• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Тур Де Скі в 2018 році. Лижна гонка. Призовий фонд

Тур Де Скі в 2018 році являє собою дванадцяту по рахунку лижну гонку, що проходить під егідою Міжнародної Федерації лижного спорту. Що стосується нинішнього року, то, швидше за все, як і в минулому буде проведено 7 етапів, одним з яких стане спринт.

Лижна гонка.


Лижна багатоденка «Тур Де Скі» для спортсменів розтягується на цілі три тижні, рівно стільки ж, скільки і у велосипедистів, але лише за винятком того, що налічує 8 стартів за 10 днів і в горах.
Які ще особливості і найбільш значущі моменти цієї лижної гонки можна назвати і відзначити в першу чергу?

 • По-перше, якщо спортсмен розраховує на високе призове місце, то він ні в якому разі не повинен провалити або ж продемонструвати погані результати на одному з стартів.

 • По-друге, в загальному заліку складається час, який витрачається на кожну дистанцію. В результаті чого навіть великий програш в одній з гонок може зробити безглуздим навіть перемоги з мізерним відривом у попередніх. Саме тому, в таких енерговитратних обставин і змаганнях важливо навчитися правильно і грамотно використовувати кожну хвилинку відпочинку для накопичення сил. Приміром, дворазовий олімпійський чемпіон 2010 року Петер Нортуг їздить на «Тур Де Скі» в спеціально обладнаному двоповерховому автобусі, щоб максимально відпочити після гонки і під час переїзду з етапу на етап. Хоча багато хто припускає, що це досить незручне засіб пересування, так як вся дорога представляє в цілому серпантинную дорогу.

 • Тур Де Скі в 2018 році. Лижна гонка. Призовий фонд

 • По-третє, учасників «Тур Де Скі» в цьому році очікує три переїзду, так як змагання проходитимуть в абсолютно різних місцях. Це з швейцарського Ленцерхайде в німецький Оберстдорф, потім в італійський Тоблах і в Валь ді Фиемме, що знаходиться у 124 км.

 • По-четверте, фінальна гонка в Валь ді Фиемме. Саме тут лижники стартують по часу, показаному в попередніх гонках, тобто наздоганяють лідера, і хто перший прибуде на фініш, той і стає переможцем змагань.

 • По-п'яте, головний атракціон являє собою дистанція, рівна 9 км, а, точніше, підйом на гору Альпе Черміс. У чому полягає особливість? Крутизна схилу, на яку просто-напросто видираються лижники, на деяких ділянках сягає часом до 29%. У свою чергу перепад висоти від старту до фінішу становить 400 метрів, при цьому пульс спортсменів робить стрибок від 137 ударів в хвилину в першій половині гонки до 180-190 ударів на заключному відрізку в 500 метрів. Варто зауважити, що саме на цьому самому складному фінальному відрізку траси. Навіть найсильніші спортсмени йдуть пішки, так як сил фактично не залишається на прокат. Згідно зі статистикою всіх ігор саме цей підйом заважає великому спортсмену Нортугу здійснити свою давню мрію і стати переможцем «Тур Де Скі».

 • По-шосте, спортсмени міряються силами у трьох категоріях лижних гонок. Це майстер-старт, гонка переслідування і гонка з роздільним стартом.

 • В-сьомих, змагання проходять серед чоловіків і жінок в абсолютно рівних правах і умовах. Хоча чоловіки за всі три етапи долають приблизно 102 км, а жінки тільки 60 км.

 • В-восьмих, за підсумками проведених змагань встановлюються і визначаються переможці у двох номінаціях. Це загальний залік, тобто генеральна класифікація і спринтерський залік. Причому на призові місця в першій категорії претендують атлети, які показали і продемонстрували найкращий час по ходу всіх 8 етапів. А другий – це спортсмени, які набрали найбільшу кількість спринтерських очок.


 • Призовий фонд.


  Що стосується ще досить цікавого моменту, пов'язаного з призовим фондом, то тут відзначається наступна особливість. Сума призового фонду лижного змагання «Тур Де Скі» становить 1055 швейцарських франків, причому передбачено в наступних виграшних номінаціях.

  Тур Де Скі в 2018 році. Лижна гонка. Призовий фонд


  1.За перемогу в загальному заліку.
  2.Призерам гонки.
  3.Лідерам заліку спринтерської гонки і загального заліку.
  4.Для команд.

  Варто зазначити, що переможець загального заліку за підсумками отримує 150000 швейцарських франків. Причому якщо порівняти цю суму з виграшем минулих років, то вона зросла приблизно на 18750 франків. Простіше кажучи. Призовий фонд минулого року становив 131250 франків, а розмір призового фонду склав 930000 швейцарських франків.
  Що стосується того, на який час заплановані змагання, то як і раніше «Тур Де Скі» пройде в період з 1 по 10 січня в Німеччині, Чехії та Італії. При цьому, швидше за все, змагання розпочнуться безпосередньо з прологу в німецькому Оберхофі. Саме про цю інформацію вже офіційно оголошено на офіційному сайті.
  загрузка...
  Тур Де Скі в 2018 році. Лижна гонка. Призовий фонд
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають