль командира відійшла Марку Дакаскосу. Ймовірно, одним з його суперників стане Брайан Краузе. Одна з ролей в проекті закріплена за Скоттом Брюэром.
У режисера Скотта Брюэра, крім короткометражки і декількох акторських робіт в чужих проектах, є також в активі мультфільм під назвою «Dangerman», який зараз проходить через стадії піст-продакшну. До речі, сам він колись був каскадером у першої «Матриці», а на своїй короткометражці відповідав за хореографію і пістановку всіх показаних трюків.

Австралійський фантастичний фільм 2018 року: «Гаррісон 7»


«Гаррісон 7» поки не визначився з датою прем'єри, втім, ймовірно, реліз фільму відбудеться протягом 2018 року, вже після того, як вийде готується зараз мультфільм Скотта Брюера, що примітно, в жанрі наукової фантастики.
загрузка...
Гаррісон 72018 фільм трейлер, дата
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають