• 22:53 – Весільні зачіски 2018 - 58 фото кращих варіантів укладання для нареченої 
 • 21:44 – Найкрасивіші весільні сукні 2018 – модні тенденції для зими і літа, пишні, короткі, кольорові, для повних 
 • 23:51 – Новий рік 2018. Топ - 5 кращих салатів? Які приготувати? 
 • 22:30 – Як зустріти новорічні свята на самоті 

Тур Де Франс 2018. Загальний залік

Тур Де Франс 2018 року становить 105 супервелогонку, яка як і зазвичай пройде по дорогах Франції, Іспанії, Андорри та Швейцарії. «Тур Де Франс» на сьогоднішній день є досить відомою на весь світ велогонкою, яка щорічно збирає велику кількість спортсменів. Але як вона з'явилася?

Трохи історії .


Велогонка «Тур Де Франс» спочатку була створена і заснована як рекламний проект газети l'auto, редактором і співзасновником якого був Анрі Дегранж, який був покликаний конкурувати з велогонкою Париж-Брест_Париж і велогонкою Бордо-Париж. Як відомо, ідея створення цієї велогонки належить безпосередньо французькому журналістові Жео Лефевру. Варто сказати, що вже тоді в далекому 1902 році успіх цієї велогонки істотно вплинув на рейтинги газети, і саме з того моменту часу зародилася ідея пістійного проведення такого масштабного змагання.

Загальний залік, правила і принцип гонки.


Якщо говорити про всі особливості велогонки «Тур Де Франс», то, насамперед, рекомендується уважним чином вивчити всі особливості її проведення, щоб краще зрозуміти, що вона собою являє.

 • По-перше, велогонка включає в себе 21 етап, кожен з яких триватиме рівно один день і не більше.

 • Тур Де Франс 2018. Загальний залік

 • По-друге, кожен гонщик в обов'язковому порядку повинен закінчити етап, щоб його час було зареєстровано і накопичено.

 • По-третє, повна довжина перегонів складає і дорівнює приблизно від 3000 до 4000 км. Хоча, щорічно протяжність траси трохи видозмінюється. Згідно зі статистикою. Найдовша траса була в 1926 році, яка дорівнювала 5745 км

 • По-четверте, генеральна класифікація являє собою ранжирування гонщиків згідно накопиченому часу. У результаті переможцем гонки стає той гонщик, чий сумарний час, тобто сума часів у всіх етапу є найменшим серед усіх учасників. Варто відзначити, що цілком можливо виграти весь Тур, не вигравши при цьому абсолютно жодного етапу. Такий рекорд був встановлений Грегом Лемондом в 1990 році.

 • По-п'яте, існування крім загального заліку інших не менш популярних номінацій.
  1. Кращий спринтер.

  2. Кращий гірський гонщик.

  3. Кращий молодий гонщик.
  Причому лідери в цих номінаціях ведуть боротьбу в певних кольорових майках. Як правило, це майки жовтого кольору, які символізують лідера. Саме ця майка є найдорожчою серед усіх існуючих різновидів майок. Чому саме жовтий колір? Все просто, так як ця палітра спочатку була пов'язана з газетою, яка спонсорувала Тур.


 • Грошова премія.


  Починаючи з 2007 року були введені і встановлені наступні грошові премії, які щорічно отримували переможці велоперегонів «Тур Де Франс».

  1.Переможець перегонів – 45000 євро.
  2.Володарі зелених і горохових майок, що символізують кращий спринт і кращого спортсмена на гірських етапах, отримують по 25000 євро.
  3.Кращому молодому спортсмену за підсумками гонки – 20000 євро.
  4.Нагороди переможцям кожного етапу по 8000 євро.
  5.Приз переможцю проміжного спринту – 800 євро.
  6.Денна премія власникові зеленої, білої і горохової майки – 300 євро.
  7.Премія супер агресивного гонщику всі «петлі» — 20000 євро.
  8.Щоденна премія найагресивнішому гонщику – 2000 євро.

  Варто зазначити, що за правилами і традиціям отриманий і чесно зароблений виграш ділиться безпосередньо між усіма членами команди порівну.
  Якщо у вас з'явилося бажання, і ви хотіли б стати учасником цієї супервелогонки, то варто ознайомитися з покрокової інструкцією, знання якої значною мірою заощадить вам час і сили.

  Як стати учасником «Тур Де Франс»?


  Тур Де Франс 2018. Загальний залік


 • По-перше, необхідно записатися в секцію велоспорту. Саме тому слід знайти секцію у своєму або ж поблизу лежачого міста, і дізнатися підходите ви за віком та іншими висунутим критеріям.

 • По-друге, тренування, до яких можна сміливо приступати, якщо вас прийняли в клуб. Якщо ви рішуче налаштовані на перемогу в цьому та інших не менш престижних змаганнях, то починати тренування слід найкраще у віці від 8 до 12 років. Погодьтеся, якщо вам 30 років, то навряд чи тренери серйозно з вами займатися.

 • По-третє, участь у різних регіональних змаганнях, які обов'язково повинні закінчуватися перемогою на вашу користь. Адже для того щоб стати учасником цієї велогонки мало бути першокласним гонщиком, необхідно мати велику кількість перемог і нагород за спиною і стати одним з найкращих у своїй країні. Варто сказати, що в «Тур Де Франс» щорічно приймає участь 22 команди з різних країн світу, а це близько, а часом і більше 200 велосипедистів.

 • По-четверте, закріпитися в професійній команді. Іншими словами, необхідно потрапити в професійну велокоманду, в яку входить близько 30 осіб різного амплуа.


 • Як видно, впасти в список учасників «Тур Де Франс» не так просто, як здається насправді. Але погодьтеся, участь у цій гонці, а тим більше перемога, дорогого коштує, так чому б ще з дитинства не піставити собі ціль і не докласти максимум зусиль для її досягнення.
  загрузка...
  Тур Де Франс 2018. Загальний залік
  • Коментують
  • Сьогодні
  • Читають